Registrace: 14.12.2016
Komentářů: 1323, score 1.8 | Svět mobilně: 58/0.6 | Digimanie: 1/0.0 | TV Freak: 1/1.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 1 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 24.5.2019 s hodnocením +16:
Takže jediné reálné obvinění které mají je, že zakladatel firmy si před skoro 40 lety dovolil pracovat pro vládu své země a dokonce za to brát výplatu.. Ukažte mi jediného inženýra, který za celý život nedělal na žádné vládní zakázce.. Nebo který jí dělal zadarmo.
Komentář z 25.5.2019 s hodnocením +13:
Ubohost, ale Americká. Když sám ­"séf světa­" Trump na kameru přiznal, že jde o tlačení protistrany ­(neříká, jestli Huawei, nebo Číny do jakési ­"pro nás výhodné dohody­". ­(Neboli pro ně nevýhodné­)

A když jsme u toho, tak po kecech vlády USA o ­"bezpečnostním riziku­" je dnes software firmy Huawei ­(a kasperský­) patrně nejzkontrolovanějším softwarem na světě. Zjištění: Ona údajná špionáž tam prostě není. Obě firmy jsou natolik drzé, že jí tam opravdu nedaly :)
Komentář z 27.3.2019 s hodnocením +13:
Můžete mě kamenovat, ale mě se tenhle joke docela libí. Krásná lekce pro lidi co nemyslí a udělají to co jim doporučí neznámý ­"kamarád­" a přitom v zásadě neškodná. ­(oproti radám typu: napiš format c: a dej enter a yes)

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 15.7.2019 s hodnocením -11:
Takže ještě shánět crack na bios? Jedním slovem paráda. A to se doposud AMD chovalo rozumně.
Komentář z 19.7.2019 s hodnocením -10:
Ale ti z Apolla 1 takové štěstí neměli. Kvůli spěchu a šlendriánu uhořeli při nácviku letu. Nebo co Columbia? Věděli, že jim raketoplán omlátil led při rychlosti kolik set km­/h abylo jim to fuk. Přitom v klidu dolétli k ISS, kde bylo možné jednak provést prohlídku a dvak buď provizorní opravu, nebo se alespoň pokusit vymyslet nějaké řešení. Snad jedině Challenger byla opravdu nehoda, se kterou se nedalo počítat a nic s tím udělat.
Komentář z 14.7.2019 s hodnocením -7:
A kolik zaplatí USA nám jako pokutu za červené kartičky, organizované jejiczh velvyslancem? Tedy přímým zástupcem vlády USA.. Ani halíř co? Pokrytci odporní!