Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia
Registrace: 14.12.2016
Komentářů: 6139, score 1.3 | Svět mobilně: 75/1.0 | TV Freak: 11/2.3 | Digimanie: 10/2.5
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 1 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 12.6.2020 s hodnocením +22:
Tak si říkám: kdyby jakákoliv organizace veřejně vyhlásila, že věnuje 100m USD na projekty výhradně pro bílé. Přiběhlo by 50 advokátů a stáhli by je z kůže..
Komentář z 21.9.2019 s hodnocením +21:
A víš proč je nedostupné? Protože se ten, podle tebe mizerný a nekonkurenceschopný procesor, prodává doslova ještě teplý, jak vypadne z mašiny. Takový je o ně zájem!
Komentář z 7.3.2021 s hodnocením +18:
A je to snad MŮJ problém, že jsou firmy líné generovat unikátní klíč ke každé platbě?

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 6.3.2022 s hodnocením -19:
Tomu matroši se říká pravda. Zrůdy, xo vyhlazovaly na Donbase je nutné pohnat před spravedlnost. Pokud se vzpírají lidské, tak holt boží. A kdokoliv, kdo to udělá by měl dostat Nobelovu cenu míru a ne sankce a nenávist. Ať už to udělá kdokoliv a ať už to udělá jakýmikoliv prostředky. Cokoliv je lepší, než aby se v Evropě znovu opochodovalo s píšťalkami, bubínky, pochodněmi a hákovými křiži!. A tady u nás. inu, na lumpy též jednoho dne dojde. Ty, co vymýšleli sankce. Ty, co posílali zbraně regulérním nacistům.. Jako se to udělalo po druhé světové. Žádný přisluhovač nesmí utéct bez trestu!
Komentář z 6.3.2022 s hodnocením -18:
Neříkalo se náhodou něco podobného i v okamžiku, kdy puičistům překazili předání Krymu do užívání USA? Jak ­"Rusáci umřou hlady?­" Víš, jaká byla realita? Obrovské ztráty měly naše podniky, co tam zboží nevyvezly a už nevyvezou. Rusové měli jen asi 5­-6 týdnů mírný výpadek v zásobování. ­(tedy, že nebylo 10 druhů jogurtu, ale jen jeden..­) A dneska díky tomu mají potravinovou soběstačnost. Víš o tom, že MY jí nemáme? A tohle skončí úplně stejně. Tedy, pokud vydrží. Ale věřím, že Putin vydrží. Počítám, že by spíš dal demozaprodance postřílet, než aby je nechal zničit vlast.
Komentář z 7.3.2022 s hodnocením -16:
Kopat tam jedou za dodávky potravin. Kdo jim je vypěstuje je jim fuk, ale jestli nebude úroda, tak nemá Izrael co žrát..

https:­/­/www.idnes.cz­/ekonomika­/zahranicni­/izrael­-zdrazovani­-inflace­-ceny­-nakupy.A220304_161436_eko­-zahranicni_ven