wrah666

Registrace: 14.12.2016
Komentářů: 991 (zobrazit)
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 1 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Znění komentáře ze dne 27.3.2019 s hodnocením +13:
Můžete mě kamenovat, ale mě se tenhle joke docela libí. Krásná lekce pro lidi co nemyslí a udělají to co jim doporučí neznámý ­"kamarád­" a přitom v zásadě neškodná. ­(oproti radám typu: napiš format c: a dej enter a yes)
Znění komentáře ze dne 12.8.2018 s hodnocením +13:
Že přišel škodič spekulant na buben je tak smutnéééé. Může mi nekdo dát jediný příklad, kdy by podobhný člověk něčemu pomohl? Jak je sakra možné legálně provozovat činnost, která všem okolo škodí?

Nejméně přínosné komentáře

Znění komentáře ze dne 10.6.2018 s hodnocením -6:
Ale i tak zůstává Sunway úžasným strojem. A tak trochu doufám, že Čína jednoho dne začne procesory v něm užité i vyvážet. ­(ostatně při svém fantastickém výkonu běží na necelém 1,5 ghz. Trochu vylepšit výrobní proces, zvednout frekvenci na 2,5 a Intel i AMD by asi dost koukali!)
Znění komentáře ze dne 31.1.2019 s hodnocením -5:
Svinstvo a pěkně špinavý konkurenční boj. Ale od Američanů normálka. Kdykoliv férově nestačí, začnou rozdávat podpásovky. A to automaticky, ačkoliv si již mnohokrát odzkoušeli, že to nemá efekt. Sankce, blokády, dokonce ani přímé ukradení peněz v bance nikdy trvale nefungovaly. Maximálním efektem je, že nadělají na chvíli problémy. Pak se buď najde ­"blockade runner­", nebo jiná forma obejití sankcí a blokád, nebo se dotyční naučí být bez toho. V případě chemikálií bych to viděl, že pár dodávek potichu přiveze nějaká pokoutná firmička a mezi tím se s podporou Čínské vlády vybuduje vlastní dodavatelský závod. A amíci nakonec zapláčou, protože nejenže od nich nebude brát nikdo v Číně, ale Čína začne do celého světa vyvážet celé výrobní linky, včetně spotřebního materiálu.