wrah666

Registrace: 14.12.2016
Komentářů: 1167 (zobrazit)
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 1 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Znění komentáře ze dne 24.5.2019 s hodnocením +16:
Takže jediné reálné obvinění které mají je, že zakladatel firmy si před skoro 40 lety dovolil pracovat pro vládu své země a dokonce za to brát výplatu.. Ukažte mi jediného inženýra, který za celý život nedělal na žádné vládní zakázce.. Nebo který jí dělal zadarmo.
Znění komentáře ze dne 25.5.2019 s hodnocením +13:
Ubohost, ale Americká. Když sám ­"séf světa­" Trump na kameru přiznal, že jde o tlačení protistrany ­(neříká, jestli Huawei, nebo Číny do jakési ­"pro nás výhodné dohody­". ­(Neboli pro ně nevýhodné­)

A když jsme u toho, tak po kecech vlády USA o ­"bezpečnostním riziku­" je dnes software firmy Huawei ­(a kasperský­) patrně nejzkontrolovanějším softwarem na světě. Zjištění: Ona údajná špionáž tam prostě není. Obě firmy jsou natolik drzé, že jí tam opravdu nedaly :)

Nejméně přínosné komentáře

Znění komentáře ze dne 10.6.2018 s hodnocením -6:
Ale i tak zůstává Sunway úžasným strojem. A tak trochu doufám, že Čína jednoho dne začne procesory v něm užité i vyvážet. ­(ostatně při svém fantastickém výkonu běží na necelém 1,5 ghz. Trochu vylepšit výrobní proces, zvednout frekvenci na 2,5 a Intel i AMD by asi dost koukali!)
Znění komentáře ze dne 10.5.2019 s hodnocením -5:
To by bylo fajn, pokud vám někdo z USA ten disk propašuje. Jinak se v našem okrádastánu počítá dolar jako 27 kč!