reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Xbox One se v některých zemích opozdí, přijde v roce 2014

, , aktualita
Xbox One se v některých zemích opozdí, přijde v roce 2014
Nová herní konzole Xbox One byla slíbena pro mnoho zemí už během roku 2013. Nyní se ale seznam zkrátil na 13 zemí a zahrnuje Austrálii, Rakousko, Brazílii, Kanadu, Francii, Německo, Irsko, Itálii, Mexiko, Španělsko, Velkou Británii, USA...
Xbox One se v některých zemích opozdí, přijde v roce 2014
Nová herní konzole Xbox One byla slíbena pro mnoho zemí už během roku 2013. Nyní se ale seznam zkrátil na 13 zemí a zahrnuje Austrálii, Rakousko, Brazílii, Kanadu, Francii, Německo, Irsko, Itálii, Mexiko, Španělsko, Velkou Británii, USA a Nový Zéland. Ty se dočkají už v listopadu 2013. Kvůli lokalizaci, zvukům a jazykům, stejně jako kvůli zajištění smysluplných aplikací pro danou zemi se uvedení v dalších státech opozdí na rok 2014.

Počátkem příštího roku se tak mohou těšit zákazníci v Belgii, Dánsku, Finsku, Nizozemí, Norsku, Rusku Švédsku a Švýcarsku. Další evropské, asijské a jiné země se dočkají této konzole patrně ještě později. Konzole využívá architekturu AMD Fusion a 8 úsporných jader Jaguar, grafický čip AMD Radeon HD, 8 GB DDR3 paměti, 500GB disk, BluRay optickou mechaniku, 802.11n Wi-Fi, rozhraní HDMI 1.4 s výstupem až na rozlišení 3840×2160 pixelů a 7.1 zvuk. K dispozici bude i nový Kinect s rozlišením 1920×1080 pixelů. V USA bude stát $500, ve Velké Británii 429 britských liber a ve zbytku Evropy pak 499 EUR.

Zdroj: www.xbitlabs.com

Microsoft Xbox One
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

reklama
reklama
reklama