Registrace: 2.1.2007
Komentářů: 16, score 2.1 | Svět mobilně: 1/0.0 | TV Freak: 1/0.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 19.8.2019 s hodnocením +5:
Už je to mainstream nebo je to právě Nvidie co uvedla na trh mainstream bez RX a tudíž prakticky bez podpory raytracingu jak jej sama vnímá ?!!!!
Komentář z 29.7.2019 s hodnocením +4:
Titan M5AB :DDDD ....Tak na tuhle hrůzu si pamatuji doteď . Koupil jsem jej k svému Coopermine Celeronu na 1100Mhz a nakonec jsem tam raději hodně rychle vrátil původní box , protože tenhle chladič byla spíš efektní atrapa , než to co mělo procesor chladit a zchladit .Vlastně ano tenhle ventilátor mne tehdy také stál celou základovku , protože nasadit jej chtělo opravdu pevné nervy a šroubovák co nesjede při sebemenším pohybu po genitální základně toho chladiče ;­)
Komentář z 19.8.2019 s hodnocením +3:
Na přelomový herní HW podává i 2080S skutečně nedostatečné výsledky . Bohužel pro rendering a vlastní projekty RTX využije minimum hráčů , takže se nelze divit ,že většina ­( mainstream ­) bude za takového stavu čekat na další generace, reakci konkurence a lepší ceny ...
(A demo s Quake2 enginem ? .....Skutečně tohle hráči chtěli , nebo je to spíš nouze ­"nové­" technologie v praxi ?)

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 29.7.2019 s hodnocením -1:
Řekl bych ,že přesně tohle je zpráva na kterou jsou případní rozhodující se kupující docela citliví .Úprava mikrokódem je už docela závažná a nové ovladače ,které na řešení jsou přes chipset zase vnáší další pochybnosti. Kdo ví kolik dalších aplikací může být postiženo ... Prostě rockstable je pro mne důležitější než pár procent výkonu navíc .....
Komentář z 4.9.2019 s hodnocením +1:
Control jsem z hledáčku vypustil , protože tenhle typ hry mi už nemá co říct .Svého času byl zajímavý Red Faction ReMARStered i první Max Paine právě proto ,že byli první a přinesli do hry neokoukané prvky ....ale dneska . Popravdě jsem vybíravější a styl Control mi už k dohrání bez pocitu nucení moc nesedne . Ale tak třeba někdo po tomhle právě prahne ...já už ne ;­).
Komentář z 3.9.2019 s hodnocením +1:
To mi tedy řekněte , v čem je problém u současných grafik :­/.
Na Steamu je k dispozici utilita co to dokáže bez umělých omezení, ovšem zase jen pod Windows 8 a vyššími. .......