www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Yahoo bude uchovávat data o uživatelích tři měsíce

Yahoo bude uchovávat data o uživatelích tři měsíce
, , aktualita
Data o uživatelích internetu jsou pro společnosti jako je Yahoo či Google velice důležité. Především kvůli tomu, že na jejich základě je možné cílit reklamu pro zajištění vyšší účinnosti. Uchovávání dat se však může hodit i v případě odhalování...
K oblíbeným
reklama
Data o uživatelích internetu jsou pro společnosti jako je Yahoo či Google velice důležité. Především kvůli tomu, že na jejich základě je možné cílit reklamu pro zajištění vyšší účinnosti. Uchovávání dat se však může hodit i v případě odhalování trestných činností a v krajním případě i pomoci v boji proti terorismu. Na druhou stranu se tyto společnosti stávají terčem institucí po celém světě, které hájí soukromí uživatelů.Z tohoto důvodu společnost Yahoo oznámila, že data o uživatelích bude ukládat po dobu 90 dní. Jedná se o poměrně významné snížení, neboť doposud si je nechávala 13 měsíců. Konkurenti si data ponechávají taktéž podstatně delší dobu, Google provedl snížení na měsíců 9, Microsoft uvažuje o 6 měsících. Yahoo se tak chce zřejmě odlišit a pokusit se přilákat část uživatelů od konkurence.

Zdroj: Dailytech
reklama
Nejnovější články
Intel připravil mainstreamová SSD série 670p, ovšem už s QLC Intel připravil mainstreamová SSD série 670p, ovšem už s QLC
Intel SSD 670p dle dostupných informací patří do mainstreamu, i když nejdříve bychom si asi měli ujasnit, co dnes za takový mainstream v případě SSD můžeme považovat. Jedná se o M.2 modely pro PCIe. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama
Rover Perseverance se zatím na Marsu nehnul ani o kousek, neboť NASA jej po přistání ještě testuje a také zkoumá jeho okolí. Můžeme se ale podívat na to, jaký portrét své rodinky si rover přivezl s sebou a co se nachází v jeho okolí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií
Své výsledky předvádí nový systém založený na umělé inteligenci, a sice Deep Nostalgia Tool. Vyvinut byl společností D-ID zvláště k tomu, aby byl schopen rozhýbat lidi zachycené na starých snímcích. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K
Intel možná odsunul nástup procesorů Rocket Lake-S až na konec března, kdy se mají objevit také recenze, ovšem to už bude zřejmě naprosto nezajímavé datum. Tyto procesory se už dostaly na trh.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel
V současné době bychom se skutečně vůbec nedivili, kdyby Google už počítal se zrušením služby Stadia a zvláště pak poté, co si přečteme zprávu o tom, jak Stadii oproti plánům chybí stovky tisíc uživatelů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře