reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Yi Dome Camera od Xiaomi se dostává na český trh

4.12.2016, Jáchym Šlik, aktualita
Yi Dome Camera od Xiaomi se dostává na český trh
Společnost Yi Technology, za kterou stojí značka Xiaomi, přináší skrze oficiálního distributora na tuzemský trh IP kameru, která za rozumnou cenu ohlídá váš dům, děti či domácí mazlíčky. Vybavena je otočným mechanismem, nočním viděním nebo detekcí pohybu.
Yi Dome Camera je jednoduchá, ale přitom funkční IP kamera, která může sloužit jako bezpečnostní kamera v domácnosti, dětská chůvička nebo ke hlídání domácích mazlíčků. Obraz je možné sledovat na displeji smartphonu s Androidem 4.0 a vyšším, nebo iOS 7 a vyšším. Pomocí stejné aplikace Yi Home je možné kameru také ovládat odkudkoliv, kde je přístup k internetu. Zařízení je vybaveno čočkou s pozorovacím úhlem 112 stupňů, která je umístěna na otočném mechanismu. Díky pohybu čočky pokrývá kamera prostor 115 stupňů vertikálně a 345 stupňů horizontálně. K dispozici je funkce sledování pohybu, periodické sledování až osmi předem definovaných míst nebo zasílání notifikací do telefonu v případě zjištění pohybu.

Nechybí ani noční vidění zajištění osmi infračervenými diodami s vlnovou délkou 940 nm. Připojení k internetu zajišťuje technologie Wi-Fi 802.11 b/g/n. Nahrávaný obraz má rozlišení 1280 x 720 pixel (HD) a je možné jej ukládat do cloudového úložiště nebo na paměťovou kartu micro SD. Kameru o rozměrech 110 x 64 x 93 mm a hmotnosti 230 g je možné položit na rovnou plochu nebo připevnit na strop. Při použití v domácnosti uživatel ocení také elegantní design.

Yi Dome Camera je dostupná v e-shopu Xiaomimobile.cz, který je oficiálním distributorem kamer této značky na českém trhu. Novinka dostala cenu 1 899 Kč včetně DPH.

Zdroj: TZ
reklama