www.svethardware.cz
>
>
>

Základní deska AOpen i915Ga-HFS pro Pentium M

Základní deska AOpen i915Ga-HFS pro Pentium M
, , aktualita
Taiwanská společnost AOpen představila ATXový board jménem AOpen i915Ga-HFS stavící na čipsetu Intel 915G Express. Základní deska podporuje Socket 479 procesory (Pentium M/Celeron M), technologii SpeedStep, DDR2-533/400 MHz paměti, má 1...
K oblíbeným
reklama
Taiwanská společnost AOpen představila ATXový board jménem AOpen i915Ga-HFS stavící na čipsetu Intel 915G Express. Základní deska podporuje Socket 479 procesory (Pentium M/Celeron M), technologii SpeedStep, DDR2-533/400 MHz paměti, má 1 x PCI Express x16, 1 x PCI Express x1 a 3 x PCI sloty. Mezi další výbavu patří UltraATA/100 řadič, 4 x Serial ATA, 4 x USB 2.0, 2 x IEEE1394, Gigabitový Ethernet a řada portů, které si můžete prostudovat níže.

reklama
Nejnovější články
Aerogely jako řešení pro selektivní terraformaci Marsu? Aerogely jako řešení pro selektivní terraformaci Marsu?
O terraformaci Marsu, čili jeho přeměnu v prostředí vhodné pro život toho bylo řečeno už dost a je zřejmé, že toto je skutečné sci-fi. Ovšem co kdyby nešlo o celý Mars, ale jen o jeho části oddělené od okolí? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
Elon Musk představuje Neuralink, čip pro čtení myšlenek Elon Musk představuje Neuralink, čip pro čtení myšlenek
Společnost Neuralink, ve které figuruje i Elon Musk, měla před pár hodinami prezentaci, kde hovořila o svých průlomech ve výzkumu ovládání elektroniky pomocí myšlenek. Vyvinula totiž rozhraní pro komunikaci s mozkem.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
In Win 309: skříň s grafickým displejem přes celé čelo In Win 309: skříň s grafickým displejem přes celé čelo
Společnost In Win si pro hračičky připravila zajímavou počítačovou skříň, jejíž celé čelo může posloužit jako jeden velký displej. Nesmíme si ale představovat možnosti, která nám dávají LCD panely, jde o trošku něco jiného. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Cooler Master GS750: dobíjecí stojánek pro sluchátka nejen se zvukovkou Cooler Master GS750: dobíjecí stojánek pro sluchátka nejen se zvukovkou
Někdo v Cooler Masteru se asi zamyslel a přemítal o tom, co si asi nejčastěji potřebujeme vedle desktopu odložit. Přišel na telefon a sluchátka, přičemž aby to mělo celé smysl, bude to vhodné spojit i s funkcemi navíc. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Ceny NAND Flash a DRAM by se prý brzy mohly začít zvyšovat Ceny NAND Flash a DRAM by se prý brzy mohly začít zvyšovat
V posledních měsících jsme si zvykli na to, že ceny pamětí NAND Flash a DRAM, respektive výsledných produktů na nich založených, postupně vytrvale klesají. Nyní se už ale objevil hlas, který varuje před jejich opětovným růstem.
Dnes, aktualita, Jan Vítek