reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Základní deska Asus Rampage IV Gene vyobrazena

, , aktualita
Základní deska Asus Rampage IV Gene vyobrazena
Asus chystá novou základní desku patřící do série Republic of Gamers nazvanou Rampage IV Gene. Je formátu micro-ATX, používá socket LGA 2011 a určena je především pro hráče. Tento highendový model má funkce, které jsou jinak obvykle spíše...
Základní deska Asus Rampage IV Gene vyobrazena
Asus chystá novou základní desku patřící do série Republic of Gamers nazvanou Rampage IV Gene. Je formátu micro-ATX, používá socket LGA 2011 a určena je především pro hráče. Tento highendový model má funkce, které jsou jinak obvykle spíše na deskách formátu ATX. Například se jedná o technologie CrossFireX/SLI, highendový čip VRM, gigabitový Ethernet od Intelu, zvuk SupremeFX III a podpora pro paměťové čipy DDR3-2400.
Přítomny jsou tři sloty PCIe x16 kompatibilní s PCIe 3.0 a jeden slot PCIe x4 používající standard PCIe 2.0. Dále zde nechybí tři konektory SATA 3 Gbps a čtyři SATA 6 Gbps, přičemž dva z nich jsou řízeny řadičem ASMedia. Jeden další port SATA 3 Gbps je vyveden jakožto konektor eSATA. Stejně tak jsou vyvedeny ještě dva porty USB 3.0, přepínač ROG Connect, tlačítko pro smazání BIOSu, tlačítko pro obnovu BIOSu, pozlacené konektory Jack pro 8kanálový zvuk a výstup S/PDIF.

Nakonec je zde audio technologie HD Audio CODEC, která by měla poskytovat vysoce kvalitní zvuk bez elektromagnetického rušení. Cena základní desky Asus Rampage IV Gene nebyla oznámena, nicméně se předpokládá, že její prodej bude zahájen začátkem příštího roku.

Zdroj: Softpedia.com
reklama
reklama
reklama