Základní deska Biostar Hi-Fi Z77X přichází do prodeje

Základní deska Biostar Hi-Fi Z77X přichází do prodeje
, , aktualita
Biostar zahájí prodej nové základní desky Hi-Fi Z77X vybavené čipsetem Z77 a socketem LGA 1155. Určená je pro procesory Sandy Bridge a Ivy Bridge. Jedná se o základní desku formátu ATX se čtyřmi paměťovými sloty DDR3 (použít je možné paměť...
K oblíbeným
reklama
Biostar zahájí prodej nové základní desky Hi-Fi Z77X vybavené čipsetem Z77 a socketem LGA 1155. Určená je pro procesory Sandy Bridge a Ivy Bridge. Jedná se o základní desku formátu ATX se čtyřmi paměťovými sloty DDR3 (použít je možné paměť až DDR3-2600) a třemi sloty PCIe x16.
Přítomen je i gigabitový Ethernet, čip Wi-Fi, vícero portů USB 2.0 a USB 3.0 a grafické výstupy ve formě portů D-Sub, DVI, HDMI. Technologii Hi-Fi by měla zajistit to, že zvukový výstup z integrované zvukové karty na této desce by měl být o mnoho kvalitnější než u konkurence. A to především díky napájecímu designu a taktéž integrovanému zesilovači. Maximálně je podporován audio výstup 7.1 a vzorkovací frekvence 192 kHz/24 bitů.
Taktéž návrh designu PCB i použité komponenty směřovaly k zvýšení kvality zvuku a zamezení šumu. Nakonec nechybí technologie THX, Lucid MVP a SmartSpeedLan. Cena základní desky Biostar Hi-Fi Z77X zůstává prozatím neznámá. Podle slov výrobce by ale měla být určena spíše pro finančně omezené zákazníky.

Zdroj: Softpedia.com
reklama
Nejnovější články
Intel vypustil na trh Xeon W-3300: 10nm CPU pro pracovní stanice Intel vypustil na trh Xeon W-3300: 10nm CPU pro pracovní stanice
Intel se rozhodl, že na trh vypustí 10nm procesory Xeon W-3300, které představují to nejbližší, co má tato firma k dispozici na motivy High-End Desktopů (HEDT). Jedná se ovšem spíše o konkurenci pro Threadrippery Pro, i když stále jen s omezeným výkonem.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Hot Chips 33 budou o 3D pouzdření v podání AMD, Intelu a TSMC Hot Chips 33 budou o 3D pouzdření v podání AMD, Intelu a TSMC
Uprostřed srpna proběhne konference Hot Chips 33, kde bude mezi hlavní témata patřit 3D či obecně pokročilé pouzdření počítačových čipů, a to v podání prezentujících z firem TSMC, Intel a AMD. Na co se můžeme těšit? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Ada Lovelace má nabídnout podobný skok jako Maxwell - Pascal NVIDIA Ada Lovelace má nabídnout podobný skok jako Maxwell - Pascal
Dobrá zpráva přichází od leakera zvaného Ulysses, který mluví o dalším slušném pokroku ve výkonu, který má předvést budoucí generace GeForce zvaná Ada Lovelace. Má jít totiž o podobný nárůst, jaký ukázal přechod z Maxwellu na Pascal. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Thunderbolt 5 zřejmě míří k 80 Gb/s a modulaci PAM-3 Thunderbolt 5 zřejmě míří k 80 Gb/s a modulaci PAM-3
Rozhraní Thunderbolt ve verzi 3 i 4 nabízí propustnost 40 Gb/s, čili v tomto ohledu mezigenerační pokrok nic nového nenabídl, ale právě vyvíjená verze Thunderbolt 5 by už díky PAM3 měla propustnost zdvojnásobit. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Astronomové nalezli exoplanetu vzdálenou 0,1 světelného roku od své hvězdy Astronomové nalezli exoplanetu vzdálenou 0,1 světelného roku od své hvězdy
Pokud bychom měli brát naši Sluneční soustavu jako vzor, byl by systém hvězdy COCONUTS-2 velice neobvyklý. Zahrnuje totiž velkou planetu, která obíhá daleko za hranicí, již u nás považujeme za okraj soustavy. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek