reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Základní deska společnosti Gigabyte pro dva procesory AMD Opteron

, , aktualita
Základní deska společnosti Gigabyte pro dva procesory AMD Opteron
Společnost Gigabyte představí novou základní desku určenou pro výkonné serverové stanice. Bude obsahovat dva procesory AMD Opteron, podporovat 800MHz HyperTransport a nést název GA-2CEWH. Deska bude založená na čipové sadě nVidia nForce...
Základní deska společnosti Gigabyte pro dva procesory AMD Opteron
Společnost Gigabyte představí novou základní desku určenou pro výkonné serverové stanice. Bude obsahovat dva procesory AMD Opteron, podporovat 800MHz HyperTransport a nést název GA-2CEWH. Deska bude založená na čipové sadě nVidia nForce 4 Pro 2200/2050 a umožní připojení dvou grafických karet v režimu SLI (Scalable Link Interface) do dvou PCI Express x16 slotů. Deska podporuje až 32GB DDR333/400 pamětí s ECC v maximálně osmi DIMM slotech. Je zajištěna podpora pro čtyři SATA disky (možno zapojit RAID 0,1), dva USB 2.0 a dva USB 1.1 konektory a jeden FireWire konektor. Integrované jsou dvě síťové kary (BroadcomBCM5751T Gigabit LAN a BroadcomBCM5011U ) a zvuk nám zajišťuje ALC 850.
Dále je obsažen jeden slot PCI Express x1, dva PCI-X 64bit/133MHz sloty a jeden PCI 32bit/33MHz slot. Deska obsahuje i rozhraní S/PDIF (Sony Philips Digital Interface). Navíc se pyšní také splněním norem Evropské unie týkajících se nebezpečných látek RoHS (Restriction of Hazardous Substances), jejichž splnění je požadováno k prvnímu červenci roku 2006.

Zdroje: www.gigabyte.com.tw, www.theregister.co.uk, www.digitimes.com
reklama
reklama
reklama