www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Zalman představil stylová sluchátka s Bluetooth

Zalman představil stylová sluchátka s Bluetooth
, , aktualita
Korejský Zalman si pro nás připravil nová sluchátka, která se chlubí stylovým designem a také rozhraním Bluetooth. Jedná se o model ZM-HPS10BT dostupný v čistě bílé i černé barvě, jejž budeme moci využít s jakýmkoliv zařízením, které disponuje...
K oblíbeným
reklama
Korejský Zalman si pro nás připravil nová sluchátka, která se chlubí stylovým designem a také rozhraním Bluetooth. Jedná se o model ZM-HPS10BT dostupný v čistě bílé i černé barvě, jejž budeme moci využít s jakýmkoliv zařízením, které disponuje příslušným rozhraním.

V nabídce nových sluchátek je také mikrofon a celkem pět tlačítek, takže s jejich pomocí budeme moci také vyřizovat hovory nebo na dálku přepínat skladby. Samozřejmostí je pak nastavení hlasitosti.
Dále Zalman uvádí hmotnost 120 gramů, takže nás nebudou na hlavě moc tížit. Do této hmotnosti je také zahrnuta 550 mAh baterie Li-Pol, jež má vydržet až osm hodin provozu, přičemž doba jejího nabíjení přes rozhraní USB zabere půl druhé hodiny.

Cena nových ZM-HPS10BT byla stanovena na 1050 Kč s daní, což za headset s Bluetooth není zase tak moc, a záruka je standardní dvouletá.


ModelZALMAN ZM-HPS10BT
Průměr převodníků40 mm
Frekvenční rozsah 100 – 20 000 Hz
Výkon3 W
Hladina akustického tlaku (SPL)86 dB
Typ sluchátekOtevřené
Citlivost mikrofonu- 38 dB (+- 3 dB)
Impedance ~ 4 Ω
BluetoothAno, verze 2.1 s EDR (A2DP 1.2, AVRCP 1.0, HSP 1.0)
Dosah 10 m
BaterieLithium-polymerová, 550 mAh
Výdrž na jedno nabitíaž 8 h
Výdrž na jedno nabití (standby režim)2 měsíce
Doba nabíjení (přes USB)1,5 h
Počet funkčních tlačítek5
KompatibilitaVeškerá zařízení (smartphony, laptopy, desktopy, tablety) s Bluetooth
Hmotnost120 g
Regulace obroučky sluchátekAno
Regulace hlasitostiAno


Zdroj: TZ Zalman

Zalman ZM-HPS10BT
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

reklama
Nejnovější články
ALMA spatřila materiál pro zrod exoměsíců u obrovské exoplanety ALMA spatřila materiál pro zrod exoměsíců u obrovské exoplanety
Přímá detekce samotných exoplanet stále není běžná záležitost a jen několik z tisíců se tako povedlo nalézt. A v případě PDS 70c platí nejen to, nově se dokonce objevil i formující se v rotujícím disku materiálu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
TSMC zvažuje stavbu továrny v Německu TSMC zvažuje stavbu továrny v Německu
Ještě donedávna platilo, že společnost TSMC reagovala odmítavě na lákání Evropské unie, ovšem nyní se přímo od jejího předsedy dozvídáme, že to může nakonec dopadnout jinak. TSMC totiž láká představa továrny v Německu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Form Energy postaví železito-kyslíkovou baterii s procesem reverzního reznutí Form Energy postaví železito-kyslíkovou baterii s procesem reverzního reznutí
S nárůstem podílu obnovitelných zdrojů na výrobě elektrické energie stoupá také potřeba řešit jejich nestálost. Společnost Form Energy má řešení v podobě železito-kyslíkových baterií. Levnějších a ekologičtějších.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Richard Branson a Jeff Bezos zatím nejsou astronauti: FAA změnila pravidla Richard Branson a Jeff Bezos zatím nejsou astronauti: FAA změnila pravidla
Federal Aviation Administration (FAA) změnila pravidla pro definici astronautů, a tak Richard Branson i Jeff Bezos a posádky jejich raket podle této novinky ještě nejsou astronauty. Jde o první změnu definice od roku 2004.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Fallback ve FidelityFX Super Resolution otestován: když není k dispozici FP16 Fallback ve FidelityFX Super Resolution otestován: když není k dispozici FP16
AMD vytvořilo svou technologii FidelityFX Super Resolution skutečně tak, aby mohla pracovat na co možná nejširším okruhu grafických čipů. Tomu odpovídá i to, že můžeme využít tzv. FP32 fallback, pokud není k dispozici nejvhodnější hardware.
Dnes, aktualita, Jan Vítek