www.svethardware.cz
>
>
>
>

Zalman vydává nové počítačové zdroje

Zalman vydává nové počítačové zdroje
, , aktualita
Výrobce chladících zařízení Zalman rozšířil svou nabídku počítačových zdrojů o nové modely ze série ZM. Ta se skládá ze zdrojů střední cenové třídy a je zaměřena především na hráče vyžadující kvalitní komponenty. Konkrétně byly oznámeny...reklama
Výrobce chladících zařízení Zalman rozšířil svou nabídku počítačových zdrojů o nové modely ze série ZM. Ta se skládá ze zdrojů střední cenové třídy a je zaměřena především na hráče vyžadující kvalitní komponenty.

Konkrétně byly oznámeny tři nové modely a totiž ZM500-GT, ZM600-GT a ZM700-GT. Všechny disponují neodpojitelnou kabeláží a certifikací alespoň 80PLUS. Nejméně vybavený zdroj z těchto tří je model ZM500-GT. Ten je 500W a má dvě 12V větve, přičemž každá z nich je schopná dodávat až 18 A, tedy dohromady 432 W. Vybaven je certifikací 80 PLUS.
Zbývající dva počítačové zdroje jsou 600W a 700W. Oba disponují certifikací 80PLUS Bronze a čtyřmi 12V větvemi, které jsou schopné dodávat proud až 18 A. Maximálně jsou prostřednictvím těchto 12V větví schopny dodávat až 552 W (46 A) v případě modelu ZM600-GT a maximálně 660 W (55 A) pro zdroj ZM700-GT.

Všechny tři jsou chlazeny jedním 12cm ventilátorem, jehož otáčky jsou regulovány v závilosti na teplotě. Taktéž mají společnou technologii ErP, která zajišťuje to, že ve standby režimu spotřebovávají méně než 1 W elektrické energie.

Zdroj ZM500-GT by se měl prodávat za asi €61, model ZM600-GT za €76 a ZM700-GT za přibližně €95.

Zdroj: Softpedia.com
reklama
Nejnovější články
Norsko jako první na světě ruší FM rádio Norsko jako první na světě ruší FM rádio
Norsko je v mnoha oblastech průlomovou zemí. Vede např. v počtu elektromobilů nebo je zajímavé skladbou elektráren, nyní překvapuje tím, že se stává první zemí na světě, která zrušila FM vysílání.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Bitcoinový milionář rozdá přes 90 milionů USD na charitu Bitcoinový milionář rozdá přes 90 milionů USD na charitu
Na bitcoinu se dá hodně ztratit, ale i hodně zbohatnout. To se některým skutečně povedlo, a to do takové výše, že by peníze nikdy neuměli utratit. Proto jeden z bitcoinových milionářů založil fond, který rozdá přes 90 milionů dolarů v bitcoinech.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft zvažuje Python jako skriptovací jazyk pro Excel Microsoft zvažuje Python jako skriptovací jazyk pro Excel
Aplikace Microsoft Office a zejména tabulkový procesor Excel se možná v budoucnu dočká dalšího skriptovacího jazyka. Vedle dnes používaného Visual Basicu by se zde mohl objevit i dnes velmi oblíbený Python.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Synology uvádí NAS DS218 a FlashStation FS1018 pro 12 SSD disků Synology uvádí NAS DS218 a FlashStation FS1018 pro 12 SSD disků
Společnost Synology představilo dva nové NAS servery DiskStation DS218 a FlashStation FS1018. Prvně jmenovaný umí kódování do 10bitového H.265, druhý zase pojme rovnou 12 velmi výkonných SSD disků.
15.12.2017, aktualita, Milan Šurkala10 komentářů
Elite: Dangerous přiostřuje, Thargoidi útočí i na přístavy Elite: Dangerous přiostřuje, Thargoidi útočí i na přístavy
Hmyzácká rasa Thargoidů začala znepříjemňovat život hráčů v Elite: Dangerous, jak nám tvůrci ostatně slibovali. I nové video ukazuje, že ušetřeny nezůstanou ani velké vesmírné stanice a že tak bude svět v této hře jiný než dřív.
15.12.2017, aktualita, Jan Vítek1 komentář