www.svethardware.cz
>
>
>
>

Zalman vydává nové počítačové zdroje

Zalman vydává nové počítačové zdroje
, , aktualita
Výrobce chladících zařízení Zalman rozšířil svou nabídku počítačových zdrojů o nové modely ze série ZM. Ta se skládá ze zdrojů střední cenové třídy a je zaměřena především na hráče vyžadující kvalitní komponenty. Konkrétně byly oznámeny...
reklama
Výrobce chladících zařízení Zalman rozšířil svou nabídku počítačových zdrojů o nové modely ze série ZM. Ta se skládá ze zdrojů střední cenové třídy a je zaměřena především na hráče vyžadující kvalitní komponenty.

Konkrétně byly oznámeny tři nové modely a totiž ZM500-GT, ZM600-GT a ZM700-GT. Všechny disponují neodpojitelnou kabeláží a certifikací alespoň 80PLUS. Nejméně vybavený zdroj z těchto tří je model ZM500-GT. Ten je 500W a má dvě 12V větve, přičemž každá z nich je schopná dodávat až 18 A, tedy dohromady 432 W. Vybaven je certifikací 80 PLUS.
Zbývající dva počítačové zdroje jsou 600W a 700W. Oba disponují certifikací 80PLUS Bronze a čtyřmi 12V větvemi, které jsou schopné dodávat proud až 18 A. Maximálně jsou prostřednictvím těchto 12V větví schopny dodávat až 552 W (46 A) v případě modelu ZM600-GT a maximálně 660 W (55 A) pro zdroj ZM700-GT.

Všechny tři jsou chlazeny jedním 12cm ventilátorem, jehož otáčky jsou regulovány v závilosti na teplotě. Taktéž mají společnou technologii ErP, která zajišťuje to, že ve standby režimu spotřebovávají méně než 1 W elektrické energie.

Zdroj ZM500-GT by se měl prodávat za asi €61, model ZM600-GT za €76 a ZM700-GT za přibližně €95.

Zdroj: Softpedia.com
reklama
Nejnovější články
Apple ztrácí titul největšího inovátora, padá na 17. místo Apple ztrácí titul největšího inovátora, padá na 17. místo
Společnost Apple má za sebou zvláštní období. Finančně je na tom dobře, ale prodeje iPhonů dost spadly a v tradičně vyhlašovaném seznamu nejvíce inovativních společností se nyní propadla z 1. na 17. místo.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA oficiálně představila GeForce GTX 1660 Ti, jak si vede? NVIDIA oficiálně představila GeForce GTX 1660 Ti, jak si vede?
Dle očekávání se dnes, a to úderem 15. hodiny našeho času dostaly na svět informace o kartě GeForce GTX 1660 Ti. Téměř vše už bylo řečeno, ale zbývalo vyřešit podstatné věci kolem výkonu a také podpory technologií. Takže jak to je? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA GeForce GTX 1180: chyba, nebo reálná karta? NVIDIA GeForce GTX 1180: chyba, nebo reálná karta?
V dokumentaci firmy HP byla spatřena karta GTX 1180, která vyvolala nové spekulace a otázky o tom, jestli se nám NVIDIA chystá opravdu zamotat hlavu. Karta se měla dostat do počítačů HP Obelisk GTX 1180.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
SK Hynix zveřejnil detaily o pamětech DDR5, investovat bude přes 100 miliard USD SK Hynix zveřejnil detaily o pamětech DDR5, investovat bude přes 100 miliard USD
Na obzoru už je nová generace pamětí nejen pro naše počítače. Jde o DDR5, od nichž očekáváme logicky především vyšší pracovní frekvence, a tedy i propusnost při sníženém napětí a spotřebě. Co k tomu může říci SK Hynix?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Prodeje NAND Flash se propadly, není poptávka Prodeje NAND Flash se propadly, není poptávka
Stejně jako v případě pamětí DRAM si mohou výrobci stěžovat na nízkou poptávku zákazníků po pamětech NAND Flash. Jejich prodeje se na konci minulého roku propadly a z toho bychom měli těžit právě my, zákazníci. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek