Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

zjs

| Digimanie
Registrace: 27.6.2006
Komentářů: 83, score 1.3 | Digimanie: 2/0.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 19.9.2011 s hodnocením +4:
Koukám, že SSD je považován za stále něco unikátního a drahého. Ty sestavy v dnešní době jsou nesmysl bez SSD. Nic tak nezrychlí systém v současné době jako SSD, který se dá pro systém a všechny programy co jen potřebujete koupit za 2,5 tisíce ­(64GB­). Rozhodně užitečné i pro kancelářské stroje! Bych autorovi doporučil si jeden levnější! pořídit a v dalších sestavách bude všude :­-­).
Komentář z 10.8.2012 s hodnocením +3:
Nemožnost si zvolit, která data budou na SSD disku je naopak katastrofa a přesně na tomto ztroskotal prefetch, který loadoval dopředu naprosto nepotřebná data místo toho, co uživatel opravdu chtěl. MS se prostě nepoučí. Na SSD disk se dává systém s aplikacemi. Není třeba složitě rozhodovat o ničem dalším. Důležitá data na harddisk a pokud má někdo SSD velký nebo další, tak ho použije i na hry. mSATA tak do notebooku, ať je to hezky prodraží :­-­)
Komentář z 1.10.2012 s hodnocením +2:
Vyšší ceny oproti hlavnímu konkurentovi nemají. Oproti jiným je mít budou. Reklamační postup je v pořádku, jak jste ho napsal. Po třetím vrácení už máte nárok na vrácení peněz.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 27.1.2012 s hodnocením -3:
Fotky jsou strašně tmavé, co to má být?!!
Komentář z 30.8.2013 s hodnocením -1:
Mě šokovaly ceny her na steamu a to při letních slevách. To, že v současnosti jsou na steamu hry dražší než v obchodech, je asi strategie, jak prodávat mimo steam více, a asi je výnosnější dát podíl kamenným obchodům než steamu. Asi si nebude steam říkat za prodej málo. Dorazilo mě však to, že při letním slevách her na steamu stále nebyly kdovíjak výhodné ani po velké slevě oproti kamenným obchodům. ­/­/ A nejvíce mě doráží všeobecný rozdíl cen po světe, kdy v USA a Anglii stojí hry, software obecně, o 1­/3 méně než u nás. Myslím, že by bylo fajn, kdyby někdo napsat článek na toto téma, co způsobuje tento velký rozdíl cen. Proč se vyplatí dát bohatším velkou slevu a chudším to pořádně napálit.
Komentář z 28.7.2011 s hodnocením +1:
No já bych řekl, že grafický skok od jedničky je sakra znát. Jen si to chce pánové přiznat. Grafická vylepšení v budoucnu bude ještě těžší vidět. Myslím, že důležitější je vylepšovat design levelů, což je důvod, proč se vám jednička může zamlouvat více. Chce to využít tento engine méně pro grafické dokonalosti, ale více pro zajímavější prostředí. V této rychlé akci si nemáte čas moc všímat detailů, ale při pomalém zkoumání je to rozhodně grafická pastva pro oči.