www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

ZOTAC a první ZBOX s Windows 8.1 with Bing

ZOTAC a první ZBOX s Windows 8.1 with Bing
, , aktualita
Microsoft nedávno vypustil do světa levný systém Windows 8.1 with Bing, který se má instalovat do rovněž levných počítačů se spíše nižším výkonem. Použije je také ZOTAC u čtyřech verzích svých nettopů ZBOX.
K oblíbeným
reklama
V nabídce tedy jsou celkem čtyři nettopy ZOTAC ZBOX Plus, které jsou vybaveny 64bitovým operačním systémem Windows 8.1 with Bing. Výhodou pro koncové uživatele by měla být nižší cena takových počítačů, neboť v jejich případě by se snížená cena systému měla do té celkové znatelně promítnout.

Mezi nové modely patří ZBOX CI320 nano, ZBOX CA320 nano, ZBOX BI320 a ZBOX ID18. Všechny mají společné 2 GB paměti DDR3, 64GB SSD, gigabitový Ethernet, HDMI s podporou HDCP a samozřejmě také operační systém.

ZBOX CI320 nano je založen na procesoru Intel Celeron N2930 se čtyřmi jádry pracujícími až na 2,16 GHz. ZBOX CA320 nano má zase APU AMD A6-1450 také se čtyřmi jádry, ale na 1,4 GHz. Oba tyto počítače se spoléhají na integrovanou grafiku a mají také rozhraní DisplayPort, čtečku karet 3 v 1, Wi-Fi 802.11ac plus Bluetooth 4.0 a také čtyři porty USB 3.0 vedle dvou USB 2.0.

ZBOX BI320 a ZBOX ID18 si jsou velmi podobné. První z nich nese procesor Intel Celeron 2957U (dvoujádro, 1,4 GHz), 4x USB 3.0 a 2x USB 2.0. Druhý pak má Intel Celeron 1037U (dvoujádro, 1,8 GHz), 2x USB 3.0 a 4x USB 2.0. Tyto počítače mají vedle HDMI rozhraní DVI, čtečku karet 6 v 1, podporu pro další 2,5" úložné zařízení, ale už ne rozhraní Wi-Fi nebo Bluetooth.

Zdroj: TZ ZOTAC
reklama
Nejnovější články
PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD
Sony minulý týden konečně zveřejnila dlouho očekávaný software, který uživatelům umožní využít běžně dostupná SSD pro rozšíření kapacity konzolí PlayStation 5. Prozatím jde o betaverzi, ale už tu máme slibné výsledky. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny
Nová megabaterie Victoria Big Battery v Austrálii koncem minulého týdne zachvátil požár. Jde o jedno z největších akumulátorových úložišť na světě, které zde pomáhá vykrývat špičky a řešit zásahy FCAS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck
AMD nebylo nikdy úspěšnějším výrobcem konzolového hardwaru, než je dnes. Za to aktuálně platí uživatelé PC, kteří nemají k dispozici tolik hardwaru od AMD, kolik by si mohli přát, ale s tím se nedá nic dělat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik? Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik?
Těžba Etherea dnes už pro mnohé není výdělečný podnik kvůli nepříznivému mixu nákladů na energie, výši odměn a hodnoty samotného Etherea. To má svůj vliv i na cenu pamětí GDDR5 či především GDDR6 na trhu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu
Společnost CATL dosáhla dalšího významného milníku. Sodíkové akumulátory se jí podařilo vyvinout do takové podoby, že by se už brzy měly dostat na trh. Zajímavé mají být např. vyšší odolností vůči chladu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře