ZOTAC nabídne tři nové Mini-ITX desky s NVIDIA ION

ZOTAC nabídne tři nové Mini-ITX desky s NVIDIA ION
, , aktualita
Společnost ZOTAC se rozhodla aktualizovat svou nabídku základních desek Mini-ITX s procesory Atom a grafikou NVIDIA ION. Jedná se o nové modely ION-ITX R, S a T, kde ION má k dispozici 512 MB DDR3 a na všech je dvoujádrový Atom D525 na 1,8...
K oblíbeným
reklama
Společnost ZOTAC se rozhodla aktualizovat svou nabídku základních desek Mini-ITX s procesory Atom a grafikou NVIDIA ION. Jedná se o nové modely ION-ITX R, S a T, kde ION má k dispozici 512 MB DDR3 a na všech je dvoujádrový Atom D525 na 1,8 GHz.Deska ION-ITX R má dva sloty DDR2-800, jeden PCIe x1, osm USB 2.0 a napájecí konektor ATX.ION-ITX S je vybavena také sloty DDR2-800, ale SO-DIMM, dále PCIe x1, ovšem portů USB 2.0 je šest a zbývající dva jsou typu 3.0. Napájení je stejné.A nakonec tu je ION-ITX T se sloty pro DDR3-800, otevřeným slotem PCIe x4, dvěma USB 3.0, šesti USB 2.0, palubním DC-DC napájením a 90W adaptérem.

Všechny desky mají dále společné:
  • Dual-link DVI-I a HDMI
  • 2 SATA 3.0 Gb/s porty
  • Gigabit Ethernet
  • 802.11n WiFi (mini-PCI Express)
  • High-definition 6kanálovéaudio
  • NVIDIA PureVideo HD
  • Blu-ray 3D ready (další software nutný)
  • Intel HyperThreading
  • Microsoft DirectX 10.1

Zdroj: TZ ZOTAC
reklama
Nejnovější články
V Indonésii postaví obří plovoucí solární elektrárnu o rozloze 16 km2 V Indonésii postaví obří plovoucí solární elektrárnu o rozloze 16 km2
Singapurská společnost Sunseap Group chce v Indonésii na ostrově Batam postavit obrovskou solární elektrárnu, která bude plovoucí. Zemi by tak tento projekt měl pomoci v přechodu na obnovitelné zdroje energie.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala12 komentářů
Záhadná kometa konečně ukázala své koma Záhadná kometa konečně ukázala své koma
Nedávno zaujal astronomy záhadný objekt blížící se směrem do středu Sluneční soustavy, i když s úctyhodným odstupem, který byl později vyhodnocen jako velká kometa, a to možná taková, která tu ještě nikdy nebyla. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
PlasticArm: 32bitový procesor na kusu plastu PlasticArm: 32bitový procesor na kusu plastu
Společnost Arm ukázala procesor PlasticArm, který byl vyvinut v úzké spolupráci s PragmatIC, jež byla navázána už někdy před osmi lety. Máme tu tak fyzicky flexibilní 32bitové CPU Arm, které se může hodit pro celou řadu věcí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Radeon RX 6700 XT byl zprovozněn na desce s RISC-V CPU Radeon RX 6700 XT byl zprovozněn na desce s RISC-V CPU
Společnost SiFive dala minulý rok vývojářům k dispozici desky HiFive Unmatchd RISC-V s procesorem či SoC U7. Právě na jedné z nich byl nyní zprovozněn Radeon RX 6700 XT pod systémem Linux. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Seagate plánuje vyslat na trh spotřebitelské 20TB pevné disky Seagate plánuje vyslat na trh spotřebitelské 20TB pevné disky
Seagate právě pracuje na nových pevných discích s vysokou kapacitou 20 TB, které budou určeny pro běžné spotřebitele a ne servery, NAS a podobně. Kdy přijdou a jaké technologie nám vůbec nabídnou?
Včera, aktualita, Jan Vítek11 komentářů