www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

ZOTAC osvěží řadu ZBOX nano o model s HD 7340

ZOTAC osvěží řadu ZBOX nano o model s HD 7340
, , aktualita
Společnost ZOTAC se chystá nabídnout nové modely ZBOX nano AD12 vybavené grafickými čipy AMD Radeon HD 7340, které jsou součástí APU AMD E2-1800, v němž je také 1,7GHz dvoujádrové CPU. ZBOX nano je jako obvykle PC, které se vejde do dlaně....
K oblíbeným
reklama
Společnost ZOTAC se chystá nabídnout nové modely ZBOX nano AD12 vybavené grafickými čipy AMD Radeon HD 7340, které jsou součástí APU AMD E2-1800, v němž je také 1,7GHz dvoujádrové CPU.

ZBOX nano je jako obvykle PC, které se vejde do dlaně. Přesto slibuje více než dostatečný výkon pro přehrávání HD multimédií a jistě se dostane i na nějakou méně náročnou hru. PC má k dispozici 2 GB DDR3 a 320GB mobilní disk (5400 RPM), to tedy ve verzi AD12 Plus a základní verze AD12 přichází bez těchto komponent. Připraven tak má jeden slot SO-DIMM pro 1333MHz DDR3 a jednu pozici pro zařízení SATA 6 Gbps.

Dále tu jsou výstupy DisplayPort a HDMI, dva USB 3.0, čtyři USB 2.0, Gb Ethernet, 802.11n WiFi & Bluetooth 3.0, dodávaný dálkový ovladač a také možnost montáže pomocí VESA 75/100.

Zdroj: TZ ZOTAC
reklama
Nejnovější články
ALMA spatřila materiál pro zrod exoměsíců u obrovské exoplanety ALMA spatřila materiál pro zrod exoměsíců u obrovské exoplanety
Přímá detekce samotných exoplanet stále není běžná záležitost a jen několik z tisíců se tako povedlo nalézt. A v případě PDS 70c platí nejen to, nově se dokonce objevil i formující se v rotujícím disku materiálu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
TSMC zvažuje stavbu továrny v Německu TSMC zvažuje stavbu továrny v Německu
Ještě donedávna platilo, že společnost TSMC reagovala odmítavě na lákání Evropské unie, ovšem nyní se přímo od jejího předsedy dozvídáme, že to může nakonec dopadnout jinak. TSMC totiž láká představa továrny v Německu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Form Energy postaví železito-kyslíkovou baterii s procesem reverzního reznutí Form Energy postaví železito-kyslíkovou baterii s procesem reverzního reznutí
S nárůstem podílu obnovitelných zdrojů na výrobě elektrické energie stoupá také potřeba řešit jejich nestálost. Společnost Form Energy má řešení v podobě železito-kyslíkových baterií. Levnějších a ekologičtějších.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Richard Branson a Jeff Bezos zatím nejsou astronauti: FAA změnila pravidla Richard Branson a Jeff Bezos zatím nejsou astronauti: FAA změnila pravidla
Federal Aviation Administration (FAA) změnila pravidla pro definici astronautů, a tak Richard Branson i Jeff Bezos a posádky jejich raket podle této novinky ještě nejsou astronauty. Jde o první změnu definice od roku 2004.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Fallback ve FidelityFX Super Resolution otestován: když není k dispozici FP16 Fallback ve FidelityFX Super Resolution otestován: když není k dispozici FP16
AMD vytvořilo svou technologii FidelityFX Super Resolution skutečně tak, aby mohla pracovat na co možná nejširším okruhu grafických čipů. Tomu odpovídá i to, že můžeme využít tzv. FP32 fallback, pokud není k dispozici nejvhodnější hardware.
Dnes, aktualita, Jan Vítek