www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

ZOTAC představuje svou GeForce GTX 570

ZOTAC představuje svou GeForce GTX 570
, , aktualita
Po včerejším oficiálním uvedení nových GeForce GTX 570 na trh se ihned vyrojila řada výrobců grafických karet se svými modely. Mezi nimi nechybí ani tradiční partner NVIDIE, společnost ZOTAC , která svou kartu pojmenovala prostě GeForce...
K oblíbeným
reklama
Po včerejším oficiálním uvedení nových GeForce GTX 570 na trh se ihned vyrojila řada výrobců grafických karet se svými modely. Mezi nimi nechybí ani tradiční partner NVIDIE, společnost ZOTAC , která svou kartu pojmenovala prostě GeForce GTX 570.Jedná se o moderní grafiku se 732MHz GPU obsahujícím 480 shaderů na 1464 MHz a dále 1280 MB paměti GDDR5 na 3800 MHz, které jsou připojeny přes 320bitové rozhraní.

Karta podporuje PCIe 2.0, dále CUDA, 3D Vision, SLI, obsahuje rozhraní HDMI 1.4a a vedle software ZOTAC Boost Premium také plnou verzi hry Prince of Persia: The Forgotten Sands.

Zdroj: TZ ZOTAC
reklama
Nejnovější články
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním? Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním?
Microsoft se chystá v případě systému Windows 11 udělat tlustou čáru za teprve nedávnými procesorovými generacemi a stále platí, že zapovězeno bude vše před 2. generací Ryzenů a 8. generací Core. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku
Ačkoliv nám firma AMD dříve slibovala, že zvláště dodávky grafických karet se v druhé polovině roku zvýší, bylo zřejmé, že poptávka s celým jejím dluhem bude těžko uspokojena. A to Lisa Su také potvrdila. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX
Společnost Sapphire známe spíše jako dlouhodobého AIB partnera firmy AMD, který vyráběl grafické karty ještě v době, kdy byla ATi samostatnou firmou. Nyní tu ale máme novinku v podobě počítačové skříně. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Další výkonná x86 konzole: GDP WIN Max 2021 Další výkonná x86 konzole: GDP WIN Max 2021
V poslední době se roztrhl, či možná zatím jen značně natrhl pytel s herními počítači či konzolemi, které jsou založeny na x86 hardwaru a využívají moderní mobilní platformy firem Intel a AMD. Co nabídne GPD WIN Max 2021?
Dnes, aktualita, Jan Vítek