www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

ZOTAC připravuje nettop s ION 2

ZOTAC připravuje nettop s ION 2
, , aktualita
Společnost ZOTAC si dle nejnovějších zpráv pro nás připravuje nový nettop série MAG, jenž využije novou platformu Intel Pine Trail, ovšem doplněnou o samostatné GPU. Hlavní trojice komponent bude tedy ve složení procesor Intel Atom D410...
K oblíbeným
reklama
Společnost ZOTAC si dle nejnovějších zpráv pro nás připravuje nový nettop série MAG, jenž využije novou platformu Intel Pine Trail, ovšem doplněnou o samostatné GPU. Hlavní trojice komponent bude tedy ve složení procesor Intel Atom D410 či D510, čipová sada Intel NM10 a grafický čip NVIDIA GT 218 propagovaný jako ION 2.Nový MAG tedy bude schopen jako levné HTPC plynule přehrávat videa v rozlišení 1080p, což komponenty Atom s NM10 samy o sobě nezvládnou. Ovšem stejnou věc zvládne i původní NVIDIA ION, takže jaké výhody přinese ION 2, to se teprve uvidí.

Podpora bude zajištěna pro API DirectX 10.1 a my si budeme moci tento nový produkt zakoupit v podobě Barebone, tedy systému, jejž si dokončíme sami přidáním vhodných komponent (tedy nejspíše paměti i pevného disku).

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
Dnes, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková