www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

ZOTAC připravuje nettop s ION 2

ZOTAC připravuje nettop s ION 2
, , aktualita
Společnost ZOTAC si dle nejnovějších zpráv pro nás připravuje nový nettop série MAG, jenž využije novou platformu Intel Pine Trail, ovšem doplněnou o samostatné GPU. Hlavní trojice komponent bude tedy ve složení procesor Intel Atom D410...
K oblíbeným
reklama
Společnost ZOTAC si dle nejnovějších zpráv pro nás připravuje nový nettop série MAG, jenž využije novou platformu Intel Pine Trail, ovšem doplněnou o samostatné GPU. Hlavní trojice komponent bude tedy ve složení procesor Intel Atom D410 či D510, čipová sada Intel NM10 a grafický čip NVIDIA GT 218 propagovaný jako ION 2.Nový MAG tedy bude schopen jako levné HTPC plynule přehrávat videa v rozlišení 1080p, což komponenty Atom s NM10 samy o sobě nezvládnou. Ovšem stejnou věc zvládne i původní NVIDIA ION, takže jaké výhody přinese ION 2, to se teprve uvidí.

Podpora bude zajištěna pro API DirectX 10.1 a my si budeme moci tento nový produkt zakoupit v podobě Barebone, tedy systému, jejž si dokončíme sami přidáním vhodných komponent (tedy nejspíše paměti i pevného disku).

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Facebook sleduje uploadované fotky přes IPTC tagy Facebook sleduje uploadované fotky přes IPTC tagy
Kauzy ohledně sledování uživatelů ve spojitosti s Facebookem neutuchají a možná se začne opět mluvit o jedné z těch, o kterých se už mluvilo i v minulosti. Facebook totiž sleduje fotografie uživatelů pomocí IPTC tagů, což může být zneužito k dalším účelům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA začala vyvíjet RTX před deseti lety, vidí v ní budoucnost NVIDIA začala vyvíjet RTX před deseti lety, vidí v ní budoucnost
Tony Tamasi z NVIDIE se rozmluvil o tom, jak celá RTX mašinerie v jeho firmě vůbec vznikla a kde se vzala. Práce na tom všem odstartovaly už před deseti lety a vyústily zatím v jádra RT architektury Turing. 
Včera, aktualita, Jan Vítek11 komentářů
Starship firmy SpaceX bude mít celkem 41 motorů Raptor Starship firmy SpaceX bude mít celkem 41 motorů Raptor
V případě velkých společností zabývajících se letectvím a kosmonautikou není zrovna obvyklé, že se o jejich novinkách dozvídáme z pilných tweetů jejich šéfa. Ale když tak dnes už komunikují i státníci, tak proč ne Elon Musk? 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Nintendo kvůli driftujícímu ukazateli čelí v USA hromadné žalobě Nintendo kvůli driftujícímu ukazateli čelí v USA hromadné žalobě
Uživatelé herních konzolí Nintendo Switch si stěžují na to, že po čase začne driftovat, čili ujíždět ukazatel spojený s ovladačem Joy-Con. A nyní si už jen nestěžují, dali se dohromady a podali hromadnou žalobu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
AMD Flute spatřen v UserBenchmark, o co jde? AMD Flute spatřen v UserBenchmark, o co jde?
V databázi výsledků testů UserBenchmark byl spatřen jistý inženýrský vzorek produktu AMD s kódovým označením Flute. Je jasné, že půjde o SoC, a to velice moderní a založené na architektuře Zen 2. 
Včera, aktualita, Jan Vítek