www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

ZOTAC uvádí nové ZBOX s VIA Nano

ZOTAC uvádí nové ZBOX s VIA Nano
, , aktualita
Společnost ZOTAC si připravila novou sérii miniaturních PC ZBOX VD01, která je založena na procesorech VIA Nano X2 U4025. Slibuje nízkou cenu a jako obvykle nám dá na výběr, zda si koupíme základní VD01 nebo VD01 Plus, která je již vybavena...
K oblíbeným
reklama
Společnost ZOTAC si připravila novou sérii miniaturních PC ZBOX VD01, která je založena na procesorech VIA Nano X2 U4025. Slibuje nízkou cenu a jako obvykle nám dá na výběr, zda si koupíme základní VD01 nebo VD01 Plus, která je již vybavena 2 GB paměti DDR3 a 320GB mobilním pevným diskem s otáčkami 5400 RPM.

Procesor VIA Nano X2 U4025 nám nabídne dvě jádra na 1,2 GHz a k tomu čipovou sadu VIA VX900H s grafickým čipem VIA Chrome9 a technologií ChromotionHD 2.0 pro akceleraci přehrávání videa (Blu-ray, MPEG2, H.264, VC-1 i streamovaného z internetu).

Dále získáme dva porty USB 3.0, USB 2.0, HDMI i DisplayPort, gigabitový Ethernet, 802.11n WiFi, Bluetooth 3.0 i IR senzor. V balení rovněž najdeme dálkový ovladač kompatibilní s Microsoft MCE a samotné PC budeme moci přimontovat díky VESA 75/100. Cenu ani dostupnost výrobce neuvedl.

Zdroj: TZ ZOTAC
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
Dnes, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková