www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

ZOTAC uvádí nový ZBOX s GeForce GT 520M

ZOTAC uvádí nový ZBOX s GeForce GT 520M
, , aktualita
Naposledy si ZOTAC připravil miniaturní nettop založený na APU od firmy AMD, ovšem nyní to vypadá, že pokračuje opět ve starých kolejích. Nový ZBOX s označením ID84 (Plus) je totiž vybaven procesorem Intel Atom a grafikou GeForce GT 520M...
K oblíbeným
reklama
Naposledy si ZOTAC připravil miniaturní nettop založený na APU od firmy AMD, ovšem nyní to vypadá, že pokračuje opět ve starých kolejích. Nový ZBOX s označením ID84 (Plus) je totiž vybaven procesorem Intel Atom a grafikou GeForce GT 520M s 512 MB DDR3, což tu již bylo. Oním Atomem je model D2550 se dvěma jádry na 1,86 GHz.

Dále to je stará známá výbava - 2 GB DDR3 a 320GB mobilní disk u verze plus (základní je bez těchto komponent), nezapomnělo se na Gb Ethernet, WiFi 802.11n, USB 3.0 i staré 2.0, ale také možnost přimontovat pomocí VESA 75/100 a také byl přibalený dálkový ovladač kompatibilní s MCE.


  Model
  ZBOX-ID84-PLUS
  ZBOX-ID84
  Paměti
  2GB DDR3
  2 x 204-pin DDR3 SO-DIMM (až 4GB)
  Pevný disk
  320GB 5400RPM HDD
  pozice pro 2,5" HDD
  CPU
  Intel Atom D2550 (1,86 GHz, dual-core)
  GPU
  NVIDIA GeForce GT 520M
  GPU - paměť
  512MB DDR3
  Výstupy obrazu
  HDMI & DVI
  Čtečka karet
  6-in-1 (SD/SDHC/MMC/MS/MS Pro/xD)
  eSATA
  není
  Ethernet
  10/100/1000 Mbps
  Bezdrátová rozhraní
  802.11n WiFi & Bluetooth 3.0
  USB Porty
  4 USB 2.0 (1 vepředu, 1 nahoře, 2 vzadu)
  2 USB 3.0 porty (vzadu)
  Audio
  Onboard analog stereo high-definition audio
  HDMI audio (bitstream)
  Digital Optical S/PDIF
  DirectX
  DirectX 11 se Shader Model 5.0
  Ostatní
  NVIDIA PureVideo HD a NVIDIA CUDA
  HDCP
  Ano
  Software
-
  Podpora Windows 7
  Windows 7 + Aero user interface + DirectCompute


Zdroj: TZ ZOTAC
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková