www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

ZOTAC uvádí výkonnou GeForce GTX 580 AMP! Edition

ZOTAC uvádí výkonnou GeForce GTX 580 AMP! Edition
, , aktualita
Firma ZOTAC s potěšení oznámila, že přichází na trh se velmi výkonnou grafickou kartou GeForce GTX 580 AMP! Edition, která má zastínit klasické verze GTX 580. To díky zvýšeným taktům GPU, shaderů a pamětí ze 772 MHz, 1544 MHz a 4008 MHz...
K oblíbeným
reklama
Firma ZOTAC s potěšení oznámila, že přichází na trh se velmi výkonnou grafickou kartou GeForce GTX 580 AMP! Edition, která má zastínit klasické verze GTX 580. To díky zvýšeným taktům GPU, shaderů a pamětí ze 772 MHz, 1544 MHz a 4008 MHz na 815 MHz, 1630 MHz a 4100 MHz.Takové navýšení pracovních frekvencí by již mělo být znát na celkovém výkonu. Jinak se ale karta od ostatních neliší, takže i zde se dočkáme rozhraní HDMI 1.4, kompatibility s NVIDIA CUDA, 3D Vision Surround & SLI a dostaneme k ní SW balík ZOTAC Boost Premium a plnou verzi hry Prince of Persia: The Forgotten Sands.

Zdroj: TZ ZOTAC
reklama
Nejnovější články
Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna
Na Mezinárodní vesmírnou stanici by měl zanedlouho zamířit Starliner - kosmická loď od společnosti Boeing, která by po získání certifikace měla sloužit jako dopravní prostředek pro astronauty.
31.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková12 komentářů
Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby
Společnost IBM se pustila do vývoje umělé inteligence, která najde své využití v oblasti zdravotnictví. Tato umělá inteligence totiž slouží pro predikování vývoje Parkinsonovy choroby u pacientů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů
Dvounozí roboti jsou pro inženýry velkou výzvou, protože při jejich pohybu je třeba vyřešit otázku udržení rovnováhy. Tým vyvíjející robota Cassie nyní slaví úspěch, protože jejich bipední stroj zvládl uběhnout pět kilometrů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková5 komentářů
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
30.7.2021, článek, Jan Vítek3 komentáře
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek23 komentářů