www.svethardware.cz
>
>
>
>

ZOTAC už veřejně podporuje těžbu na herních kartách

ZOTAC už veřejně podporuje těžbu na herních kartách
, , aktualita
Mohli bychom počítat s tím, že výrobci herních karet a současně AIB partneři firem AMD a NVIDIA se budou přinejhorším s ohledem na novou vlnu těžby držet zpátky a nebudou šťourat do vosího hnízda. Ne tak ZOTAC.
K oblíbeným
reklama
Hráči frustrovaní zoufalým nedostatkem grafických karet a současným prudkým růstem jejich cen by od výrobců možná rádi slyšeli alespoň nějakou malou lež, jako že se všemi prostředky snaží o to, aby se právě k hráčům dostalo co nejvíce zboží. Asi málokdo však už věří tomu, že hráči mohou mít před těžaři v jakémkoliv ohledu přednost a spíše lze počítat s naprostým opakem, v čemž nás mohou utvrzovat neustále se objevující záběry dalších a dalších těžebních rigů s kvanty moderních grafických karet. Jeden takový zcela nepochopitelně zveřejnil i ZOTAC USA na Twitteru. 
 
 
Aktualizace: Tweet byl později nepřekvapivě odstraněn, ovšem zde je jeho kopie: 
 
 
Fotografie řady GeForce RTX 3070 Twin Edge firmy ZOTAC byla zveřejněna s popiskem o armádě #ZOTACGAMING GPU lačných po těžbě, přičemž dotyčný ještě k tomuto příspěvku přidal další hashtagy včetně #PcGaming #Gaming #Gamers, což už lze považovat jen za provokaci omluvitelnou snad jen nebetyčnou omezeností autora. 
 
Server VideoCardz to komentoval tak, že z firmy ZOTAC se zřejmě stává dodavatel těžebního hardwaru. Hráči by dle něj také si měli zapamatovat, že tato společnost nyní už veřejně podporuje těžbu. 
 
Je ale třeba říci, že ZOTAC samozřejmě má právo své produkty prodávat komu chce a my zde vyjadřujeme spíše jen podivení nad krátkozrakým jednáním jistého zástupce této firmy, které dokáže leda ještě více naštvat potenciální zákazníky. Ostatně historie nás učí, že hodnota kryptoměn může opět rychle klesnout a pak budou firmy jako ZOTAC opět potřebovat přízeň hráčů. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nový Exynos 2200 s GPU AMD bude prý procesorem pro notebooky s ARM Nový Exynos 2200 s GPU AMD bude prý procesorem pro notebooky s ARM
O připravovaných procesorech Exynos s GPU od AMD se mluví už hodně dlouhou dobu. Nyní to vypadá, že by mimo jiné mělo jít i o procesory určené pro úsporné notebooky postavené na architektuře ARM.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Fisker vzdal solid-state akumulátory, nedokáže je rozumně dokončit Fisker vzdal solid-state akumulátory, nedokáže je rozumně dokončit
Výbornou ukázkou toho, že vývoj nových typů akumulátorů není jednoduchá záležitost, je společnost Fisker. I když má solid-state akumulátory téměř hotové, nakonec jejich další vývoj zrušila. V dohledné době by je nebyla schopna dokončit.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře