www.svethardware.cz
>
>
>
>

ZOTAC ZBOX nano SX s grafikou AMD Radeon HD 7340

ZOTAC ZBOX nano SX s grafikou AMD Radeon HD 7340
, , aktualita
Společnost ZOTAC, známá především produkcí grafických karet a základních desek, představuje inovovaný počítač ZBOX nano SX. Jedná se mini-PC opravdu skromných rozměrů, který ovšem svými výkonnostními parametry dostačuje na běžné používání....
K oblíbeným
reklama
Společnost ZOTAC, známá především produkcí grafických karet a základních desek, představuje inovovaný počítač ZBOX nano SX. Jedná se mini-PC opravdu skromných rozměrů, který ovšem svými výkonnostními parametry dostačuje na běžné používání. Novinka hardwarově vychází z platformy AMD Brazos 2.0.Počítač je nyní vybaven grafickým čipem AMD Radeon HD 7340. Ten kromě vyššího výkonu přináší také sníženou spotřebu elektrické energie (ve srovnání s předchozí generací). Co se týká dalších specifikací, tak zde nalezneme APU AMD E2-1800 (dvě jádra, frekvence 1,7 GHz), operační paměť typu DDR3 o velikosti 2 GB. Pro uložení vašich dat poslouží mSATA SSD s kapacitou 64 GB.ZOTAC ZBOX nano SX nabídne USB rozhraní, WiFi a také HDMI výstup. Mnozí uživatelé jistě ocení infračervené dálkové ovládání. Na trhu bude k dostání také varianta, která se bude dodávat bez operační paměti a SSD. Uživatel si tak bude moci počítač částečně nakonfigurovat podle sebe. Doporučeným operačním systémem jsou Windows 8 nebo Windows 7.

Zdroj: TechPowerUp
reklama
Nejnovější články
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním? Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním?
Microsoft se chystá v případě systému Windows 11 udělat tlustou čáru za teprve nedávnými procesorovými generacemi a stále platí, že zapovězeno bude vše před 2. generací Ryzenů a 8. generací Core. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku
Ačkoliv nám firma AMD dříve slibovala, že zvláště dodávky grafických karet se v druhé polovině roku zvýší, bylo zřejmé, že poptávka s celým jejím dluhem bude těžko uspokojena. A to Lisa Su také potvrdila. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX
Společnost Sapphire známe spíše jako dlouhodobého AIB partnera firmy AMD, který vyráběl grafické karty ještě v době, kdy byla ATi samostatnou firmou. Nyní tu ale máme novinku v podobě počítačové skříně. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Další výkonná x86 konzole: GDP WIN Max 2021 Další výkonná x86 konzole: GDP WIN Max 2021
V poslední době se roztrhl, či možná zatím jen značně natrhl pytel s herními počítači či konzolemi, které jsou založeny na x86 hardwaru a využívají moderní mobilní platformy firem Intel a AMD. Co nabídne GPD WIN Max 2021?
Dnes, aktualita, Jan Vítek