www.svethardware.cz
>
>
>

Ztráta AMD dosáhla 1,77 miliardy dolarů

Ztráta AMD dosáhla 1,77 miliardy dolarů
, , aktualita
Výsledky společnosti AMD za poslední čtvrtletí roku 2007 stále nejsou dobré, i při růstu příjmů o osm procent oproti třetímu čtvrtletí dosáhla jejich výše 1,77 miliardy amerických dolarů, celkově je tak AMD ve ztrátě 1,772 miliardy dolarů...
K oblíbeným
reklama
Výsledky společnosti AMD za poslední čtvrtletí roku 2007 stále nejsou dobré, i při růstu příjmů o osm procent oproti třetímu čtvrtletí dosáhla jejich výše 1,77 miliardy amerických dolarů, celkově je tak AMD ve ztrátě 1,772 miliardy dolarů (3,06 dolaru na akcii); provozní ztráta činí 1,678 miliardy, nonGAAP ztrátu se podařilo srazit na 9 milionů, marže narostla o tři body na 44 %.Je tak nasnadě udělat za celým nešťastným rokem tlustou červenou čáru, což má také AMD v plánu. Původně jej měly zachránit procesory Opteron s jádry Barcelona, které však přišly o rok později. I přes to, že zatím AMD nenabízí jejich nejvýkonnější modely, prodalo se těchto čipů na 400 tisíc, další modely včetně Phenomů v revizi B3 mají brzy přijít. Podobně ATi a její grafické karty Radeon HD řady 3800 se moc neohřály, představeny byly na konci roku a řádně dostupné jsou až nyní. Vypadá to tedy, že plán začít vydělávat ve druhém čtvrtletí by AMD měl vyjít.

Zdroj: Fudzilla, CNET News.com
reklama
Nejnovější články
Fisker vzdal solid-state akumulátory, nedokáže je rozumně dokončit Fisker vzdal solid-state akumulátory, nedokáže je rozumně dokončit
Výbornou ukázkou toho, že vývoj nových typů akumulátorů není jednoduchá záležitost, je společnost Fisker. I když má solid-state akumulátory téměř hotové, nakonec jejich další vývoj zrušila. V dohledné době by je nebyla schopna dokončit.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Včera, aktualita, Milan Šurkala