reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

zzw30

Registrace: 7.4.2021
Komentářů: 222, score 1.4
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 1 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 3.11.2021 s hodnocením +11:
Jo, on se pokaždé někde objeví nějakej socan, co si myslí, že jednorázovou dávkou všem se všechno vyřeší. Ne, nevyřeší se skoro nic. Je to jen chabá náplast.
Komentář z 22.4.2022 s hodnocením +10:
Mohli by ještě zakázat hraní her, je to k ničemu, jenom se u toho pálí elektřina. A třeba takové e­-maily zakázat, přes ně komunikují podvodníci a zloději. A darkweb! Zakázat TOR, a Firefox, protože z něj vychází Tor Browser, který je jen pro zmrdy, slušný člověk ho má přece k ničemu. A pro jistotu ještě rovnou zakázat krádeže, loupeže, světovou chudobu a opruzeniny na prdeli.
Komentář z 26.10.2023 s hodnocením +8:
A když mám šestej rok tlačítkáč za pár stovek a v něm druhou baterku, kterou jsem si tam sám zdarma vyměnil :­-O tak jsem vyprodukoval ještě míň elektronického odpadu, heč! A zbylo víc peněz na drogy!

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 11.6.2021 s hodnocením -14:
Dávám na servis zařízení s úložištěm? Úložiště vyjmu, nebo bezpečně smažu. To lidem jako nedojde? Navíc ­- když vím, že si tam fotím třeba svoji chlupatou prdel. ­(upřímně moc nechápu proč bych si měl sám fotit a ukládat tam svoje ­"lechtivé fotky­", ale když někdo takovou úchylku má ­- proč ne, ale přece zase musí vědět, že po takových fotkách kdekdo půjde jako slepice po flusu­). Nějaká informační gramotnost nula.
Komentář z 20.10.2021 s hodnocením -7:
pěkný článek, jen bych asi neřekl, že má ASML monopol... má rozhodně dominantní postavení na trhu ­(prakticky nemá skoro konkurenci­), ale jelikož je to odvětví neregulované a může do něj kdykoliv vstoupit kdokoliv, není to pak monopol... ten je tehdy, když je ta konkurence zakázaná, ne?
Komentář z 25.4.2022 s hodnocením -6:
Je mi to upřímně jedno, co si nějací cizí lidi odhlasujou.
Já osobně si tedy kupuju téměř vždy takové zařízení ­(v tuto chvíli myslím např. elektroniku nebo jinou IT věc­), které mi dlouho vydrží, dají se u toho měnit kritické komponenty, a které mají standardní konektorovou výbavu.
Výjimka je, když potřebuju nebo chci nějakou jednorázovou nebo jednoúčelovou věc, u které zase cílím na naprosto jiné parametry, než je jeho napájecí konektor. To pak může být někdy na škodu, protože vynucený konektor může ­(opakuji že může, ne že musí­) cenu zařízení zvýšit, může ovlivnit tvar a konstrukci zařízení tak, že mi nebude vyhovovat, případně v extrémních případech to může vést až k jeho nedostupnosti, budou­-li pro výrobu nedostupné ony politicky vynucené jediné správné konektory.

Nejsem děcko nebo idiot, o které se musí někdo starat a kvůli kterých je potřeba nařizovat ostatním, co mi smějí nebo nesmějí vyrobit a prodat. Ale je to jen můj osobní názor, který nikomu necpu. Na druhou stranu věřím, že někoho podobná zpráva potěší.

EDIT ­- jestli se ovšem jedná jen o označení nějakého konektoru za ­"standardní­" ­- je to trohu jiná situace. Ovšem v tom případě je to jen další naprosto zbytečná kravina od zbytečné instituce.

Nejnovější oblíbené články

Není Li-Ion jako Li-Ion: co má společného baterka v telefonu a elektromobilu?
23.10.2023: Akumulátory jsou obestřeny mnoha polopravdami a mýty. Většina lidí má za to, že...