www.svethardware.cz
>
>
>

3D tiskárna DeeOrange k dispozici za 36 000 Kč

3D tiskárna DeeOrange k dispozici za 36 000 Kč
, , aktualita
Společnost DO-IT již za necelé dva týdny uvede na český trh 3D tiskárnu DeeOrange, jejíž cena je pouze 36 tisíc korun bez daně. Toto oznámení přitom přichází jen měsíc poté, co Gartner přišel se svým odhadem, dle něž budou za tři roky na...
K oblíbeným
reklama
Společnost DO-IT již za necelé dva týdny uvede na český trh 3D tiskárnu DeeOrange, jejíž cena je pouze 36 tisíc korun bez daně. Toto oznámení přitom přichází jen měsíc poté, co Gartner přišel se svým odhadem, dle něž budou za tři roky na trhu podnikové 3D tiskárny s cenou i pod 2000 USD. DeeOrange tak přichází poněkud dříve, ale je také otázkou, zda se dá zařadit mezi podnikové modely, i když její výrobce ji označuje za profesionální. K vidění bude na veletrhu Reklama-Polygraf 2013 (14. až 16. května v prostorách PVA EXPO v Praze 9).

Tato tiskárna je ryze český produkt, respektive produkt české firmy a posloužit má architektům, modelářům, návrhářům a zkrátka všem, kterým se bude hodit možnost tvorby objektů o objemu až 100 x 100 x 100 mm. DO-IT slibují, že se jejich tiskárna vyrovná modelům s cenou statisíců korun a díky svému krytu má zajistit stabilní teplotu nezbytnou pro tisk větších modelů a slibuje také velmi přesný pohyb trysky.

Co se týče materiálu pro 3D tisk, pak k dispozici je kilogram po 700 Kč bez DPH (buď ekologický PLA nebo ABS), a to prozatím v pěti barvách. Pokud se rozhodnete tiskárnu koupit na zmíněném veletrhu, můžete využít 20% slevu a také se zapojit do soutěže o jednu tiskárnu. Tisknout si pak budete moci s využitím dodávaného softwaru a s využitím 3D programů, jež musí umět exportovat do formátu STL.


Technické parametry 3D tiskárny DeeOrange
 • Tisková plocha: 100x100x100mm
 • Přesnost X/Y: +/- 0,1mm
 • Přesnost Z: 0,25/0,125/0,08 mm
 • Tryska (možnost volby): 0,5/0,4 mm
 • Hmotnost: 25 kg
 • Maximální rychlost: 40 - 50 mm/s
 • Maximální teplota trysky: 260 °C
 • Rozměry: 400 x 380 x 354 mm
 • Vyhřívaná tisková podložka: ano
 • Cena bez DPH: 35 850 Kč
 • Cena s DPH: 43 379 Kč

Zdroj: TZ DO-IT
reklama
Nejnovější články
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry
Už dobře víme, že Blizzard chystá remaster legendární hry Diablo II. Ponese název Diablo II: Resurrected a bude natolik spřízněná s původní hrou, že dokonce dovolí použít uložené pozice staré i více než 20 let.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář