Adam Savage z MythBusters otestoval robota Spot od Boston Dynamics

Adam Savage z MythBusters otestoval robota Spot od Boston Dynamics
, , aktualita
Moderátor Adam Savage, kterého známe ze seriálu MythBusters (Bořiči mýtů) nyní na svém YouTube kanálu Adam Savage’s Tested dostal do rukou pokročilého robota Boston Dynamics Spot. Vzal ho na překážkovou dráhu.
K oblíbeným
reklama
S robotem Spot od Boston Dynamics se na stránkách Světa hardware zdaleka nesetkáváme poprvé. Nyní se dostal do rukou moderátora Adama Savage, který uváděl např. seriál MythBusters (Bořiči mýtů). Nyní má svůj vlastní kanál na YouTube Adam Savage’s Tested a zde se mimo jiných chce věnovat i výše zmíněnému robotovi. V prvním díle s tímto zázrakem moderní techniky se věnoval překážkové dráze.
 
 
Spot byl schopen po několika méně úspěšných pokusech přejít hromadu kamení, přičemž neúspěchy byly dány spíše špatně zvoleným režimem (tedy člověkem a nikoli robotem). Další disciplínu v projití úzkým tunelem zvládl bez problémů, horší to bylo v plížení se, kdy má robot přeci jen nějaké ty výškové limity. Větší problém neměl ani se schody a výstupem do strmého svahu, na což se můžete podívat na videu. Nyní tak bude zajímavé sledovat, co si pro nás Adam Savage přichystá v dalších dílech.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Objevily se testy Core i9-10880H, překvapivě překonává i9-10980HK Objevily se testy Core i9-10880H, překvapivě překonává i9-10980HK
Na internetu se objevily další uniklé testy připravovaných procesorů Intelu. Tentokrát jde o mobilní 8jádro Core i9-10880H, jehož výkony jsou dokonce ještě vyšší než minulá čísla modelu Core i9-10980HK.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
NZXT H1: elegantní Mini-ITX věž s vlastním zdrojem i CPU chladičem NZXT H1: elegantní Mini-ITX věž s vlastním zdrojem i CPU chladičem
Společnost NZXT si připravila SFF věžovitou skříň, která dokáže uchladit i vysoce výkonnou sestavu založenou na desce Mini ITX a má k tomu k dispozici jednak vlastní chladič procesoru a pak také zdroj. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Windows Latest: Microsoft zbaví Windows 10 živých dlaždic Windows Latest: Microsoft zbaví Windows 10 živých dlaždic
Dle Windows Latest se Microsoft chystá systémy Windows 10 zbavit tzv. živých dlaždic, čili Live Tiles. V podstatě se tak vrátí k obvyklému provedení s prostými ikonami, přičemž nedávno jsme se podívali na jejich novou sadu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Koronavirus ohrožuje dodávky pamětí, ceny komponent rostou Koronavirus ohrožuje dodávky pamětí, ceny komponent rostou
Nedávno jsme se mohli dozvědět, že ceny pamětí by mohly kvůli koronaviru spíše klesat, ovšem to se ještě nevědělo o šířícím se Covid-19 na území Jižní Koreje. Nyní už začíná ohrožovat výrobu ve firmách Samsung a SK Hynix.
Včera, aktualita, Jan Vítek
AMD uvádí dva nové Ryzen Embedded pro minipočítače AMD uvádí dva nové Ryzen Embedded pro minipočítače
AMD přináší na trh dva nové modely APU Ryzen Embedded R1000, a to konkrétně R1305G a R1102G. Ty jsou určeny pro slabší Mini PC a zaujmou už svou nízkou spotřebou a TDP 6 až 10 W.  
Včera, aktualita, Jan Vítek