www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

AMD bude opět rozdávat hry, ale i hardware

AMD bude opět rozdávat hry, ale i hardware
, , aktualita
Společnost AMD oznámila spuštění věrnostního programu Rewards, v jehož rámci nabídne svý zákazníkům možnost získat hry zdarma, respektive za nasbírané body. Vedle toho to bude nově i herní hardware, například headsety, brýle nebo i karty Sapphire R9.
K oblíbeným
reklama
AMD Rewards Program tak navazuje na akce Never Settle a zvláště poslední Never Settle Forever, přičemž ty se točily pouze okolo her rozdávaných k novým grafickým kartám. Nový věrnostní program bude o něčem jiném, a to nejen proto, že krom her budou rozdávány i slevové poukazy, headsety Astro nebo brýle Gunnar a dokonce také grafické karty Sapphire řady R9 nebo celá PC. O čem tedy nová akce je?

K dispozici je celá aplikace AMD Gaming Evolved, kterou pro AMD zajistil Raptr, v níž budeme sbírat body. Prvních 300 dostaneme už za registraci a dále je budeme sbírat v podstatě jen za její používání, hraní her, plnění různých úkolů, aktivitu v herní komunitě, apod. Sesbírané body pak bude možné uplatnit v obchodě Raptr, takže jde o rozšíření programu Raptr Rewards.


Velkou otázkou je, kolik bodů bude co stát, respektive kolik snahy bude muset uživatel investovat do toho, aby získal nějakou odměnu. Zpráva se odkazuje na stránky raptr.com/AMD, odkud si můžete stáhnout samotnou aplikaci a zveřejněné video pak ukáže, jak aplikace funguje a dá nahlédnout i do obchodu. Z toho je i uvedený obrázek, z čehož si můžeme učinit celkovou představu. Cena her bude 25 či 30 tisíc bodů, ale i výrazně méně díky akcím. Zajímavé je, že video ukazuje hry dostupné za 30 tisíc bodů, a to už po 50% slevě, zatmco obrázek ukazuje podstatně nižší ceny. V případě hry Dirt3 to je 5000 bodů na obrázku a 30000 ve videu. "Ceny" hardwaru na obrázku pak vypadají ještě divněji, ale dle loga nad kartou Radeon R9 270X asi ve všech případech půjde jen o to, že si zaplatíte účast ve slosování.

Dle ohlasů uživatelů z posledních hodin je odměna za hraní maximálně 25 bodů za den, což znamená, že pouze hraním si za rok nevyděláte ani 10000 bodů, a to navíc pouze teoreticky. Bude tedy nutné body získávat i jinak. Navíc si někteří uživatelé stěžovali i na to, že přišli o podstatnou část bodů, které získali doposud účastí v předběžné části věrnostního programu a že nyní je body mnohem těžší získávat. To napovídá, že AMD s Raptrem poněkud přehodnotili svůj přístup.

Zdroj: TZ raptr.com/AMD

reklama
Nejnovější články
Proti Applu se spojilo 13 firem. Kvůli podmínkám v obchodu s aplikacemi Proti Applu se spojilo 13 firem. Kvůli podmínkám v obchodu s aplikacemi
Společnost Epic Games pokračuje ve své bitvě proti obchodu s mobilními aplikacemi pro iOS. Zformovala koalici spolu s dalšími firmami včetně Spotify. Kromě vysokých poplatků vyjmenovali i deset dalších problémů.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
AMD představuje Athlony a Ryzeny pro Chromebooky s 15W TDP AMD představuje Athlony a Ryzeny pro Chromebooky s 15W TDP
Společnost AMD významně rozšířila nabídku svých mobilních procesorů o nové Athlony a Ryzeny. Ty jsou určeny především do levných notebooků Chromebok a staví na starších architekturách Zen a Zen+.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Corsair CX-F RGB: zdroje se zkosenými hranami a poprvé i s RGB LED Corsair CX-F RGB: zdroje se zkosenými hranami a poprvé i s RGB LED
Pokud máte pocit, že vám ve skříní barevně nesvítí a nebliká dost komponent, můžete si zvolit jeden z nových zdrojů firmy Corsair. Ta představila své první modely s aRGB podsvícením, jež končí na 750 W. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Říjnová aktualizace Windows 10 verze 20H2 se blíží. Jaké přinese novinky? Říjnová aktualizace Windows 10 verze 20H2 se blíží. Jaké přinese novinky?
Microsoft brzy vydá další významnější aktualizaci pro Windows 10. „October 2020 Update“ bude dostupný volitelně a mnoho nových funkcí od něj nečekejte. Přesto nezůstane zcela beze změn.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Microsoft zváží nákup ještě dalších herních studií, jaká už má? Microsoft zváží nákup ještě dalších herních studií, jaká už má?
Microsoft před několika dny překvapil více než sedmimiliardovou akvizicí firmy ZeniMax, s níž pod jeho křídla poputuje také Bethesda, id Software a další studia. Těch už tak Microsoft má celkem 23 a tím svůj apetit asi ještě neukonejšil. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek