www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

AMD rozdává k Radeonům hru Ashes of the Singularity

AMD rozdává k Radeonům hru Ashes of the Singularity
, , aktualita
Společnost AMD se rozhodla, že po nabídce nového Hitmana pro vybrané karty zdarma přijde s dalším bundle, který se týká další hry pro DirectX 12, a to Ashes of the Singularity. O co tedy jde nyní?
K oblíbeným
reklama
Nový Hitman se dostal do nabídky AMD zcela logicky, neboť byl vyvíjen v rámci AMD Gaming Evolved a firma říká, že dokáže dobře využít asynchronní shadery, což má být dle ní výhoda právě pro Radeony. Z hlediska podpory DirectX 12 a asynchronních shaderů platí to samé i pro stále ještě vyvíjenou hru Ashes of the Singularity. V této hře Radeony vykazují pod DX12 v porovnání s DX11 velice slušné nárůsty výkonu, což pro NVIDII neplatí, ovšem na druhou stranu se už ukázalo, že GeForce mají vysoký výkon už pod DX11. Ale věnujme se nové nabídce firmy AMD.

Hru Ashes of the Singularity od Oxide Games máme možnost získat zdarma, pokud si vybereme grafickou kartu AMD Radeon R9 380 nebo R9 380X. Tato série z aktuální generace jako jediná vedle modelů s čipy Fiji obsahuje GPU s architekturou GCN 1.2. To samé platí i pro nově zakoupené počítače vybavené těmito kartami. Akce potrvá až do 15. května, ale v tu dobu už může být nabízený počet herních kódů vyčerpán. Svůj kód pak musíte využít do dvou měsíců po skončení kampaně, poté si už hru nebudete moci aktivovat.


V Oxide Games měli velice dobrý nápad, když se rozhodli, že Ashes of the Singularity a její Nitrous Engine bude podporovat DirectX 12 a hlavně když zpřístupnili veřejnosti rané verze této hry. Ihned se z ní díky tomu stal široce známý a diskutovaný titul, jemuž právě podpora DirectX 12 zajistila velkou popularitu, takže to můžeme vidět především jako výtečný marketingový tah. Nicméně samotná hra je na Steam Early Access dobře hodnocena se skóre 75 procent. Jedná se o celoplanetární RTS (Real-time Strategy) s inspirací v titulech Sins of a Solar Empire, Total Annihilation a také Company of Heroes, což se týká především herního systému.

Zdroj: Hexus.net

reklama
Nejnovější články
U další tragické nehody Tesly Model 3 byl aktivní autopilot U další tragické nehody Tesly Model 3 byl aktivní autopilot
Počátkem března se na Floridě stala tragická nehoda, při níž vůz Tesla Model 3 vjel do nákladního auta a řidič na místě zemřel. Vyšetřování NTSB potvrdilo, že při jízdě byla aktivní funkce autopilota.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Phoronix: záplatované Intely ztratily pětinásobek výkonu v porovnání s AMD Phoronix: záplatované Intely ztratily pětinásobek výkonu v porovnání s AMD
Server Phoronix se zaměřil na to, jak s výkonem procesorů Intel a AMD zamávaly veškeré záplaty proti chybám od té doby, co se objevil Spectre a Meltdown. Ukázalo se, že řeči o dopadu především na výkon CPU Intel nejsou přehnané. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Co nabídne sada AMD X570? Máme tu neoficiální diagram Co nabídne sada AMD X570? Máme tu neoficiální diagram
Už se můžeme spolehnout na to, že zbrusu nová čipová sada AMD X570 bude potřebovat výkonnější chlazení, než na jaké jsme si za poslední roky zvykli. Čím se nám ale za to odmění, to ukáže diagram od ChipHell. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD se po čtyřech letech vrací do Fortune 500 AMD se po čtyřech letech vrací do Fortune 500
AMD v roce 2015 vypadlo z žebříčku Fortune 500, který čítá pět set nejlepších společností z USA s ohledem na jejich tržby. Jde tak o přesně danou posloupnost firem a není divu, že AMD v ní před čtyřmi lety výrazně kleslo. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Kingston uvádí svá nejlepší SSD KC2000 Kingston uvádí svá nejlepší SSD KC2000
Kingston si připravil svou novou vlajkovou řadu SSD pro rozhraní M.2, a sice KC2000. Založena je na nových 96vrstvých pamětech s buňkami TLC a slibuje maximální datovou propustnost 3200 MB/s.
Dnes, aktualita, Jan Vítek