reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

AMD rozšiřuje Never Settle Reloaded o Far Cry 3: Blood Dragon

, , aktualita
AMD rozšiřuje Never Settle Reloaded o Far Cry 3: Blood Dragon
V únoru společnost AMD oznámila, že připravila akci Never Settle Realoaded, která tak již dle svého názvu navázala na předchozí Never Settle. Zákazníci, kteří si pořídí některou z výkonných grafických karet Radeon, tak mohou získat dva nejnovější...
AMD rozšiřuje Never Settle Reloaded o Far Cry 3: Blood Dragon
V únoru společnost AMD oznámila, že připravila akci Never Settle Realoaded, která tak již dle svého názvu navázala na předchozí Never Settle. Zákazníci, kteří si pořídí některou z výkonných grafických karet Radeon, tak mohou získat dva nejnovější "áčkové" herní tituly, konkrétně z výběru her Crysis 3, Bioshock Infinite, Tomb Raider (2013) a jiných.

Nyní se má tato nabídka obohatit o titul Far Cry 3: Blood Dragon, který je prodáván jako samostatná hra, nebo i jako expansion pack pro Far Cry 3, která je také zahrnuta do nabídky Never Settle Reloaded. Pokud jste tedy již uplatnili nárok na hry v rámci této akce, měl by vám e-mailem rovněž přijít klíč k aktivaci Blood Dragon, a to někdy na samotném začátku května.

Far Cry 3: Blood Dragon tedy budeme moci hrát jako samostatnou hru, jejíž kampaň pro jednoho hráče je umístěna mimo klasický svět Far Cry. Prostředí má být futuristické, ale v retro stylu béčkových filmů. A pokud jste tuto informaci nezaznamenali, tak AMD chystá také pro příští Never Settle také hru Battlefield 4.

Zdroj: techPowerUp
reklama
reklama
reklama