www.svethardware.cz
>
>
>
>

Antec P100: klasika v tichém provedení

Antec P100: klasika v tichém provedení
, , aktualita
Společnost Antec si připravila pod označením P100 novou skříň, která patří do její známé a na trhu již dlouho zabydlené řady Performance One. U této skříně výrobce zmiňuje především tichý provoz počítače, který by právě jí měl být zajištěn.
K oblíbeným
reklama
Je jedině dobře, že seznam tzv. tichých skříní nebo skříní pro tiché počítače se dále rozšiřuje a ještě líp je, když s jednou takovou přijde renomovaný výrobce formátu společnosti Antec. Je ale vhodné upozornit, že tichý provoz slibují i starší skříně řady Performance One (například Antec P182), však mají navenek podobné zpracování jako dnešní modely typu Fractal Design řady Define. Nová P100 vytvoří základ pro počítače postavené na desce ATX, čili jde o skříň typu Middle Tower. Na trhu ji můžeme čekat již brzy, protože se nedávno dostala do nabídek obchodů s cenou kolem 2400 Kč.

Její vzhled je jednoduchý a připomíná ostatní skříně řady Performance One, z níž jsme si naposledy vyzkoušeli model Antec Mini P180. Tudíž i P100 má přední dvířka s kovově šedým zbarvením, která přikrývají přední mechaniky a ventilátory. Dvířka mají dvojité panty, takže je můžeme rozevřít do úhlu až 270°.

Právě pro mechaniky tu máme dvě pozice a sedm dalších je připraveno pro 2,5" či 3,5" SSD/disky. Pak Antec zmiňuje jisté Smart Cooling Solution (S.C.S.) a Quiet Computing Technology, což prostě a jednoduše znamená, že tu je pět 120mm pozic pro ventilátory, z nichž jsou dvě opatřeny firemními modely s ložisky FDB (fluidní).

Pro tlumení hluku poslouží kromě předního krytu také pěnou vyložené boční panely, nechybí možnost vést kabely za trayem základní desky, grafické karty zde mohou být dlouhé maximálně 318 mm, pak výrobce zmiňuje prachové filtry pro přední ventilátory a zdroj a přední I/O panel se dvěma porty USB 3.0 i 2.0 a audio.

Zdroj: TZ Antec

Antec P100
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

reklama
Nejnovější články
Comet Lake-H jsou tu, co nabízí oproti předchozí generaci? Comet Lake-H jsou tu, co nabízí oproti předchozí generaci?
Intel vypustil na trh hlavní rodinu mobilních procesorů generace Comet Lake, která nám může napovědět i to, co nás čeká od desktopových modelů. Comet Lake-H nabídnou až osm jader na taktu stoupajícím k 5,3 GHz. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NVIDIA Advanced Optimus: G-Sync konečně pracuje s technologií Optimus NVIDIA Advanced Optimus: G-Sync konečně pracuje s technologií Optimus
Vedle Dynamic Boost tu máme i další technologickou novinku od NVIDIE, a sice Advanced Optimus. V podstatě lze říci, že jde o spojení technologií G-Sync a Optimus, čili že synchronizace bude už konečně fungovat se zapnutým Optimem. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA osvětluje novou technologii Dynamic Boost NVIDIA osvětluje novou technologii Dynamic Boost
Společnosti NVIDIA a AMD mívají pozoruhodně podobné nápady, co se týče technologií, což se ukazuje i nyní. NVIDIA Dynamic Boost je totiž obdoba technologie SmarShift, kterou AMD představilo v rámci Ryzen Mobile 4000. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Amazon se soustředí na nezbytné zboží a dodávky hardwaru váznou Amazon se soustředí na nezbytné zboží a dodávky hardwaru váznou
Amazon už dříve avizoval, že přinejmenším do 5. dubna bude při naskladňování a odesílání zboží upřednostňovat to, co lidé v dnešní době nezbytně potřebují a do toho patří třeba i toaletní papír. Hardware má menší prioritu, což trápí nejen výrobce.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
K posádce Crew Dragon pro misi NASA na ISS se připojí i astronautka Shannon Walkerová K posádce Crew Dragon pro misi NASA na ISS se připojí i astronautka Shannon Walkerová
Společnost SpaceX by již tento rok měla létat s astronauty na palubě své kosmické lodi Crew Dragon k ISS. Kromě květnové mise Demo-2 je na tento rok naplánovaná i mise dalších astronautů k ISS, k nim by se měla připojit i Shannon Walkerová. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková