reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně
Komentáře od Anthrax
Na jednu stranu Vás chápu, na druhou stranu jsme na zpravodajském serveru ­- kde je kvalita zpráv, jak se jistě shodneme, to hlavní. A na třetí stranu, čtenáři za to nejsou placeni ;)
Odpovědět1  0
Proč myslíte, že má řada GTX k mobilnosti daleko? Domnívám se, že se mýlíte. Například na CZC se prodává notebook od MSI s gč GTX 560M za celkem dostupnou cenu. K vidění jsou v notebooku též dražší řešení SLI. Mobilita problém nebude.
Odpovědět0  0
Dobrý den,
u sestavy ­"GAME­" máte koment o zajímavosti karet nVidie v režimu SLI. Našel jsem si tuto desku na czc.cz, kde je napsáno, že podporuje ati CrossFire, ale o nVidia SLI tam není řeč, jako např. u vyšších modelů. Taktéž na desce samotné je ­(pouze­) logo ATi, což mne poměrně znervoznuje, jelikož o ATi kartách neuvažuji.

Případně bych byl rád za každé doporučení desky v obdobné cenové relaci kolem 3t pro Core i5, primárně pro nVidia SLI.
Odpovědět1  0
Potom mi vysvětlete, co tak zkušený a praktický člověk jako vy, pohledává na těchto www, či www obecně? Vždyt vše co zde i jinde píšou si můžete ověřit a vyzkoušet v obchodě, na výstavě či doma ­(­"LOL­").

Uvědomělejší jedinec chápe rozpor mezi prezentací produktu samotným výrobcem na vlastních stránkách samsung.cz a skutečností, jelikož v době, kdy vládne elektronický obchod a online prezentování čehokoliv obecně, je to poměrně slušná ­"bota­".
Odpovědět1  1
na stránkách samsungu jsem k tomuto modelu našel ve specifikacích položku: ­"STAND: naklápěcí­"

nic o otáčení tam nebylo.
Odpovědět1  0