www.svethardware.cz
>
>
>
>

ASRock vyzradil své desky s Z490, H470 a W480

ASRock vyzradil své desky s Z490, H470 a W480
, , aktualita
Společnost ASRock v nové verzi své aplikace Polychrome Sync vyzradila, jaké základní desky s čipovými sadami Z490, H470 a W480 si připravuje. Jde tak o desky pro procesory Comet Lake-S od Intelu. 
K oblíbeným
reklama
ASRock Polychrome Sync ve verzi 2.0.45 nese soubory .dat, které se vždy vztahují ke konkrétnímu modelu desky, takže se nám opět potvrzuje, že výrobci desek už jsou v podstatě připraveni k jejich vypuštění, ovšem Intel plánuje představení procesorů Comet Lake-S až na duben. Původně totiž prý chtěl nabídnout už v rámci nich sběrnici PCIe ve verzi 4.0, ale to nakonec nedopadne, i když počkejme si raději na oficiální informace či potvrzení toho, co dříve uváděl server Tom's Hardware
 
 
Výpis souborů tak jasně ukazuje na nové modely desek, a to především s čipovou sadou Intel Z490, pak tu jsou dvě H470 a dokonce i jedna W480, konkrétně model Creator. Je tak zřejmé, že se chystají také čipové sady určené pro desky do pracovních stanic, i když není zrovna známo, jak se budou od ostatních lišit. A jde o dobrý tah, ostatně Comet Lake-S nabídnou až 10 jader a obecně velice slušný výkon, takže na dnešní hry už je to přeci jen příliš velký luxus, zato pro počítač coby pracovní stanici to už může být zcela jiné. Ale přesto je vidět, že desky s W480 budou jasně v menšině.
 
V případě ASRock sice nemusí jít o celý seznam desek se zmíněnými čipsety, ale vedle jednoho modelu s W480 a dvou H470 (H470 Steel Legend a H470M ITX AC) tu máme rovnou devět desek se Z490 pro spíše herní sestavy. Zatím ale nejsou k vidění modely Extreme.
  • ASRock Z490 AQUA
  • ASRock Z490 Phantom Gaming 4
  • ASRock Z490 Phantom Gaming 4 SR
  • ASRock Z490 Phantom Gaming 6
  • ASRock Z490 Pro4
  • ASRock Z490 Steel Legend
  • ASRock Z490 Taichi
  • ASRock Z490M ITX AC
  • ASRock Z490M Pro4
 
Zdroj: VideoCardz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Adobe uvede nástroj pro boj s deepfakes Adobe uvede nástroj pro boj s deepfakes
V posledních letech jsou deepfakes čím dál větším problémem. Společnost Adobe chce proti problému bojovat novým nástrojem, který bude součástí Photoshopu a Behance, nicméně nebude fungovat tak, jak bychom asi předpokládali.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Canon uvedl 5 nových ITS tiskáren řady MegaTank Canon uvedl 5 nových ITS tiskáren řady MegaTank
Canon představil pět nových ITS tiskáren. Ty mají velkoobjemové nádržky a velmi levný tisk. Nabídka novinek začíná u základní tiskárny Pixma G1420 a končí u multifunkce Pixma G3460 s připojením Wi-Fi.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Prodejci hlásí: zásoby RTX 3070 jsou podstatně větší než karet RTX 3080 Prodejci hlásí: zásoby RTX 3070 jsou podstatně větší než karet RTX 3080
NVIDIA ve čtvrtek odpoledne vyšle na trh nové karty GeForce RTX 3070, z nichž by se mohl stát velký prodejní úspěch. Nabídnout totiž mají výkon plně srovnatelný s RTX 2080 Ti, a to s cenou 500 dolarů. Ale jak to bude s dostupností? 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Facebook Dating: nová seznamka spuštěna i v Evropě Facebook Dating: nová seznamka spuštěna i v Evropě
Sociální síť Facebook už před nějakou dobou spustila seznamku Dating. Dosud ale nebyla dostupná v Evropě, což se nyní mění. Přináší možnost seznámit se s různými lidmi za různými účely, ať už jde o nalezení lásky nebo jen parťáka na venčení psa.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
PayPal skutečně přichází s podporou kryptoměn jako Bitcoin PayPal skutečně přichází s podporou kryptoměn jako Bitcoin
V letošním červnu se mluvilo o tom, že společnost PayPal zahrne do svých systémů i podporu kryptoměn. Tak se nyní skutečně děje, firma toto potvrzuje a už počátkem příštího roku by to mělo začít fungovat.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře