reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Asus oficiálně uvádí na trh 24" LCD PA249Q ProArt

, , aktualita
Asus oficiálně uvádí na trh 24" LCD PA249Q ProArt
O monitoru PA249Q ProArt jsme se mohli dočíst již na začátku tohoto roku, kdy byl představen jako jedna z novinek na CES 2013. Asus o něm hovoří jako o profesionálním monitoru se 24" displejem o nativním rozlišení 1920 x 1200, čili poměrem...
Asus oficiálně uvádí na trh 24" LCD PA249Q ProArt
O monitoru PA249Q ProArt jsme se mohli dočíst již na začátku tohoto roku, kdy byl představen jako jedna z novinek na CES 2013. Asus o něm hovoří jako o profesionálním monitoru se 24" displejem o nativním rozlišení 1920 x 1200, čili poměrem stran 16:10. Jde přitom o panel typu AH-IPS (Advanced High-Performance In-Plane Switching) se 178° úhly pohledu, který slibuje vysokou přesnost zobrazení barev (∆E<3) a pokrytí barevného prostoru Adobe Wide Gamut RGB na 99 %, sRGB na 100 % a NTSC na 120 %. Krom toho tento monitor podporuje 10bitové zobrazení barev (tzv. deep color), aby mohl ukázat hladké přechody mezi jednotlivými odstíny.

Asus PA249Q ProArt dále nabídne jas 350 nit, dynamický kontrast 80 milionů ku 1 (Asus Smart Contrast Ratio), má samozřejmě podsvícení pomocí LED a dále tu jsou funkce či technologie ASUS Splendid Video Intelligence či ASUS QuickFit Virtual Scale pro zobrazení odpovídající velikosti dokumentů.

Pro připojení k počítači poslouží rozhraní DisplayPort, HDMI, DVI-D i D-Sub, přičemž sekundární vstup může být využitý pro funkci obraz v obraze (PiP) či obraz vedle obrazu (PbP). Nechybí tu ani USB hub se čtyřmi porty USB 3.0 a samozřejmě ani stojan s možností nastavení výšky, sklonu, pivotu, atp.

Cena ještě nebyla výrobcem uvedena.

Zdroj: TZ Asus
reklama
reklama
reklama