reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně
Komentáře od BiG FooT
Kdysi prestižní výrobce bezkonkurečních notebooků s nálepkou IBM, nezničitelných strojů s nadčasovým vybavením se zaměřením na střední a velké společnosti. Dnes mu pomalu ujíždí vlak, škoda.
Odpovědět0  0
To jsou řeči...
U nás nejsou zkušenosti, protože neni na čem zkoušet ­- chybí peníze, jak jsem už jednou psal. Takže fakt nevim, co jsi tim chtěl říct.
Odpovědět0  0
Nemusel jsi zakládat nový vlákno, stačilo si přečíst ostatní příspěvky...
Odpovědět0  0
Nemyslím si, že by u nás byli méně kvalitní odborníci než v Americe, nebo kdekoli jinde. Oni mají jen kapitál, který nám pro výzkum a vývoj chybí.
Odpovědět0  0
Amíci zas dělaj machry na celej svět, protože pomalu ale jistě ztrácí respekt..:­))
Odpovědět0  0
Tvůj přispěvek je trošku mimo... Pokud sis chtěl zamachrovat, tak jsi měl zvolit jinej thread ­(nehledě na to, že to jsou kváky­). Jestli se na ČVUTu něco učí nebo ne tu nikdo netvrdí. Řeč byla o podpoře Intelu a ta tam není.
Odpovědět0  0
Tak tohle jsem taky fakt nepochopil. Zíram jak blázen. Asus mam skoro veškerý vybavení.. KORUPCE!!!!
Odpovědět0  0
A jestli pak se taky dostane na ČVUT... ;­-)
Odpovědět0  0
Nevim co si tim chtěl říct. DO není problém, dá se jednoduše vyrobit nebo i koupit ­(třeba i od Mrkvosoftu­). Prostě tahle skříň neni o prioritách, to jsou ztracený peníze.
Odpovědět0  0
Dát sedm tisíc za skříň... To si raději vydlabu starý video a s trochou bastlení budu mít podobný case desetkrát levněší.
Odpovědět0  0
Jakej to má asi odběr, mašinka:­) Odhadoval bych přímou přípojku na elektrárnu:­)­))
Odpovědět0  0
jen chci doplnit; možná ty pioneery vidim skrze růžový brýle kvůli dobrym zkušenostem audio technikou; tak uvidíme kolik lidí si bude stěžovat a prodávat v bazarech:­)­))
Odpovědět0  0
Hm, to je zajímavý. Nechytl horší kousek? Měl jsem problémy se samsungem ­(to teda bylo je CDRW­) a byl jsem ve svym okolí jedinej, poslali mi jinou a bylo to v pohodě. Jinak já samozřejmě Plextor nezatracuju, to vůbec ne.
Odpovědět0  0
U­'re just a wretch...
Odpovědět0  0
Tak to se pleteš, mam dost špatnejch zkušeností s čitelností DVD při čtení­/zápisu v různých značkách mechanik. Asi jsi nezkusil třeba Teac+HP při vyšších rychlostech, jinak bys určitě netvrdil, že s čitelností není problém. Je, a vždy bude, to vyplývá už u technický stavby optickejch nosičů. Tenhle problém nevyřeší žádná mechanika, ani médium, ale zcela nová technologie. Tady se rozebírá Plextor, tak nebudu za absenci RAM kritizovat někoho jinýho, ne? A když tvrdíš, že ti stačí vypalovat 8x, tak proč se zajímáš o tuhle mechaniku.. Mimochodem, myslim, že srovnávat Benq s Pioneerem, je trochu od věci. Pioneer byl a je přece jen úplně jiná třída a úplně jiná značka ­(nejen v DVDRW­).
Odpovědět0  0
Kdyby tvoje odpověd za něco stála, tak bych argumentoval; Ale v tvym případě stačí napsat: Smaž si na ní vajíčka, chudáčku, protože k ničemu jinýmu ti nebude. BTW. My, pracující lidé, nemusíme žádat rodiče, jako ty.
Odpovědět0  0
Nevim, proč by si měl někdo kupovat Plextor, když je to naprosto obyčejná mechanika, kterou si koupí dva Josefové a Karel a ostatní data od nich nepřečtou. Jestli něco, tak LG. Ram se hodí.
Odpovědět0  0