reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Buldik

| Digimanie
Registrace: 10.5.2019
Komentářů: 68, score 0.6 | Digimanie: 1/1.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 5.7.2022 s hodnocením +4:
Zákony schválnosti platí univerzálně a když už se něco porouchá, tak v tom nejméně vhodném místě a čase. Mně auto přestalo jet uprostřed křižovatky a nezmohl jsem se na nic, jen vylézt a zkusit to odtlačit alespoň kousek stranou, po druhé mě nechalo na dálnici krátce po výměně klínového řemenu a napínacích klapek ... správně, prasknul ­(to se potká píst s ventilem a je po motoru­).

To poslední co chceš je, aby ­"rozbité auto­" začalo něco samo řešit. Nicméně jako člověka, který ročně nalítá 80­-90 tisíc km se pochopení pro ­"umělou debilitu­" opravdu nedočkáš. Týdenní pobyt ve špitále v Salcburku způsobil obyčejný igelitový pytlík společně s nařízením úřadu centrál debility a demence, který prosadil automatické dementa nouzového brždění. Nepříjemné zaskočení pro mě, ale i pro ten kamion za mnou a po vypnutí se sám zase zapne. Přirozeně jako nové bylo pojištěné, ale ten krk mě bolel ještě dva měsíce a na nové už čekám 4. měsíc, protože po CV19 pandemii se šíleně natáhli dodací lhůty. Potkat nákupní igelitku, tak mi snad vyletí i čelní airbagy.

Takže pokud plynule zajede ke krajnici a zastaví pomocí nouzového­/záložního systému, je vše naprosto v pořádku a jde o nejlepší možné řešení situace.

Komentář z 7.5.2022 s hodnocením +4:
V prvé řadě se na filmy nedívám, vlastně takových 10­-15 let jsem si nepustil film, protože mě to zkrátka nebaví a když už, tak dokumentární ­(2. světová válka­), ale i tam to drhne, protože už mám přečteno a shlédnuto prakticky vše.

Za druhé, pravdu samozřejmě nemáš. Do pranice hodím již zmíněný Saturn AL­-31F ... ano, po 35 letech plácání jsou na 400 hodinách, avšak bez studených startů. Ruský originál stále podává o 27% vyšší tah s dvojnásobnou životností. A protože sis napochodoval sám, tak se zeptám, kdy ˇČína zvládla F135­-PW­-100?

Na odpověď se opravdu těším a dej si načas, protože vymyslet jak se z toho vylžeš a vykroutíš bude pořádná fuška. Šel jsi do sporu, tak se zatraceně snaž.

Komentář z 27.5.2022 s hodnocením +3:
$1 krát x milionů ... uživí manažery diverzity, štěstí, svačinářů ... i s odměnami a ještě zbyde na pochody.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 8.8.2019 s hodnocením -4:
Zvláště odvděčit se dokáže majitelům provozující TPM čipy a SED disky. Bohužel, o intenzivní dlouhodobý vděk v tomto případě nikdo nestojí. Hlavní vina padá na výrobce základních desek a je škoda, že jinak dobrý procesor diskvalifikuje z výběru výrobce desky ­(lemplové­). Asus, Asrock, nebo Gigabyte ... vyjde to na stejno ­(modely mATX s B450­).

Hloupé barevné kreace jim jdou, ale spolehlivost a funkčnost jim nic neříká. Jako kdyby si AMD nemohla ze své pozice dupnout a trochu se jim projít po krku.Komentář z 2.9.2021 s hodnocením -3:
Docela se těším, protože vypadají zajímavě a po lapáliích s platformou AMD ­(základní desky­), si docela rád koupím opět Intel. Ať se na Intel nadává jak chce, minimálně umí srovnat výrobce do latě a klíčové funkce fungují.

Navíc to vypadá zajímavě i z funkčního hlediska, silná jádra na výpočty ­(CAD­) a zbytek si může běžet na úsporných jádrech.
Komentář z 19.7.2022 s hodnocením -2:
Především stále čekám na ­"odpověď­":
https:­/­/www.svethardware.cz­/cinske­-statni­-organizace­-se­-maji­-do­-2­-let­-zbavit­-zahranicnich­-pc­-nahradi­-50­-mil­-kusu­/57650­/diskuze

Rolling distribuce OS není vždy ideální řešení. V podstatě na takovém systému není možné provést ­"zmražení­" a udělat certifikace pro konkrétní HW­/SW třetích stran. Pro korporace, průmysl, zdravotnictví takový OS představuje doslova noční můru. Majoritní zásahy do OS ­(změny, odebírání funkcí, ...­) vždy končí špatně. Jestli jde o specializované diagnostické přístroje ­(prodává se jich maximálně několik kusů ročně­), nebo jen prosté vykreslování např.: OGL­/DX v zájmu boje o hezčí ikonu a potom musí Nvidia hasit problém vydání speciálních verzí ovladačů např.: pro konstrukční SW Dassault, což se mimochodem stalo v květnu a Nvidia musela urychleně vydat WQHL 512.78, aby trhání potlačila.

Ať si rolling nacpe pro ­"Home­", ale Pro edice ať nechají na pokoji.