8.11.2019, Jan Vítek, aktualita

PlayStation 5 a Xbox Scarlett nastoupí na trh později v příštím roce, a to akorát v době, aby se mohly trhat rekordy v předvánočních prodejích. Palčivou otázkou jsou přitom ceny, které by ale snad měly být nižší, než se dalo očekávat. 

reklama
Klídek | od: Pavel Matějka (594)  9.11.201917:59
cla budou,Trump jim ten pokus o dohodu včera zatrhl.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
uvidíme | od: DarkRichelieu (435)  8.11.201922:54
Tak USA se snaží oškubat Čínu co to jde ­(mají dle jedné teorie amíkům dodávat levné zboží, a ne na USA vydělávat­), tedy USA chtějí být vítězem v téhle dohodě. Na to ale Čína jen tak nepřistoupí a na remízu zase nepřistoupí USA, takže ty tahanice budou dál pokračovat. Zatímco USA se tváří že se chtějí dohodnout, tak Čína se zařizuje na fungování se cly a prudící zemí za oceánem a obchodními dohodami se zbytkem světa.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Re: uvidíme | od: wrah666 (1917)  8.11.201923:24
Cos čekal od otrokářské společnosti? ­(Ne, otrokážství nezrušili, jen je to dnes dlužní otroctví. A Ne, válka Severu proti jihu nebyla o puštění černochů, ale o zotročení do té doby svobodných bílých!­)
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Re: uvidíme | od: DarkRichelieu (435)  9.11.20196:41
Válka severu proti jihu byla z důvodu, že jižní státy se chtěli trhnout od severu především z ekonomických důvodů, ten prvek s otroctvím se strašně přeceňuje, mnohem větší váhu tam byla otázka dovozních cel a dostatek levné pracovní síly na plantážích. Šlo spíš o prachy než o lidská práva. Dneska by to pro separatisty skončilo stejně blbě, kdy Texas má tendence se trhnout. Nehledě na to, že dnešní USA se trhlo od Britského impéria, takže jsou to de facto separatisté :D
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Re: uvidíme | od: Andir (379)  11.11.20198:20
to není otrokářská společnost ale komunizmus ne že by v tom byl extra rozdíl :D nepracuj kulka do hlavy něco proti režimu kulka do hlavy :D
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Zajímá Vás tato diskuze? Začněte ji sledovat a když přibude nový komentář, pošleme Vám e-mail.
 
Nový komentář k článku
Pro přidání komentáře se přihlaste vpravo nahoře. Pokud nemáte profil, zaregistrujte se.
Uživatelský profil Vám umožní u nás využívat několik zajímavých funkcí.