Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně
Komentáře od chaostheory
Dobrá práce, jediné cos nám právě sdělil je, jak depresivní máš mindrák z toho hovna na tvojí výplatní pásce 😂 I když podle úrovně projevu to spíš tipuju ještě pořád na kapesné, viď 😬
Odpovědět6  3
Pán je vizionář, stejný pohled na věc měli už rozbíječi strojů 200 let zpět :)
Odpovědět4  0
Mě spíš napadlo ­"hele vole, kde mám káru­" :D
Odpovědět1  0
Vrchní frustrát křičí ­"ukažte si na frustráta­". Analdirku ty prostě nikdy nezklameš.
Odpovědět2  1
"Na tuhle hru snad nemůže nikdo přistoupit.­"
Chodí mezi námi jedinci, kteří s radostí dají 700 za hadřík nebo 20k za kolečka k PC, protože jim to dává pocit statusu.
Ani vteřinku nepochybuj, že tohle si svoji cílovku ochotně předkloněných taky najde :)
Odpovědět1  0
Že tím získali celých patnáct nových platících uživatelů se Sweeneymu zdálo jako dobrá investice, dokud nezjistil, že devět z těch účtů patří Andirovi
Odpovědět8  2
Ale jistě, nandej to těm čínským prdelolízačům z Valve nejlépe tím, že si půjdeš koupit něco z tvojeho oblíbeného tEncent Game Store, ty hlavo
Odpovědět10  0
Ježíši Kriste, panno Marie a Bože na nebesích, dejte nechť má 1080Ti ještě tak aspoň rok dva přežije, neboť měl­-li bych se ocitnout jako kupce na momentálním trhu s GPU, to bych si snad raději už i pořídil život.
Odpovědět3  0
Na to jak moc s tebou cloumá závist a komplex méněcennosti z lidí s vyššími příjmy než ty.. bych čekal že se to aspoň naučíš líp maskovat ;­-­) Nu což, člověk jako ty se musí naučit radovat z maličkostí, jako třeba ten desetivteřinový pocit úlevy poté, co jsi tenhle mentální průjem odeslal.
Odpovědět6  4
Ani jediný člověk ty tvoje výblitky nebere vážně, a pokud ti je více než 14 let, měl bys vyhledat odbornou pomoc.
Odpovědět7  0
Titulek: ­"Tim Cook varuje před snahou EU otevřít iOS: Android má o 47 % více malwaru­"
Článek: ­"Vezměme si např. Android, ten má 47× více malwaru než iOS."
Odpovědět2  0
"S velkým úspěchem letěla již čtyřikrát a až na odložený první start kvůli úpravě firmwaru se dá mluvit o zcela bezproblémovém provozu.­"

Aha ­"bezproblémový­" provoz, asi jako ­"bezproblémová­" ­"žurnalistika­"

"Data received from the Mars Ingenuity helicopter on Thursday morning shows the helicopter did not execute its planned fourth flight as scheduled.­"
https:­/­/mars.nasa.gov­/technology­/helicopter­/status­/296­/mars­-helicopters­-flight­-four­-rescheduled/
Odpovědět1  1
Alokovat veřejné finance na tvé vzdělání bylo zjevně ­"plítvání­" zdroji, trotle
Odpovědět13  5
Zrovna poslední dobou bych těm měšťákům dal vyznamenání, tím že se musí potýkat s všemožnými retardovanými chřipečkáři.
Každýmu kokůtkovi co nemá rouškuspirátor kde je mít má rozbít obuškem držku. Pokud to vidí jeho fakani a do konce života je to poznamená, nemůže vinit nic jiného než jeho vlastní drzost a ignoranství.

Za mě je systém stále příliš opatrný, jen houšť a větší kapky :)
Odpovědět10  6
Asi tak. Je to naopak jedno z mírnějších zakřivení co lze na trhu nalézt, pisálek neví o čem mluví a tipuju, že u něj větší R prostě znamená větší zakřivení :)
Odpovědět1  0
Pokud Tencent store považuješ za konkurenci pro Steam, nemá cenu brát jediné tvoje slovo vážně, protože se nepohybuješ v realitě. To už snad radši Ubisoft nebo Origin ­(fuj­).
Původní komentář je sice psán dost agresivně, ale věcnou pravdu má ­- s 18 let vylepšovaným Steamem se tenhle splácaný bazmek nedá porovnat v ničem, doslova v ničem ­- a jejich pokusy získat si uživatele rozhazováním peněz v podobě titulů zdarma a uplácení studií aby u nich prosím prosím měli exkluzivku, jsou úsměvná groteska.

Monopol je obecně lehce zneužitelný, samozřejmě, tímhle objevem jsi tady nikoho neoslnil ­- proto bys měl taky být vděčný, že monopol na poli distribuce her má férová společnost jako Valve, která se o uživatele stará a své služby neustále vylepšuje, pomatenče.
Odpovědět1  2
Děláme jakoby snad ty návnady v podobě her zdarma nebyly doslova jediným tahákem celého Tencent store, bez kterých by na té platformě bylo dnes cca šest lidí ­- z toho tři Andirovy účty :D

"Všechno ostatní je u nás sice úplně na hovno, ale z číny proudí dost juanů abysme vám mohli každou chvíli předhodit na zem něco zadáčo­". Někomu to holt stačí :­) Upřímně to ale chápu, taky jsem ve svých studentských letech býval nehorázná socka. Dnes si již naštěstí mohu dovolit mít trošku standardů a sebeúcty ;)
Odpovědět2  3
Nepochybuji, že zklamání svých rodičů si vysvětluješ stejně. Prostě od tebe čekali moc, není to tvoje chyba :)
Odpovědět3  15
Nebudu lhát, žil jsem v domnění, že tendle už dávno sedí :D
Odpovědět1  0
" Urcite to nebude take ​­"WOW​­" ako vzdy slubuju­"
Udělám si u sebe poznámku, abych ti první den po uvolnění recenzí mohl nasrat do krku, slováku.
Odpovědět2  12
Kdyby někdo začal roztrubovat, jak to stojí za prd ​­(tím neříkám, že stojí​­)
-­- takže vlastně sám přiznáváš, že nemáš co říct, ale stejně to řekneš
Odpovědět0  8
Ale ale, tomu nevěříš ani ty, pomatená AMD ovečko :­)
Nvidia si drží high­-end s obrovským přehledem již od prvních Pascalů v roce 2016 a nikdo s trojciferným IQ dnes již nepochybuje, že s 3000 řadou uskočí AMD ještě o další krok dále.
AMD sice dělá co může v poměru cena­/výkon a fandím jim, protože konkurence je naprosto nezbytná, ovšem jako high­-end zákazníkovi je mi poměr cena­/výkon k ničemu, když tam ten výkon jednoduše není.
Můžeš nad tím brečet, můžeš proti tomu protestovat, ale to je tak vše, co s tím můžeš dělat.
Odpovědět5  8
Jediní zákazníci Epicu jsou nebetyční retardi kalibru Andir, takže lítost po normálních lidech doopravdy chtít nemůžeš :­)
Není nad to, když se dvě nadbytečné společnosti rvou mezi sebou :D Kdokoliv z toho vyjde jako loser, vyhrává normální rozumný člověk co od obou drží ruce pryč.
Odpovědět3  2
Bavíme se tu o high end GPU a není rok 2015, netuším, proč bys do toho tahal AMD.
Odpovědět2  2
Dohoven to se mi už podařilo zapomenout, že vůbec existuje. Zkazil jsi mi celý večer.
Blizz je Blizz už jen ve jméně. Celý activision popravit a nedívat se zpět.
Odpovědět2  0
Přesně tak, včetně firemního Dellu. Doporučuji Applu připojit se k nám tady v roce 2020.
Odpovědět9  1
Jednička byla vynikající, loni jsem ii instalnul znovu a konečně ji dokázal projet na Heroic, jedinečný zážitek.

Z dvojky jsem byl ze začátku dost na rozpacích, je to jednoduše dost jiný typ hry ­(který nemusí sednout každému­), ale když jsem ji tak prostě začal brát namísto srovnávání s jedničkou, zamiloval jsem si ji taky. Nevýrazný příběh a NPCčka, ovšem dohání to prvotřídní řezačkou v hodně slušné grafice se spoustou možností kombinací zbraní a modů, které se jen tak neomrzí.

Určitě ale doufám, že ta trojka se bude více podobat jedničce, kdybych chtěl víc gameplaye z dvojky.. prostě si zahraju znova dvojku :)
Odpovědět0  0
Mám sice opatrnou tendenci souhlasit s tím, že 360Hz už je přehnanost, ale ze zbytku je bohužel bolestivě zjevné, že jsi buď troll nebo pouhý pomatený hňup, který si rád hraje na chytrolína.

Ono říct s vážnou tváří že ­"Lidské oko nad 60Hz nic nepozná­", to už chce vážně notnou dávku demence. Takový oko by sis měl nechat vyšetřit jantare.
Odpovědět4  1
Hlavně jsem zvědavý jak moc ­"AMPED­" budou zase ceny high end karet, když u 2080Ti měli tu drzost říct si o 33k, tedy 50% nárůst oproti 1080Ti
Odpovědět7  1
Mně se to líbí, Apple se zjevně snaží zjistit jak hluboko do krku si jsou ovečky ochotné nechat zvysoka nasrat a my všichni ostatní jen pobaveně s popkornem čekáme, kde se to nakonec zastaví :D :D Zatím se totiž v diskusi pořád ještě pokaždé objeví pacient či dva kteří ty ceny obhajují. Přitvrdit, netroškařit!
Odpovědět11  0
DLSS znamená ­"Deep learning super­-sampling­" ­(pisálek jaksi neměl nikde v celém článku potřebu to zmínit, je to totiž naprosto zažitá zkratka kdybyste nevěděli­).
Dále, definice zní ­"a new form of anti­-aliasing that uses AI to provide crisper imagery with less impact on performance­", takže popis z článku ­"má za úkol přinést podstatné zvýšení výkonu za cenu pokud možno neznatelného dopadu na kvalitu obraz­" je přinejmenším nepřesný ­(spíš bych řekl naprostá kokotina ale buďme slušní že­), protože se jedná o zvýšení kvality obrazu s nízkým dopadem na výkon :­)

Jak moc bych si i v mé práci přál byt placený za kvantitu a ne kvalitu. Prostě něco vybliju, stačí, že je to o 5% nad úrovní google translate a vono to prostě už nějak dopadne, že..
Odpovědět1  4
"předem přiznávám, že jsem blizz fanboy a dost jim toho odpustím­" to jde poznat ještě víc než si myslíš. Cashgrab jménem Reforged je urážka všem hráčům a co se klamavé reklamy týče nezadá si s debakly kalibru No Man­'s Sky.

Aby ti došlo co všechno bylo slíbeno a beze slova zmizelo stačí sáhnout po kterémkoliv větším youtube videu.
https:­/­/www.youtube.com­/watch?v=yBYogsBDkE8

Býval jsem taky fanoušek Blizzardu, ale ten už bohužel neexistuje. Blizzactivision je doslova druhý EA, ne­-li dnes už horší.
Odpovědět2  0
FF se odlišoval od zbytku stáda tím, že umožňoval pomocí addonů velmi vysokou úroveň customizace.
Když před lety uvedli to jejich slavné ­"quantum­" a přešli na WebExtensions čímž zabili kupu rozšíření které na WebExtensions prostě není možné implementovat, dobrovolně se vzdali jejich jediné výhody na trhu. A teď když už de facto nemají co nabídnout v porovnání s Chrome se strašně diví, že FF nikoho moc neláká.

Byl to dobrý prohlížeč, je ho škoda, ale zabili ho sami a vůbec mi nebude vadit když Mozilla chcípne s ním. Dobře jim tak.
Odpovědět6  6
Přesně tak, na Wikipedii je jen to, co do ní kdo napíše, kdežto na to co ti v nějakým random komentáři vyblije všeobecná autorita docent Maťějka, na to se můžeš bezpečně spolehnout
Odpovědět4  0
"Monster Hunter World­"
- Monster Hunter: World
"GS: Go Operation Shattered Web­"
- že by CS:GO? Ale pokud si nepotřebujem jen co nejrychleji odbít kvótu napsaných ­"článků­" tak to můžem klidně napsat celým názvem Counter­-Strike: Global Offensive že :­)
"Total War: three Kingdoms­"
- velké T
"Civilisation VI­"
- CiviliZation :­)
"DOTA2­"
- Dota 2
"Player Unknown­'s Battlegrounds­"
- PlayerUnknown­'s Battlegrounds

Yup jsou to maličkosti, ale je jich tolik že mám pocit že jsem na nějakým wz.cz webu.

A ještě jedna perlička, předpokládám že ­"žebříček­" pochází odtud?
https:­/­/store.steampowered.com­/sale­/2019_top_sellers­/
V tom případě je nesmysl nazývat to žebříčkem a pořadí číslovat, protože ve zdroji je všech 12 top titulů na stejné úrovni a mezi sebou nejsou nijak seřazeny.
Odpovědět3  2
twe já doteď myslel že ten vypatlanec blije ty jeho neúnavné mentální průjmy jenom tady, nenapadlo mě googlit, a fakt že jo :D :D
Odpovědět3  0
"Takže by mělo jít o pokračování příběhu z předešlých epizod.­"
Nebo stejně snadno může jít o prequel, který by v této fázi představoval zklamání ­- ale určitě zdaleka lepší, než nic. Už jen jako signál, že HL jako franchise stále není definitivně pod drnem.

A Andir je chodící reklama na kondomy.
Odpovědět2  1
Jen reminder že DPI nad 1600 je defacto zbytečné a naprostá většina pro FPS hráčů používá 400 :)
Odpovědět0  0
Pokud mě zdejší diskutéři něco naučili, tak za to stoprocentně může Intel.
Odpovědět5  7
Zas ti dali vycházky?
Odpovědět5  0
Z věčných mentálních průjmů toho pomatence tipuju, že by ho uspokojilo jen kdyby se Steam nechal koupit Epicem :D Bez nadsázky jsem viděl jen titulek a hned bylo jasný od koho bude v diskusi spolehlivě nablito, šel jsem doslova na jistotu.
Odpovědět6  0
Podívej se jen na historii tédle kokotí hlavy co onanuje nad epic store kde může a dál se nemusíš snažit ty jeho výblitky pochopit :)
Odpovědět0  0
Jojo už pěknou chvíli si všímám, že ve zdejších diskuzích musíš AMD podkuřovat a Intel je prostě ztělesnění všeho zla kapitalismu, jinak to místní joudové jaksi neunesou
Odpovědět5  14
Tak to hodně štěstí, AMD ­"cílí na výkon GeForce GTX 1080­" už pěkných pár let
Odpovědět2  6
Velké tech firmy budou stát za většinou těchhle změn v číslech, protože prostě nemají na výběr. Na rozdíl od nás řadových uživatelů jsou přímým rukojmím MS a sedmiček se musí vzdát, protože bezpečnost obětovat za žádných okolností nelze. Často je k tomu mohou vázat i vládní kontrakty.

A můj zaměstnavatel letos plošně ­(pro 130 000 lidí­) zakázal­/vyřadil JRE a tedy i všechny java applikace ­(a že se jich tu používá nemálo­), protože Oracle pro enterprise JRE přestal vydávat free updates.
Už je vidím jak si platí za prodloužený updates widlí :­) Většina z nás ještě 7 má, ale nováčci už pár měsíců dostávaj jen mašiny s 10.
Odpovědět2  0
"Existuje důvod, proč se říká AMD Fine Wine­"

Existuje asi i důvod, proč tohle poprvé v životě slyším zrovna od ­"nebojovníka­" za AMD, který se po pěti letech přihlásil aby bojoval za AMD
Odpovědět2  5
"sony nutí lidi koupit celou blbou konzoli kvůli exkluzivitám ale to je v pořádku­"
Najdi mi jedinýho člověka kdo kdy řekl že to je v pořádku retarde. Exkluzivky jsou cancer bez ohledu na platformu, přesně proto většina z nás nenechá jen tak bez odezvy že se nimi teď epic snaží nakazit i PC ekosystém. A pak tu jsou takoví jako ty, co se prostě ochotně předkloní a nechají si ho tam epicem narvat a blbě čumí na ostatní že co máte za problém.
Odpovědět7  1
"Celkově je tak dobré vidět, že pevné disky se celkově do šrotu ještě nechystají­"

A tohle je prezentováno jako dobrá zpráva proč přesně prosím? Slavil bys kdyby někdo ohlásil, že přišel s revoluční technologií která pomůže oživit FDD? Asi ne že, tak proč bych měl jásat z toho, že jejich větší bratříček je zcela zbytečně držen při životě? Já osobně fetiš z pomalých mechanických komponent ve svojí bedně totiž nemám, jsem asi divnej.

Zůstává rozum stát z toho, že máme skoro 2020 a do vývoje zcela neperspektivní až mrtvé technologie ještě vůbec někdo investuje, namísto aby se plně soustředil na další vývoj SSD. Kde je budoucnost je nadmíru jasné. Zaříznout HDD dávno, což už také dávno měli, dnes už tak velmi cenově dostupné SSD by bylo ještě mnohem dále jak výkonem tak dostupností.

I když proč se vůbec divím ­- odpověď je jednoduchá. ­"Dokud to lidi kupujou tak to budem tlačit, přestože jsme mohli celkově jako lidstvo být už o pár kroků dál­". Bohužel i kapitalismus má svoje, často kritické, trhliny.
Ale ještě nad tím jásat.. mi přijde poněkud zcestné.
Odpovědět0  8
Ban nedostal za cheatování ale za boostování ranku s pomocí někoho dalšího kdo cheatuje, máš to tu i v obou screenech a anglicky snad umíme..

A tato praktika samozřejmě dělá celou situaci ještě kontroverznější, protože ke všem false positives se samotnou detekcí cheatů přichází ještě nutnost prokázat, že o potenciálním cheatování dalšího člověka dotyčný věděl.
Zero tolerance k cheaterům je sice chválihodný přístup, ale zase to musí mít hlavu a patu, protože osobně bych radši nechal 100 cheaterů utéct než jednomu nevinnému hráči dát ban neprávem, dokážu si totiž představit tu frustraci stát se to mně, a následný pocit nejistoty že se to může stát kdykoliv znovu aniž bych to mohl jakkoliv ovlivnit, přesně jako týpek píše na konci zdroje:

"It­'s easy to remain sceptical when claims of innocence crop up until you­'re subject to the very same mistake. Honestly, as betrayed as I feel by Ubisoft­'s current system, the worst thing about it is easily the paranoia that someone I know could be cheating without my knowledge.­"

Odpovědět1  1
quantumcloudai.com:
"An example of a typical scenario would be a gaming PC with a GTX 1070. This system could generate more than 20000 Quantum dots every day, which would result in approximately USD$10 deposited in your account over the course of a month. You won­'t get rich quick, but you can earn some easy money with your idle GPUs. So, what are you waiting for?­"

Takže když to poběží měsíc, předpokládám že kalkulace je pro 24­/7, vydělá to $10.
Z toho se pochopitelně nikdo na zadel neposadí, ale někteří si řeknou ­"dvě stovky lepší než nic, zaplatí mi to sežranou elektřinu ještě s malým bonusem­".
Ovšem i když budeme ignorovat zvýšenou hlučnost v domácnosti ­(bavíme se o domácích PC, nikdo s mining farmou jakéhokoliv měřítka k tomuhle ani nepřičichne­) i tak ta bilance stále padá až na úroveň charity jakmile vezmeme v potaz také značné zkrácení životnosti HW.
Odpovědět5  0
Trapná mediální groteska. Elon si jednou potáhl trávy v legálním státě kterou ani nevdechnul a po pár měsících na to na fejsbůku natrefila nějaká nula která sama nic nedokázala, a tenhle zbytečný snaživec logicky usoudil, že to znamená že půlka zaměstnanců SpaxeX zřejmě hulí na pracovišti. A tak budem plýtvat prostředky a brzdit pokrok jen abysme všem dokázali že.. že absolutně nic.
Odpovědět5  0
Bože tady si zas někdo pracně vytahuje teorie z análu. Ke zbytku toho výplodu se ani nemá cenu vyjadřovat, ale krásně jsi tomu nasadil korunu tou zmínkou o SSD, kdyby náhodou tou dobou ještě někdo pochyboval, že zcela netušíš co píšeš.
I přímo na tomhle webu byly testy výdrže kdy se lehce ukázalo, že i po zápisu množství dat v řádu PETABAJTŮ je pokles výkonu SSD zcela zanedbatelný. Závěr článku byl ve smyslu, že SSD by šlo bez problému používat k zápisu 100GB denně po dobu padesáti let.
Jedinej tralalaaa tady jsi ty rozumbrado
Odpovědět1  1
"Před nedávnem vás např. nepustili na palubu letadla se Samsungem Galaxy Note 7­"
- to stále platí, možná se liší podle dopravce, ale před dvěma týdny jsme se vraceli z dovolené a smál jsem se když
zákaz exkluzivně jen Note 7 dostal zmínku od letušky při úvodních instrukcích :D
Odpovědět1  0
38 až 85% :D :D :D to už aji vyhlášené české rosničky dokážou vyplodit užitečnější informace, takovej výzkum zadarmo drahej
Odpovědět0  3
"..doporučena je pro hraní v rozlišení 4K. To je ostatně samozřejmé, když jde o kartu s čipem, jenž má velice blízko GTX 1080 Ti. ­"

Na tom nic ­"ostatně samozřejmého­" není, tedy pokud jsme už pár let nezaspali a nepovažujeme stále 60 fps za něco co patří do high end sestavy, že?
120­/144 ­(i více­) Hz monitory jsou dnes již velmi rozšířené a 1080 Ti v žádném případě v náročných titulech ­(třeba GTA V­) na max kvalitu ­(i bez přehnaného AA­) neudrží zcela stabilně 120 fps při *1440p*. Takže pokud čekáte že by jediná 1180 dokázala plynule 120fps při 4K, sněte dále.

Jestli bude do 25000,­- a slušný krok od 1080 Ti tak do ní určitě půjdu, ale na 4K to vážně nebude :­)

Odpovědět0  3
Gratulace k přečtení nadpisu, teď zkus zvládnout zbytek článku jeníku. V třetím odstavci se pak dozvíš, že siluety už tam měli.
Odpovědět4  0
Jak koukám na screen, to určitě nebude totéž jako kdybych si prostě během 30s vytvořil vlastní napájecí profil a vypnul všechny powersaving features, že?

..Že?
Odpovědět0  0
I na kurzoru myši na ploše jde lehce poznat rozdíl mezi 120 a 60 fps, natož mezi 60 a 30
Odpovědět1  2
Pokud nejsi jen troll, řekni to lékaři třeba s tím půjde něco dělat. Pokud jsi jen troll, zkus mu to říct taky protože některé formy autismu jsou léčitelné.
Odpovědět0  2
Před lety jsem jednu levnou PIXMA od Canonu vlastnil, krátce po dvou letech občasného používání začala zničehonic stát na erroru, o kterém se zákaznici po celém světě shodli, že jde o ­"kurvítko­". Žádná zjevná příčina, žádné řešení, výskyt typicky po dvou až třech letech.
Canon nikdy více, moji důvěru takhle společnost již znovu nezíská.
Odpovědět0  0
Tohle je ode dneška s obrovským náskokem nejvíc downvotovaný comment v historii celého redditu, takže obrázek si udělejte sami.
https:­/­/www.reddit.com­/r­/StarWarsBattlefront­/comments­/7cff0b­/seriously_i_paid_80_to_have_vader_locked­/dppum98­/

Od EA jednoduše ruce pryč, hlasovat musíte peněženkou protože všechno ostatní je jim u zadele. Doslova.
Odpovědět1  1
Můj standard pro vysoce zabezpečené PC je zase nemít tam Widle10.
Odpovědět1  4
"Achjo, kde jsou ty doby multiplayeru, kdy jste si koupili hru a pak už vám nic nebránilo hrát do pozdních nočních hodin?­"

Jsou pořád tady, stačí nehrát sračky.
Odpovědět4  0
*Veškerá* telemetrie by měla být dobrovolná, dejme tomu zapnutá default po instalaci OS to by se dalo pochopit, ale uživatel musí mít možnost ji zcela kompletně a *jednoduše* vypnout, bez lovení v registrech a group policy.

Dokud to tak nebude o přechodu na W10 nebudu ani uvažovat. W7 v sobě mají dost života na ještě pěkných pár let dopředu.
Odpovědět8  4
Přeji ať to vyjde, já myslím že hlavně Elon by mohl překvapit :)
Odpovědět2  0
16000 dpi? AMAZING! Doufám že tam půjde nastavit 800dpi aby se to dalo i používat.
Ale hned to kupujete, a pak taky 5­" mobil s 4K, protože prostě čím víc tím líp že jo? No říká to výrobce tak to přece musí být pravda ne?
Odpovědět6  2
"spravovat veškerou telemetrii a aktualizace­"
Pak bych možná aji zvážil pustit to někdy do vlastního počítače. Do tý doby doopravdy nehrozí.
Odpovědět0  0
Záhadná Tabbyina hvězda má dost společného s tímhle webem.
Odpovědět2  0
"Svět hardware ­- vše ze světa počítačů­"
Spravte si RSS, dostávám v něm poslední dobou často odkazy na nějakej pochybnej kočkopsí web o astronomii.

Nebo byste sem taky mohli začít házet články o Kim Kardashian a argumentovat tím, že ona má prokazatelně doma počítač, takže to sem patří, že?

Odpovědět2  10
"Na nové železo patří nový OS­" doufám že ses tímhle mentálním exkrementem řídil vždycky a moh sis tedy krásně pár let užívat Vističky a posmívat se nám ­"haterům­" co zůstali ­"trpět­" na XP :D
Odpovědět3  0
A jéje. Tak se na to podívejme. Všechno, ale vážně 100% toho co jsi tu napsal je vytaženo přímo z análního otvoru a absolutně netuším kde jsi k těmhle fantaziím došel.

To bylo takovejchdle keců před Polarisem, a pak jste byli rádi že 480ka se může ­(většinou­) rovnat s 1060 :D . Snad i totálním fanboyíkům musí být touhle dobou už jasný, že dnešní AMD GPU se můžou sice snažit zaujmout poměrem cena výkon, ale samotným výkonem? Pokud se ty Vegy v plné verzi vůbec PŘIBLÍŽÍ 1080 tak budete sakra rádi.

A jeliman tu píše něco o konkurenci 1080 Ti. Bože, jak já se těším až ta Vega vyjde a já budu moct v práci tejden konzumovat pláč na AMD subredditu. Good times, good times. Vy kluci nikdy nezklamete.

Šup sem s tim mínusem, realita se těžko čte.
Odpovědět2  0
Tak tak, rád tohle vidím protože si můžem být teď celkem jisti že Intel bude muset ­"dorovnat­". Teplotama na mojem 6700K jsem byl lehce zklamanej vzhledem k tomu co jsem dal za chlazení. Že budou šetřit na tomhle jsem nečekal, zvlášť když v dřívějších generacích pájku používali.

Návrat k AMD po cca deseti letech sice zatím neplánuju, ale tohle je dobrá zpráva pro všechny, stejně jako celkově ten fakt že AMD by mohlo být konečně zas jednou snad konkurenceschopné ve světě desktop CPU.

Odpovědět5  0
Jop dočkal ses, konečně si lidi po asi deseti letech můžou koupit od AMD procák kterej je už jen mírně horší než i7 stejný třídy. Fanfáry, ohňostroje. Proč sem si jistej, že někdo komu stačí ke štěstí tak málo byl nadšenej aji z Polarisů :D
Odpovědět5  10
Přezdívá se tomu ­"Sean Murray update­", protože to co ti komici lomeno podvodníci předvedli s No Man­'s Sky a následné vyšetřování britským úřadem pro standardy reklamy ­(který jako jeden z pochybení identifikoval právě ofic promo materiály na Steamu­) bylo poslední kapkou, ovšem kapkou velkou skoro jako zbytek poháru.
Odpovědět1  0
Na No Man­'s Sky to sice nemá ­(ten scam nic nepřekoná ještě roky­), ale i tak dost výživnej materiál. Ještěže nejsem vyloženě skalní fanoušek série, to bych zas měl na koho nadávat kdyby mi po letech čekání naservírovali tenhle hnůj.
Odpovědět2  1
Já si tak strašně oddych, když jsem zjistil že to nedělali Češi. To by zas byla jednou pořádná ostuda.
Odpovědět2  1
Nechybělo moc a to datum bylo správně. Dnes je beta dostupná pro všechny, insideři dostali klíče včera.
Odpovědět0  0
Po deseti letech první hra kterou jsem místo koupení zpirátil, protože 60 eček za tak pořadnyho zajdu v pytli fakt ne­-e. A že jsem udělal dobře. Místo 60€ mě to stálo 3h stahování a i tak si nejsem stále jist jestli to není přehnaná cena.

To co ta prolhaná krysa Murray nasliboval se s finálním produktem nedá ani srovnávat. Prvních pár hodin přijde úžasnejch, pak vám dojde že všechny ty různorodý planety jsou to samý v bleděmodrým, a že tam vlastně není co dělat. Po pár hodinách vás už nic novýho nečeká. A asi nejodpornější ze všeho je ten konec, respektive fakt, že tam žádný není. Ano, po nalezení ­"středu galaxie­" se galaktická mapa jen začne oddalovat, to trvá pár minut, a poté hra začne znovu od nuly. Nedělám si srandu. A to si z toho to hovado ještě v jednom rozhovoru dělalo legraci, když se ho někdo zeptal ­"bude konec jako v Sopranos, prostě jen stmívačka?­".

Ten seznam lží na redditu je vážně povedený čtení.

Tenhle paskvil bych osobně neměl odvahu prodávat za ani 10 americkejch.
Odpovědět0  1
Nevím sice z které tělesné dutiny si ­"Mercury Research­" tahá informace, nicméně podle statistik Steamu podíl AMD neustále pozvolna klesá, včetně letošního prvního kvartálu. A to ještě ani nejsou venku Pascaly.
http:­/­/store.steampowered.com­/hwsurvey­/

Doufám, že AMD nechcípne jako na poli CPU, ne že bych si je plánoval kupovat, ale nerad bych aby nVidia přišla o motivaci.
Odpovědět0  6
Když jsem si minulý měsíc sestavil nový PC a byl čas po letech reinstalovat widle, po delším přemýšlení jsem se rozhodl zůstat u Sedmiček. Díky Mrkvosofte za stálé utvrzování v tom, že to byla volba vskutku správná :)
Odpovědět0  0
Psaní na počítači je určitě rychlejší než psaní rukou i kdyby člověk psal jen dvěma prsty.

V absenci psacího písma samotného bych problém neviděl, ale hůlkové písmo bych naopak vyučovat začal.
Odpovědět0  0
Crusader: No Remorse je ­"On the house­" již několik týdnů a s black friday nemá nic společného.
Odpovědět2  0