reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně
Komentáře od Chymer
m2 takové plochy ročně vygeneruje 40 až 120 kWh. Ve Francii např. jedna z 3,75kWp instalací s 29 m2 vygenerovala za rok 2337 kWh ­(tzn. 80,6 kWh­/m2­). Takže ani ne 1­/10 co na střeše, vzhledem k jistě i náročnější instalaci to je úplný nesmysl.
Odpovědět0  3
Tak to už raději ten elektromobil.
Odpovědět3  1
Jakých pul milionu? Tohle je auto za 2 mega.
Odpovědět3  0
Čipy i cache jsou menší, než se předpokládálo, tedy výkon nebude tak fantastkní, jak se tu objevovalo, To potvrdil již i fakt, že Nvidia nakonec nebude hnát spotřebu a tedy výkon u svých karet do takových extrémů ­- určitě měla od společných výrobců info ještě dříve než leakeři, tj. AMD šlo cestou optimalizace nákladů, karty by tak mohly mít pěkný poměr cena­/výkon.
Odpovědět1  8
Nebude, pokud vyjdou výkonnější karty, tak budou vycházet náročnější hry, kdy to bude 4090 dávat stěží na 4K@60.
Odpovědět0  0
No, a tyhle peníze v konečném důsledku ne pomohly, ale vlastně umožnily, že AMD nezbankrotovala ­(v roce 2015 měla méně jak 1 mld. cash při 2+mld. dluzích­), ale přežila, dotáhla, předhonila a nakonec totálně ztrapnila neschopný Intel.
To je dnes snad jediná věc, u které lze říci: Díky Intele.
Odpovědět0  0
použití CPU pro fyzikální výpočty dává dnes mnohem větší smysl ,neboť cpu posledních letech razantně navýšili počet jader, která naprostá většina her nevyužije. U GPU jsme pořád na 1 jádru, které plně vytíží ostatní výpočty.
Odpovědět0  5
STYJ02YM není ale novou verzí testovaného produktu, ale jiného. Testovaný produkt již má nový model, ten se v EU zatím oficiálně neprodává ­(mám ho už ale doma :­).
Odpovědět0  0
Dobré shrnutí, jen bych upřesnil, že resin je toxický i po vytvrzení, ovšem již výrazně méně.
Odpovědět0  0
No, jelikož Huang tvrdí, na základě zveřejněných výkonů, že výkon R7 je bídný, tak tím zároveň tvrdí, a nelze to interpretovat jinak, že výkon RTX 2080 je také bídný. To se má čím tedy chlubit, co prodává zákazníkům za ty peníze :­)­))
Odpovědět16  1
100x rychlejsi nez 286, LOL
Odpovědět0  0