www.svethardware.cz
>
>
>
>

CM Storm Sirus C: 2.2kanálový headset

CM Storm Sirus C: 2.2kanálový headset
, , aktualita
Společnost Cooler Master Europe představila zbrusu nový herní headset CM Storm Sirus C, který nabízí 2.2kanálovou konfiguraci. To znamená, že každé ucho bude mít svůj hlavní reproduktor a vedle něj také basový reproduktor.
K oblíbeným
reklama
Již v roce 2011 jsme si vyzkoušeli první CM Storm Sirus 5.1, který nabízí prostorový zvuk díky osmi reproduktorům. Nový Sirus C má tedy poloviční počet, takže prostorový zvuk neslibuje, ale díky tomu můžeme také očekávat sníženou cenu a snad i větší pohodlí.

Sirus C tedy nabízí 2.2kanálový zvuk, takže v každém sluchátku je 44mm hlavní reproduktor a pak i 40mm basový reproduktor, takže můžeme očekávat opravdu silné basy. Sluchátka se připojují k počítači pomocí rozhraní USB, takže mají zabudovánu vlastní zvukovou kartu se zesilovačem. Ta nejspíše bude integrována ve velkém ovladači na přívodním kabelu, kde budeme moci upravit hlasitost sluchátek, citlivost mikrofonu (či jej rovnou vypnout), hlasitost komunikace a přepínat mezi režimem PC a konzole (pro ty je připraven 3,5mm jack).

Specifikace hovoří o odezvě 20 - 20 000 Hz, impedance je 50 ohmů u hlavního reproduktoru a 32 u basového, citlivost při 1 kHz pak 118 a 116 dB a všesměrový mikrofon má odezvu 10 - 10 000 Hz s citlivostí -34 dB. Cooler Master také mluví o nízké hmotnosti, která je prý "pouze 465 gramů". Osobně bych ale v tomto případě o nízké hmotnosti vůbec nemluvil, spíše naopak.

Sirus C bude k dispozici od května za doporučenou cenu 85 euro, tedy cca 2350 Kč.

Zdroj: TZ Cooler Master
reklama
Nejnovější články
Xbox Series X poodhalen, má RDNA 2 s 12 TFLOPS a ray-tracingem Xbox Series X poodhalen, má RDNA 2 s 12 TFLOPS a ray-tracingem
Microsoft dnes poodhalil detaily o připravované herní konzoli Xbox Series X. Najdeme zde výkonný procesor s architekturou Zen 2 a GPU postavené na RDNA 2. Podporovat má i vykreslování ray-tracingem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft Flight Simulator slibuje všechna letiště světa Microsoft Flight Simulator slibuje všechna letiště světa
Nový Microsoft Flight Simulator přijde dlouhou řadu let po posledním dílu, ovšem měl by opravdu stát za to, jak už dobře víme. Nyní se můžeme podívat na to, jak se jeho vývoj rýsuje a co je nového. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Čínský rover Yutu-2 našel na Měsíci zajímavé kameny, které nepodlehly erozi Čínský rover Yutu-2 našel na Měsíci zajímavé kameny, které nepodlehly erozi
Čínský rover Yutu-2 dorazil na Měsíc společně s přistávacím modulem Chang’e-4 už více než před rokem, a to na jeho odvrácené straně. To se Číně povedlo jako první zemi světa a nyní se můžeme podívat na to, co rover objevil. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
TeamGroup uvádí víceúčelový i vysoce odolný flash disk TeamGroup uvádí víceúčelový i vysoce odolný flash disk
Pokud chtějí výrobci flash disků dnes něčím zaujmout, mohou to udělat třeba jako TeamGroup. Ten nabízí jednak multifunkční model T193 v podobě pravítka i úhloměru a také vysoce odolný PD1000. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Activision po Redditu žádá identifikaci leakera, jde o Call of Duty: Warzone Activision po Redditu žádá identifikaci leakera, jde o Call of Duty: Warzone
Počítačové hry se už před mnoha lety staly součástí tvrdého byznysu a velké společnosti ukazují, že nejsou ochotny trpět zveřejňování informací, které ještě tají. Chce to nyní ukázat i Activision v případě titulu Call of Duty: Warzone.
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře