www.svethardware.cz
>
>
>
>

Cooler Master nabídne sluchátka do uší Pitch

Cooler Master nabídne sluchátka do uší Pitch
, , aktualita
Společnost Cooler Master si pod značkou CM Storm připravila nová sluchátka do uší s jednoduchým názvem Pitch. Dosud měla přitom v nabídce pouze velké headsety, a to model Ceres-400 nebo námi testované Sonuz. Sluchátky do uší CM Storm Pitch...
K oblíbeným
reklama
Společnost Cooler Master si pod značkou CM Storm připravila nová sluchátka do uší s jednoduchým názvem Pitch. Dosud měla přitom v nabídce pouze velké headsety, a to model Ceres-400 nebo námi testované Sonuz. Sluchátky do uší CM Storm Pitch si tak odbyde svou malou premiéru.

Ta mají své tělo vyrobené z hliníku a samozřejmě slibují pouze ten nejvytříbenější zvuk, ovšem zároveň jsou určena pro hráče. Ve skutečnosti se však jedná o headset, neboť na kabelu je malý modul s mikrofonem a pak tu je také odpojitelná koncovka, která z jednotného konektoru vyvede dva samostatné. V příslušenství jsou pak ještě jako obvykle náhradní nástavce na samotná sluchátka pro různé uši, respektive zvukovody.

Na zmíněném modulu pak máme kromě mikrofonu také tlačítko, jímž budeme moci také pozastavit přehrávání hudby nebo přijmout/ukončit hovor, to tedy v případě, že je máme připojena k přehrávači nebo telefonu. A dostaneme k nim také praktické cestovní pouzdro.

Sluchátka
  • Reproduktory: 10mm
  • Frekvenční odezva: 10 Hz – 20000 Hz
  • Impedance: 16 Ohm
  • Konektor: 3,5mm sluchátkový jack ( + 2x 3,5mm adaptér)
  • Délka kabelu: 1,2 m

Mikrofon
  • Směrovost: všesměrový
  • Frekvenční odezva: 70 Hz – 10000 Hz
  • Citlivost: -42 ±3dB (0dB=1V/pa.1kHz)
  • Odstup signálu od šumu: 58dB a více

Dostupnost je naplánována na polovinu tohoto měsíce, čili v podstatě co nevidět, přičemž cena byla stanovena na 30 euro.

Zdroj: TZ Cooler Master
reklama
Nejnovější články
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů
Americké sankce dokázaly srazit na kolena i velký Huawei, a tak rozhodně mají značný dopad, který pociťují i čínští výrobci čipů jako společnost SMIC. My se nyní dozvídáme, že čínské firmy začaly skupovat starší výbavu pro své továrny. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Intel potvrzuje datum dostupnosti Rocket Lake-S, předčasný prodej se mu nelíbí Intel potvrzuje datum dostupnosti Rocket Lake-S, předčasný prodej se mu nelíbí
Na konci minulého týdne se k německým zákazníkům dostalo alespoň 120 procesor Core i7-11700K z nové generace Rocket Lake-S, která ale bude vypuštěna na trh až na konci tohoto měsíce. Co na to Intel?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
BenQ SW271C: nový 4K monitor s 16bit LUT i podporou HLG a HDR videa BenQ SW271C: nový 4K monitor s 16bit LUT i podporou HLG a HDR videa
BenQ představil nástupce svého fotografického monitoru SW271, nový model SW271C. Jak už je dnes zvykem, novinka cílí nejen na fotografy, ale i na dnes čím dál populárnější video. Umí tak HLG, HDR10 a přizpůsobit se snímkovací frekvenci videa.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala