www.svethardware.cz
>
>
>
>

Cooler Master nabídne sluchátka do uší Pitch

Cooler Master nabídne sluchátka do uší Pitch
, , aktualita
Společnost Cooler Master si pod značkou CM Storm připravila nová sluchátka do uší s jednoduchým názvem Pitch. Dosud měla přitom v nabídce pouze velké headsety, a to model Ceres-400 nebo námi testované Sonuz. Sluchátky do uší CM Storm Pitch...
K oblíbeným
reklama
Společnost Cooler Master si pod značkou CM Storm připravila nová sluchátka do uší s jednoduchým názvem Pitch. Dosud měla přitom v nabídce pouze velké headsety, a to model Ceres-400 nebo námi testované Sonuz. Sluchátky do uší CM Storm Pitch si tak odbyde svou malou premiéru.

Ta mají své tělo vyrobené z hliníku a samozřejmě slibují pouze ten nejvytříbenější zvuk, ovšem zároveň jsou určena pro hráče. Ve skutečnosti se však jedná o headset, neboť na kabelu je malý modul s mikrofonem a pak tu je také odpojitelná koncovka, která z jednotného konektoru vyvede dva samostatné. V příslušenství jsou pak ještě jako obvykle náhradní nástavce na samotná sluchátka pro různé uši, respektive zvukovody.

Na zmíněném modulu pak máme kromě mikrofonu také tlačítko, jímž budeme moci také pozastavit přehrávání hudby nebo přijmout/ukončit hovor, to tedy v případě, že je máme připojena k přehrávači nebo telefonu. A dostaneme k nim také praktické cestovní pouzdro.

Sluchátka
  • Reproduktory: 10mm
  • Frekvenční odezva: 10 Hz – 20000 Hz
  • Impedance: 16 Ohm
  • Konektor: 3,5mm sluchátkový jack ( + 2x 3,5mm adaptér)
  • Délka kabelu: 1,2 m

Mikrofon
  • Směrovost: všesměrový
  • Frekvenční odezva: 70 Hz – 10000 Hz
  • Citlivost: -42 ±3dB (0dB=1V/pa.1kHz)
  • Odstup signálu od šumu: 58dB a více

Dostupnost je naplánována na polovinu tohoto měsíce, čili v podstatě co nevidět, přičemž cena byla stanovena na 30 euro.

Zdroj: TZ Cooler Master
reklama
Nejnovější články
Diablo 2 Resurrected podporuje původní mody: lze odemknout všechny postavy Diablo 2 Resurrected podporuje původní mody: lze odemknout všechny postavy
Alpha verze dlouho očekávané hry Diablo 2 Resurrected se už dostala mezi hráče. Poněvadž je postavena na enginu původní hry, fungují i stejné mody. Navzdory omezením ze strany Blizzardu tak lze hrát za všechny postavy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Intelu unikla roadmap o Alder Lake-S, mohou přijít velice brzy Intelu unikla roadmap o Alder Lake-S, mohou přijít velice brzy
Známý leaker @9550pro nasdílel fotografii ukazující promítanou procesorovou roadmap Intelu z jisté prezentace, která se týká jednak procesorů Alder Lake-S, ale také platfomy Eagle Stream se serverovými Sapphire Rapids. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
CEO ASML: sankce proti Číně nebudou mít požadovaný efekt CEO ASML: sankce proti Číně nebudou mít požadovaný efekt
Holandská společnost ASML je coby dosud jediný výrobce strojů pro extrémní ultrafialovou litografii (EUVL) v polovodičovém průmyslu nenahraditelná společnost, která je tak i ostře sledovaná. Co si přitom její šéf myslí o sankcích proti Číně?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Aktualizace KB5001330 pro Windows 10 může způsobit nepříjemné problémy Aktualizace KB5001330 pro Windows 10 může způsobit nepříjemné problémy
Tento týden vydaný update KB5001330 nejen opravuje chyby, ale také může přinést některé nové. Část uživatelů si stěžuje na snížení herního výkonu, chybové hlášky při instalaci nebo dokonce modrou obrazovku smrti.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik3 komentáře
Prodej výbavy továren pro výrobu čipů prudce roste Prodej výbavy továren pro výrobu čipů prudce roste
Nedávno jsme se dozvěděli, že čínské firmy skupují vybavení pro továrny na výrobu počítačových čipů, ovšem to šlo spíše o starší stroje z druhé ruky. Nyní jde o celkové tržby z prodeje výbavy, které trhají rekordy.
Včera, aktualita, Jan Vítek