Cooler Master pořádá průzkum a láká na ceny

Cooler Master pořádá průzkum a láká na ceny
, , aktualita
Společnost Cooler Master se rozhodla, že od široké veřejnosti zjistí něco o tom, jak dnes vidí chlazení komponent pomocí vzduchových CPU chladičů. A aby z toho veřejnost také něco měla, připraveno je celkem šest cen.
K oblíbeným
reklama
Cooler Master je známý výrobce počítačových skříní, chladičů, napájecích zdrojů a dalších periferií, příslušenství a jiných produktů. A jako takového ho zajímá náš názor týkající se vzduchového chlazení procesorů, čili jaké preferujeme, kolik jsme za ně ochotni zaplatit, jaké vlastnosti požadujeme, apod.
Firma si tak připravila průzkum, v jehož rámci se bude uživatelů dotazovat právě se zaměřením na vzduchové CPU chladiče. Zabere nám jen několik minut a Cooler Master si z výsledků slibuje, že mu pomohou s vývojem příštích chladicích řešení.
V závěrečném slosování můžete vyhrát jednu z 6 cen, konkrétně jednu ze tří skříní Silencio 652 nebo jednu ze tří skříní Centurion 6. Možnost zúčastnit se skončí 10. března ve 23:59 a výsledky slosování budou ohlášeny na stejné adrese, kde nyní běží samotná anketa. Na jejím konci ale zadáváte i svůj e-mail, takže v případě výhry vás Cooler Master bude jistě kontaktovat.

Zdroj: TZ Cooler Master
reklama
Nejnovější články
Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna
Na Mezinárodní vesmírnou stanici by měl zanedlouho zamířit Starliner - kosmická loď od společnosti Boeing, která by po získání certifikace měla sloužit jako dopravní prostředek pro astronauty.
31.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková12 komentářů
Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby
Společnost IBM se pustila do vývoje umělé inteligence, která najde své využití v oblasti zdravotnictví. Tato umělá inteligence totiž slouží pro predikování vývoje Parkinsonovy choroby u pacientů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů
Dvounozí roboti jsou pro inženýry velkou výzvou, protože při jejich pohybu je třeba vyřešit otázku udržení rovnováhy. Tým vyvíjející robota Cassie nyní slaví úspěch, protože jejich bipední stroj zvládl uběhnout pět kilometrů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková5 komentářů
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
30.7.2021, článek, Jan Vítek3 komentáře
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek23 komentářů