www.svethardware.cz
>
>
>
>

Corsair Obsidian Series 450D pro výkonné sestavy

Corsair Obsidian Series 450D pro výkonné sestavy
, , aktualita
Corsair odhalil svou novou počítačovou skříň Obsidian Series 450D, která je určena pro výkonnější počítače a zpravidla pak herní PC. Jedná se o skříň formátu Middle Tower pro základní desky ATX.
K oblíbeným
reklama
Obsidian Series 450D navazuje na předchozí modely své řady a především by pak měla mít blízko k recenzovanému modelu Obsidian Series 350D. Vedle toho je tu ale například i Obsidian Series 250D, jenž je daleko menší a určený pro základní desky formátu Mini-ITX.

Nový Corsair můžeme brát jako klasického zástupce moderních herních skříní, který má řádně perforovaný přední panel se vzhledem broušeného hliníku, nohy, aby mohl zdroj zespodu nabírat vzduch, horní pozici pro radiátor, modulární šachty pro pevné disky či SSD a také velké boční okno.

Za předním panelem jsou dva 140mm ventilátory AF140L, vzadu pak máme jeden 120mm AF120L a co se týče pozic pro radiátory, pak tato skříň dokáže hostit až 360mm model nahoře, 280mm vepředu a 240mm dole.

Pro mechaniky tu máme dvě pozice, pak tu je jedna modulární šachta pro 2,5"/3,5" zařízení a další dvě 2,5" pozice jsou na trayi, jak ukazuje fotografie výše. Dále tu máme sedm záslepek pro karty, dva přední porty USB 3.0, celkově osm ventilátorových pozic a dostatek prostoru pro vedení kabelů za trayem.

Rozměry skříně jsou 494 x 210 x 497 mm, hmotnost 7 kg a doporučená cena je 120 USD s dostupností od dubna, což tedy platí pro americký trh.

Zdroj: TZ Corsair
reklama
Nejnovější články
Uživatelé Windows 10 za pár eur mohou mít v Německu problém se zákonem Uživatelé Windows 10 za pár eur mohou mít v Německu problém se zákonem
Extrémně levné klíče k Windows sice mohou (nějaký čas) fungovat, ale jejich majitele riskují problémy se zákonem. Německé orgány předvolávají některé jejich uživatele a hovoří se dokonce o domovních prohlídkách.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik11 komentářů
Rover Perseverance zvládl na Marsu svou první jízdu i otočku Rover Perseverance zvládl na Marsu svou první jízdu i otočku
Přistání Perseverance na Marsu v druhé polovině února bylo velkou událostí. Jak si ale vede americký rover nyní? NASA oznámila, že před pár dny úspěšně absolvoval test, při kterém vozítko popojelo a udělalo otočku.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Včera, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
6.3.2021, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů