Crytek odloží Crysis Remastered, lidem se nelíbil trailer

Crytek odloží Crysis Remastered, lidem se nelíbil trailer
, , aktualita
Společnost Crytek chtěla včera odpoledne zveřejnit trailer ke hře Crysis Remastered, ale někdo to udělal už o den dříve za ni. Nyní již víme, že šlo opravdu o oficiální trailer, který se ovšem lidem zrovna nelíbil. 
K oblíbeným
reklama
Trailer ke hře Crysis Remastered se tak objevil dříve, než měl a pokud opravdu nešlo o záměr ze strany autorů, dá se říci, že jim tím dotyčný leaker v podstatě udělal dobrou službu. Od té doby se dané video rozšířilo mezi mnoho kanálů a objevila se i řada srovnání s původní grafikou, z nichž veřejnost nebyla zrovna nadšena. Crytek tak už ani sám nemusel nový trailer zveřejňovat a také to neudělal, takže negativní reakce nemířily přímo na něj. Namísto toho se studio rozhodlo vydat následující prohlášení
 
 
V něm se na úvod píše, že Crysis Remastered bude vypuštěn do světa letos a že řada Crysis také zažije svou premiéru na Nintendo Switch. 
 
Dále už se dozvídáme, že fanoušci řady Crysis si zaslouží kvalitu, a proto se dočkají nového traileru za několik týdnů, což pochopitelně znamená také odsunutí vypuštění hry na trh. Ta tak nepřijde 23. července, ale někdy později, ovšem je otázka, co tvůrci dokáží ve hře změnit za oněch "několik týdnů". 
 
To všechno znamená také pozdější spuštění předobjednávek, ale to se netýká hry pro Switch, neboť v jejím případě už začaly. Dále Crytek potvrdil, že toto rozhodnutí přichází právě jako reakce na ohlasy lidí na uniklý trailer a že se máme těšit na vysoký standard, jaký lze očekávat od her Crysis. 
 
Musíme si tak počkat na to, co se autorům povede vylepšit, ale je zřejmé, že za týdny práce toho nemohou moc stihnout. Těžko připraví detailnější modely či celkové prostředí, vylepší veškeré textury (snad jen pomocí AI by to šlo, pokud to už Crytek neudělal) a prostě změní celou grafiku k nepoznání. Ale uvidíme. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Perovskitové a organické solární panely ve vesmíru: 10× lepší než křemík Perovskitové a organické solární panely ve vesmíru: 10× lepší než křemík
Perovskitové a organické solární panely mají mnoho slibných vlastností, ale i problémů. Nyní byly vyzkoušeny i ve Vesmíru a zde prokázaly velmi dobré výkony. Potěší i výroba elektřiny ve stínu z odraženého ambientního světla.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Intel odhalil novinky o výrobních procesech, procesorech, GPU i pouzdření Intel odhalil novinky o výrobních procesech, procesorech, GPU i pouzdření
Intel dnes prezentoval řadu novinek, z nichž některé jsme již nakousli ráno, ale nyní se už můžeme podívat na celou prezentaci. Půjde o novou výrobní technologii, procesory, grafické čipy, roadmap i pouzdření. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Samsung, ARM a AMD patrně budou vyvíjet CPU pro Androidy Samsung, ARM a AMD patrně budou vyvíjet CPU pro Androidy
Opětovně se objevují informace, že by společnosti Samsung a AMD měly spolupracovat na vývoji mobilních procesorů. Zainteresována by měla být i samotná společnost ARM, na jejíž architektuře by byly takové procesory postaveny.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Windows 10 umožní vybrat si pro každou aplikaci konkrétní GPU v systému Windows 10 umožní vybrat si pro každou aplikaci konkrétní GPU v systému
Screenshot z nastavení nové verze Windows 10 pro Insidery ukazuje na velice zajímavou možnost, kterou si Microsoft pro nás chystá. Jde o přiřazení konkrétního GPU jakékoliv nainstalované aplikaci. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
TikTok zneužíval chyby v Androidu, tajně získával MAC adresy uživatelů TikTok zneužíval chyby v Androidu, tajně získával MAC adresy uživatelů
Čínská sociální síť TikTok to má v USA hodně těžké a už brzy zde bude patrně zakázána. To vše má být kvůli špehování uživatelů a zasílání dat do Číny. Nyní vyšlo najevo, že aplikace tajně získávala MAC adresy lidí.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů