Cyberpunk 2077 je hotový a může do lisoven

Cyberpunk 2077 je hotový a může do lisoven
, , aktualita
Vývojáři z CD Projekt Red seznali, že jejich Cyberpunk 2077 už je v dostatečně dobrém stavu na to, aby mohl být odeslán pro tvorbu fyzických kopií a ty mohly být připraveny pro listopadové vypuštění na trh. 
K oblíbeným
reklama
Cyberpunk 2077 byl už dvakrát odložen a vedení CD Projekt Red nedávno už nepokrytě nařídilo všem zaměstnancům studia, že budou pracovat i v sobotu a přes čas. Jen tak šlo prý zařídit to, aby byla hra dokončena včas. Nyní je už evidentně v tak dobrém stavu, že mohla být použita ona stará fráze "go gold", která dříve znamenala, že hra byla vypálena ve finální verzi na zapisovatelné CD. Tato CD totiž dříve mívala (i) zlatě zbarvenou záznamovou vrstvu. 
 
 
Nyní už tak lze opravdu očekávat, že Cyberpunk 2077 přijde na trh 19. listopadu, ovšem to neznamená, že vývojáři si už mohou oddychnout a zase se v sobotu věnovat svým rodinám nebo koníčkům. Vychytávání chyb samozřejmě nekončí, jen už nejspíše nepůjde o záplaty, které se dostanou na finální fyzické kopie, ale do tzv. day-one patch. 
 
To už je v cyklu vývoje dnešních her v podstatě nevyhnutelná věc, neboť nelze ani na okamžik předpokládat, že by taková hra jako Cyberpunk 2077 byla i po vypuštění do lisoven bezchybná a "bugůprostá". Jak už bylo řečeno v úvodu, je v dostatečně dobrém stavu. 
 
Vývojáři si přitom pochopitelně nehodí nohy na stůl ani v listopadu po vypuštění hry na trh. Právě tehdy začne kolotoč nahlašování nových chyb, na něž se dosud nepřišlo a právě tehdy se ukáže, jak kvalitní práci CDPR odvedli v průběhu vývoje. A když nepůjde o chyby, pak to budou nové funkce a DLC. Těšit se můžeme nejspíše na datadisky ve stylu Zaklínače 3 a také na slíbený multiplayerový režim. 
 
Zdroj: Cyberpunk 2077 via Twitter


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Google odhalil zero-day zranitelnost ve Windows, kterou zneužívají útočníci Google odhalil zero-day zranitelnost ve Windows, kterou zneužívají útočníci
Windows 10 i starší verze systému obsahují významnou chybu zabezpečení, o které poprvé informoval Google. Vzhledem k tomu, že chybu údajně aktivně zneužívají hackeři, se rozhodl dát Microsoftu na vyřešení pouze týden. Oprava nejspíš přijde až 10. listopadu.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Nástupce pro DJI Mavic Mini odhalen v předstihu. Nahrává ve 4K Nástupce pro DJI Mavic Mini odhalen v předstihu. Nahrává ve 4K
Výrobce DJI příští týden uvede na trh nový kompaktní dron, který v nabídce nahradí aktuální Mavic Mini. Ponese jednodušší název DJI Mini 2 a jeho parametry, design či cenu známe v předstihu již nyní.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Xbox Game Bar pro Windows 10 nyní ukáže, které aplikace zpomalují systém Xbox Game Bar pro Windows 10 nyní ukáže, které aplikace zpomalují systém
Microsoft dnes vydal nový widget pro Xbox Game Bar, který zobrazuje procesy využívající CPU, GPU a RAM. Uživatel může snadno ukončit ostatní aplikace bez opouštění hry. Další funkce potom prozradí, zda je počítač připraven na DirectX 12 Ultimate.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Google přichází se službou VPN v balíku Google One Google přichází se službou VPN v balíku Google One
Společnost Google přichází s novou službou pro své zákazníky. V rámci nejvyšší verze svého balíčku Google One zpřístupňuje uživatelům službu VPN pro zařízení s Androidem. Služba ale nebude dostupná všude.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Finanční výsledky Applu: daří se, ale iPhony a Čína dělají potíže Finanční výsledky Applu: daří se, ale iPhony a Čína dělají potíže
Společnost Apple zveřejnila své finanční výsledky. Nebyly sice zrovna špatné, ale bylo zde několik závažných propadů. Vrásky na čele způsobila především Čína, ale moc radosti nebylo ani z prodejů iPhonů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře