Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně
Komentáře od demig
Jasně protože moderní telefon přeci můžete nabíjet úplně kdekoli a kdekoli že? Všichni u sebe mají ten správný typ kabelu a samozřejmě i s adaptérem a nikdy člověk nechce telefon furt mít u sebe. Takže ho samozřejmě všichni nechávají ležet u nějaké zásuvky na baru či na cestě. Tím chci říct že vaše upřesnění přirovnání k tl. telefonů je dost mimo realitu. Jaképak plánování trasy? Jaképak každé 3h? Jak jako fungovat a volná? Vy snad všude vídáte nefunkční zásuvky co jsou obsazené? Ne. Telefon vám vydrží v klidu celý od rána až po noční nabíjení a stejně si ho v kanclu při nepoužívání na chvíli píchnete ze 40% na 60%. Nepřekrucujte realitu a otevřete oči. Všichni co si EV koupili tak jsou s nimi šťastnější a kratší dojezdy­/delší nabití jim nedělá problém. Nebo vy snad víte o nějakých statistikách kde by se lidi vraceli od EV třeba i jen k Hybridům?
Odpovědět1  1
Opět omezené myšlení. Kolikrát jsi nabíjel tlačítkový telefon? 1x týdně? Super a proč nenadáváš na dotykáče co nabíjíš minimálně 1x denně? A ještě k tomu pomalu celou noc? Proč myslíš že i když máš možnost nabíjet 100W tak ten telefon stejně nabíjíš pomalinku kdykoli leží doma a nepracuje? A s kolika procenty vůbec začíná tvůj telefon den? Vybitý na 10% a musíš ho jít někam do práce nabít? Ne. Každý den začínáš s plnou a pro běžné využití ti bohatě vystačí. Dokonce i u EV lidi co jedou s rodinou dálku na dovolenou tak si stěžují že to nabíjí už dnes moc rychle a že se nestačí ani vyčůrat. Takže opravdu pokud nestíháš 10min pauzu pro 300km dojezd tak by jsi se měl nad svým režimem zamyslet :­). Je to o přístupu. Nečekáš na červené oko. Prostě zaparkuješ.
Odpovědět2  2
53% vs. Nová technologie s 90%. Ne, stále nic ;)
Odpovědět2  0
Vývoj spaluváků? A v čem že nás ta Čína s Amerikou drtí? Spalováky to opravdu nejsou. Taky si uvědom že většina lidí nekupuje ony drahé EV kvůli ekologii ale kvůli jízdním vlastnostem které jsou prostě lepší. Kdokoli kdo sedl za volant EV tak zpátky ke staré technologii nechce. Jsou to prostě tlačítkové telefony nehledě na to kolik dní v kuse dokáží být nabité. Smiř se s tím. Nikdo ti neříká co máš kupovat. Klidně si kup nového Superba. Ostatní jsou prostě šťastnější v EV a Evropa naopak zaostává tak tu prosím tě ­(vy petrolheadi­) nemluvte o vnucování :­).
Odpovědět4  6
Tak pojdme na to... Ja rikam 20k :D
Odpovědět0  0
Jablíčka mají problém. Ó jaké to překvapení.
Odpovědět8  2
Gratuluji! Precetl jste si jednu informaci! Odemkl jste si moznost se dale vzdelavat a zjistovat informace od vice zdroju. Nejlepe uzivatelu BEVu a ne ICE.
Odpovědět0  0
Nebudes dobijet v panelaku. Me by se tam auto neveslo. Ale da se nabijet na mnoha mistech i pro lidi ze sidlist. Neni to zadny problem. Nicmene je treba si zjistovat informace :)
Odpovědět1  1
Snajpriku vas bych za elektrikare fakt nechtel :D :­).

1.­) Mohl byste totiz vedet ze u baterii plati cim vetsi tim lepsi a naopak. Velka baterka v EV vydrzi roky. Ostatne proc se nepodivate sam na youtube? Ctete zdejsi vedecky clanek ale zaroven melete hov..adiny.

2.­) K fotovoltaice vetsinou patri i baterie do ktere se nabiji :­). Jo a mimochodem kdybyste nahodou vytahnul zimni mesice tak i pres zimu fotovoltaiky celkem slusne pracuji.
Odpovědět1  1
Tak to je dobry nesmysl za tu cenu. I IPS s mnohem lepsimi parametry se najde za mene penez.
Odpovědět0  0
Že mě to nepřekvapuje :D.

Na druhou stranu mi utilitky od Malwarebytes a IObit mnohokrát jako jediné pomohly.
Odpovědět0  0
To bude ale špííííny :D.
Odpovědět0  0
Autor článku dle svého jména moc dobře věděl, které téma si vybrat :D
(Family friendy)
Odpovědět0  1
Můžete článek prosím aktualizovat s odkazem na doporučený zdroj třeba dané umělkyně? Samozřejmě pro vědecké účely... Děkuji.
Odpovědět4  0
Made my day
Odpovědět0  1
Vy mi normálně čtete myšlenky. Už přes týden mám po velmi, velmi těžkém vybírání ideální skříně ­(pro mne­) vybranou tuto a hned po Štědrém dni nebo 1.1.2017 si ji budu objednávat, bude­-li k sehnání.

Mám pro Vás nebo pro kohokoli, kdo by věděl, prosbu. Sháním holder pro vertikální pozici GPU. Vím, že tato skříň je nová ale MC 5 a PRO 5 už je tu dlouho a nemůžu tento holder najít k sehnání a to nejen v ČR ale kdekoli.

https:­/­/pbs.twimg.com­/media­/ChfUw6NUoAAZFiw.jpg
http:­/­/www.cmstore.eu­/case­/vertical­-graphic­-card­-holder­/

Prosím informujte mě, zda ho najdete nebo ho CM vydá.

Díky moc! :)
Odpovědět0  0