reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně
Komentáře od DeTee
Musím tento článek pochválit. Konečně někdo, kdo nekritizuje MS, neříká co by měl nebo neměl a jak by to měl dělat, ale analyzuje postup z širšího pohledu, díku čemuž nachází logiku věci. Bohužel, podle počtu reakcí něco takového asi příliš mnoho čtenářů neoslovuje, i přesto, že název článku je poněkud bulvární, ale díky obsahu a také díky tomu, že přitáhnul mou pozornost, mu to odpouštím.
Odpovědět1  0
"Rychlost klasických pevných disků pomalu přestává stačit­"

- řekl bych, že rychlost hdd nestačí už pěkně dlouho.
Odpovědět0  0
...3G tak nějak skomírá, WiMAX občas nějaká zmínka a další ­(sice rychlejší­) technologie, cenově by musela konkurovat současným Wi­-Fi, aby se uchytila, ovšem do toho by operátoři asi nešli?
Odpovědět0  0
Asi podám nějaký podnět, aby MS odstranil z windows kalkulačku, mě tam zase vadí ona. A taky, proč tam jsou vlastně miny, když je tolik jiných her?! Se divím herním vývojářům, že si na to nestěžují.

Tohle se dalo pochopit v době vydání Win98 ­(r. 1997!­), ale dnes, když je počítač bez internetu většině lidí k ničemu a jediné co umí dělat na počítači je spuštění prohlížeče a surfování? Copak jiné OS nemají intergrovaný prohlížeč?
Odpovědět0  0
Máš bujnou fantazii Bzuci ;­-­)

Jinak ­"zvukově pohltivý­" nebo taky apsorpční či ­"zvukově odrazivý­" ­- difuzní jsou výrazy běžně používané v akustice.
Odpovědět0  0
Přesně tak to mám vyřešeno i já ve skříni Coole Master Centurion 5 a není s tím žádný problém. Dokonce není potřeba ani přední ventilátor ­(i když při tomto způsobu uložení disků to asi potřeba bude­).

Možná bych popravil ­- ­"zvukově pohltivý materiál­", než ­"zvukotěsný­".
Odpovědět0  0
No, kdyby měly desky kolem 300°C, pak možná nebo by ta deska musela chladit. To by bylo fajn, kdyby měla ­-5°C. :­-)
Odpovědět0  0
Na webovky je to samozřejmě zbytečné, ale HD IP TV ­(šílená zkratka­) by byla zavodou bez kompromisů.
Odpovědět0  0
Spojení Intelovského CPU, nvidia GPU a CELL procesoru. Tohle je zajímavá technologie, která zde zatím zůstala bez povšimnutí. Doufám, že brzy uvidíme nějaký test.
Odpovědět0  0
Vzpomeňte na začátky 3D akcelerátorů ­- 3dfx Vodoo. Byla to taky přídavná karta, ale netrvalo dlouho...

Sony PS3 má velice výkonný procesor obsahující několik jader na speciální úkony.

ATI a nVidia se chvástají, že jejich karty v CF respektivě SLI zvládají také fyzikální výpočty. A to je jen pár měsíců po uvedení Ageia karty.

AIseek taky nebude používat nějaký velice specifický procesor, ale něco co prostě efektivněji dokáže řešit tyto výpočty.

Konkurenční boj přinutí společnosti k použití jakékoliv technologie k tomu, aby ta ­"jejich­" karta nebo hra měla to co jiné nemají.

Je jen otázkou času, kdy se tyto ­"karty­" integrují do jednoho čipu. Podle mě žádné SLI, či přídavné karty nejsou řešením do budoucna. Zefektívnění a specializace jader v multicore procesorech by měla být ta správná cesta.
Odpovědět0  0
Doufám, že zde budou brzy otestovány.
Odpovědět0  0