reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně
Komentáře od devil 666
Děkuji za reakci. Určitě s Vámi souhlasím, že jde o časopis o IT. Nicméně bych se při recenzování přiklonil spíš k tomuto popisu. Přece jen má minimálně pro mě větší vypovídající hodnotu než informaci o tom, že to má takové či makové zkreslení.
Co se týče druhé reakce, tak problémem takového řetězce je, že i když se to na první pohled nemusí moc jevit může právě nevhodně zvolený konec hodně ovlivnit celkový dojem ze zvukové karty. AKG 70x mají problém, že při špatném zesilovači mají zvuk takový nemastný neslaný. Hodně čítávám, že jim chybí úderné basy a apod. Taky jejich výšky působí ostře. Já jsem si prošel podobnou zkušeností a až např. Benchmark DAC1 mě přesvědčil, že jejich potenciál netkví pouze v ceně ­(která je v porovnání s konkurencí slušná­). Dále jsem zjistil, že zvuková karta dokáže zvuk do značné míry degradovat a to paradoxně i při použití digitálního výstupu. Tady se mnou bude asi hodně lidi přít, že 1 a 0 jsou dané, ale zkušenost bohužel hovoří jinak. A právě na slušném konci se dá dobře vysledovat kvality té či oné zvukové karty. Např. produkty firem Creative ­(i její sesterské firmy EMU­) jsou v tomto směru víc než tragické. Bohužel. :(
Odpovědět2  0
Upřímně jsem na váškách jak ohodnoti tuto recenzi. Nikde ani náznak o tom jak to hraje ­(když pominu hodnocení ve stylu dobře­/špatně­). Dále mi chybí informaci jak byly AKG 701 v řetězci použity. V případě, že je napájel zmíněný NAD, tak je jejich zvuk do značné míry degradován tímto zesilovačem. Takže je sice hezké, že vidíme fotku AKG 701, ale k ničemu to není. Osobně tyto sluchátka mám doma a moc dobře jsem si vědom toho jak ­"žravá­" tyto sluchátka jsou a důstojným partnerem jsou jim až zařízení typu Benchmark apod. A jistě musíte uznat, že už je to trochu o jiné ceně.
Odpovědět3  0
Která spíš připomíná reklamu. Podpora Samsungu je mizerná a spíš zaměřuje pouzornost na vývoj nového a nového výkonnějšího hardwaru. Takže v případě, že se Vám nějaká ta featura nelíbí, tak rovnou zapomeňte na to, že bude v další verzi opravena. Nevrdím, že je na tom HTC o mnoho lépe, ale přece jen nějakou snahu v tomto směru vyvíjel.
Odpovědět0  0