reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně
Komentáře od dzandra
MUsím se přiznat, že za ty roky co se hrabu v počítačích a že jich je, jsem moc problému s ovladači od ATI ­(sice domů si kupuji jen Nvidia­) nezažil. Recenze příjemná a dokonce mě potěšil výkon 970­(do které jsem vratil prachy)
Odpovědět1  0
Už jsem si na něj zvykl a celkem mi vyhovuje, hlavně instalace her :­-­). Spíš mi vadí, že kolikrát koupím hru na steamu a pak ke spuštění přes STEAM se musí spusti ubiplay nebo nějaký jiná pič..na. Problém je, že když mi nejde net, což se sem tam stane, si už zahraji jen hry co jsou z gogu :D.
Odpovědět3  0
Kurde to se u intelu inspirovali gigabytem a jejich debilně vytočenými sata konektory. A chlazení taky celkem dokopali, není nad to přikrýt chladiče stříškou, aby to lépe hřálo. Ale lebka a barva je efektní. Jinak mi se ta recenze libí.
Odpovědět0  0
Jen mohla být celočerná :­-)
Odpovědět0  0
Ale jinak slušné počteníčko
Odpovědět0  0
To tožko, teploty jsou v klidu, ostatní hry, včetně metra jedou na max detaily, padá to jen u těch větších map a mam msi n560gtx­-ti.
Odpovědět0  0
Nemůžu si ji zatím vynachválit, jen u bf3 na ultra prostě padá a nevyladil jsem to ani hovno, takže pokud by někdo bral sestavu kvůli bf3, tak se téhle kartě vyhnout obloukem.
Odpovědět0  0
no asi tak nějak
Odpovědět0  0
Pamatuju si nb od hp, kdy mi ventylátor povolil až poslední možný šroubek v nb, jo to bylo puzzle. Doufám, že si ostatní výrobci vezmoou z toho příklad
Odpovědět0  0
tak já teda moc recenzí nikdy nenapsal, ale v jednom souhlasím stopro. do htpc bych raději viděl recenzi s pasivem
Odpovědět1  0
Je to škoda, ale jestli bude možnost si koupit klávesnici s českými znaky za doplatek asi ´do ní půjdu. Prtože zboard mě nějak zklamal
Odpovědět0  0
Já si říkal, že jsem tu bednu už viděl u jiné značky.
Odpovědět0  0
no je možné, že jsem to přehlédl, ale jak to chladilo disky by mě taky zajímalo. Doma jsem je uchladil z 47 na nějajakých 37 a při změně cpu chladiče je dík jinému proudění vzduchu nemůžu dostat pod 43
Odpovědět0  0
TO byly časy, loni jsem tam byl a sátlo to za prd a letošní neučást jsem měl stoprocentně jasnou.
Odpovědět0  0
není hlavně proto, že nejde na tuhle řadu použít.
Odpovědět0  0
Pěkná recenze, i když mi se ta bedna na obrázcích líbí, hlučnost mi poslední dobou moc nevadí. Kdybych ukázal to co jsem v nouzi koupil za 850, protože se mi tam nevlezla grafika, tak by se mi každý vysmál. Ale za blbost se platí.
Odpovědět0  0
dzandra (17) | 18.6.20079:35|Gigabity makeupu
supr jen tak dále :­-)
Odpovědět0  0