EA přináší někdejší exkluzivity z Originu na Steam

EA přináší někdejší exkluzivity z Originu na Steam
, , aktualita
Společnost Electronic Arts se rozhodla ještě více prohloubit spolupráci s Valve a její platformou Steam. Už dříve se odhodlala na ní nabídnout svůj úspěšný titul Jedi: Fallen Order a nyní přišla řada i na starší exkluzivity platformy Origin. 
K oblíbeným
reklama
Společnosti Electronic Arts a Valve tak povýšily svou spolupráci na novou úroveň a příslušné oznámení vzala na svá bedra konkrétně firma EA, která ohlásila, že na Steam vypouští celou vlnu klasických titulů, které dosud nabízela exkluzivně na své platformě Origin (nebo je ze Steamu dříve stáhla právě pro svou vlastní platformu).
 
 
V průběhu tohoto léta se pak EA chystá na Steamu nově nabídnout 25 svých her a nyní je tu úvodní várka 13 titulů, z nichž některé budou podporovat i Steam Trading Cards: 
 • Burnout Paradise Remastered
 • Crysis 3
 • Dragon Age II
 • Dragon Age: Inquisition
 • Fe
 • Mirror's Edge Catalyst
 • Need for Speed
 • Need for Speed Heat
 • Need for Speed Rivals
 • Plants VS Zombies: Battle for Neighborville
 • Sea of Solitude
 • Unravel
 • Unravel Two
Krom toho bude skrze Steam využitelné i předplatné v rámci EA Access, s jehož pomocí budeme moci hrát i všechny výše uvedené hry, ale to začne platit právě až někdy v průběhu tohoto léta. Sluší se však také upozornit, že ne všechny hry budou spustitelné pouze s využitím Steamu. Některé budou vyžadovat také právě i klient Origin, který bude třeba nastartovat před jejich spuštěním, což ale známe i z jiných platforem (Epic Launcher a Rockstar či jiné).  
 
 
O zbylých 12 titulech, které by se měly v létě objevit na Steamu, se zatím nic nedozvíme. Mohla by to být série FIFA, Battlefield, Star Wars Battlefront nebo SIMS. Časem by to ostatně mohla být i veškerá nabídka, to bude záviset pouze na rozhodnutí společnosti EA, respektive na tom, jak se dohodne s Valve. 
 
Vedle toho můžeme zmínit také další novinku, která byla už dříve slíbena právě na červen a nyní je tu (téměř). Jde o titul Command & Conquer Remastered Collection. Ten EA zpřístupní už také rovnou i na Steamu, a to už od dnešního podvečera, kdy bude odemknut přístup. Jde tak o remasterovanou sérii Command & Conquer a Red Alert s grafikou ve vyšším rozlišení, kterou můžeme na Steamu pořídit za 20 dolarů. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu
Na trh příští měsíc vstoupí čtveřice monitorů od AOC z nové řady V4: U27V4EA, Q32V4, Q27V4EA3 a Q24V4EA. Nabízí modely s rozlišením QHD či UHD a úhlopříčkami od 23,8" do 31,5". Zaujmout by mohly hlavně zákazníky zaměřené na design a cenu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Upcycling v praxi: baterky z koloběžek Lime skončí v reproduktorech Gomi Upcycling v praxi: baterky z koloběžek Lime skončí v reproduktorech Gomi
Doprava přechází na elektřinu a s tím se také objevují otázky, co s akumulátory, které už dosloužily. V případě elektrických koloběžek Lime je jednou z možností upcycling. Svůj druhý život mají najít v Bluetooth reproduktorech Gomi.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Samsung dosáhl rekordních 5,23 Gbps na 5G síti Samsung dosáhl rekordních 5,23 Gbps na 5G síti
Společnosti Samsung se povedlo překonat rekord v přenosové rychlosti na 5G síti. Konkrétně jde o přenos na jedno zařízení, kdy bylo dosaženo 5,23 Gbps. Navíc šlo o běžně dostupný telefon na trhu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
JWST prošel 17denními finálními funkčními testy, říjnový start stále platí JWST prošel 17denními finálními funkčními testy, říjnový start stále platí
Čím více se blíží říjnový termín startu James Webb Space Telescope (JWST), tím pravděpodobnější je, že už nenastane žádné další zdržení. Nyní navíc přichází dobrá zpráva, a sice potvrzení o dokončení finálních funkčních testů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek9 komentářů