EA přináší někdejší exkluzivity z Originu na Steam

EA přináší někdejší exkluzivity z Originu na Steam
, , aktualita
Společnost Electronic Arts se rozhodla ještě více prohloubit spolupráci s Valve a její platformou Steam. Už dříve se odhodlala na ní nabídnout svůj úspěšný titul Jedi: Fallen Order a nyní přišla řada i na starší exkluzivity platformy Origin. 
K oblíbeným
reklama
Společnosti Electronic Arts a Valve tak povýšily svou spolupráci na novou úroveň a příslušné oznámení vzala na svá bedra konkrétně firma EA, která ohlásila, že na Steam vypouští celou vlnu klasických titulů, které dosud nabízela exkluzivně na své platformě Origin (nebo je ze Steamu dříve stáhla právě pro svou vlastní platformu).
 
 
V průběhu tohoto léta se pak EA chystá na Steamu nově nabídnout 25 svých her a nyní je tu úvodní várka 13 titulů, z nichž některé budou podporovat i Steam Trading Cards: 
 • Burnout Paradise Remastered
 • Crysis 3
 • Dragon Age II
 • Dragon Age: Inquisition
 • Fe
 • Mirror's Edge Catalyst
 • Need for Speed
 • Need for Speed Heat
 • Need for Speed Rivals
 • Plants VS Zombies: Battle for Neighborville
 • Sea of Solitude
 • Unravel
 • Unravel Two
Krom toho bude skrze Steam využitelné i předplatné v rámci EA Access, s jehož pomocí budeme moci hrát i všechny výše uvedené hry, ale to začne platit právě až někdy v průběhu tohoto léta. Sluší se však také upozornit, že ne všechny hry budou spustitelné pouze s využitím Steamu. Některé budou vyžadovat také právě i klient Origin, který bude třeba nastartovat před jejich spuštěním, což ale známe i z jiných platforem (Epic Launcher a Rockstar či jiné).  
 
 
O zbylých 12 titulech, které by se měly v létě objevit na Steamu, se zatím nic nedozvíme. Mohla by to být série FIFA, Battlefield, Star Wars Battlefront nebo SIMS. Časem by to ostatně mohla být i veškerá nabídka, to bude záviset pouze na rozhodnutí společnosti EA, respektive na tom, jak se dohodne s Valve. 
 
Vedle toho můžeme zmínit také další novinku, která byla už dříve slíbena právě na červen a nyní je tu (téměř). Jde o titul Command & Conquer Remastered Collection. Ten EA zpřístupní už také rovnou i na Steamu, a to už od dnešního podvečera, kdy bude odemknut přístup. Jde tak o remasterovanou sérii Command & Conquer a Red Alert s grafikou ve vyšším rozlišení, kterou můžeme na Steamu pořídit za 20 dolarů. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple nedoporučuje zakrývat webkameru MacBooku. Kvůli poškození displeje Apple nedoporučuje zakrývat webkameru MacBooku. Kvůli poškození displeje
Na oficiálních stránkách podpory se objevilo doporučení, ve kterém Apple uživatelům radí nepoužívat kryty pro kameru na svých MacBoocích. Místo toho doporučuje spoléhat na diodu indikující aktivní kameru.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik3 komentáře
Konec zpoceným dlaním. Herní myš Zephyr obsahuje ventilátor Konec zpoceným dlaním. Herní myš Zephyr obsahuje ventilátor
Nový projekt na Kickstarteru si klade za cíl vyřešit věčný problém řady hráčů. Uvnitř počítačové myši Mindshunter Zephyr se totiž nachází malý ventilátor, který by měl ochlazovat povrch dlaně a zabraňovat pocení.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Nejdražší hra světa: Super Mario Bros. vydražen za 114 tisíc dolarů Nejdražší hra světa: Super Mario Bros. vydražen za 114 tisíc dolarů
V internetové aukci padl nový rekord. Neznámý zákazník se rozhodl utratit v přepočtu několik milionů korun za hru Super Mario Bros. z roku 1985. Tím došlo k překonání loňského rekordu, který držel stejný titul.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Přenosný monitor Lenovo ThinkVision M14t lze ovládat aktivním stylusem Přenosný monitor Lenovo ThinkVision M14t lze ovládat aktivním stylusem
Lenovo představilo nový přenosný monitor s dotykovým ovládáním, který si klade za cíl usnadni pracovní povinnosti mimo kancelář. K interakci lze využít také aktivní digitální pero. Připojení k počítači zajišťuje USB-C.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Creative Live! Cam Sync 1080p: oblíbená webkamera přichází s vyšším rozlišením Creative Live! Cam Sync 1080p: oblíbená webkamera přichází s vyšším rozlišením
Poptávka po webkamerách se v posledních měsících výrazně zvýšila a společnost Creative při této příležitosti přináší nástupce pro populární model Live! Cam Sync HD. K dispozici je integrovaná krytka objektivu nebo možnost připojení k tripodu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář