www.svethardware.cz
>
>
>

EIZO nabídne 27" monitor EV2736W s vysokým rozlišením

EIZO nabídne 27" monitor EV2736W s vysokým rozlišením
, , aktualita
Od firmy EIZO se na trh dostává nový 27" monitor s označením EV-EcoView EV2736W, jenž má stejně jako některé jiné 27" modely z poslední doby vysoké rozlišení - 2560 x 1440. Využívá přitom panel typu PLS s podsvícením pomocí LED, jehož povrch...
K oblíbeným
reklama
Od firmy EIZO se na trh dostává nový 27" monitor s označením EV-EcoView EV2736W, jenž má stejně jako některé jiné 27" modely z poslední doby vysoké rozlišení - 2560 x 1440. Využívá přitom panel typu PLS s podsvícením pomocí LED, jehož povrch je polomatný slibující kontrastní a ostrý obraz, v němž nemají být patrné odlesky a třpyt obrazovky.

Dále tu je funkce Auto-EcoView, která upravuje jas obrazovky pomocí senzoru a ta dostala rozšíření EcoView Optimizer 2 tlumící jas velkých bílých ploch, aby ty uživatele neoslňovaly. Pak tu je také "automatické vyhodnocování histogramu" na zobrazované scéně, kterážto funkce dokáže uspořit až 30 % energie, aniž by byl obraz (respektive text) méně čitelný. Mezi novinky pak patří také infračervený senzor systému EcoView-Sense, jenž zjišťuje, zda před monitorem někdo sedí a samozřejmě také slouží pro šetření energií.

EIZO slibuje pokrytí prostoru standardu sRGB IEC61966-2.1, pohodlné nastavení obrazu pomocí utility ScreenManager Pro a také snadno polohovatelný stojan FlexStand II s výškovým nastavením 120 - 165 mm. Specifikace udávají kontrast 1000:1, jas 300 nit, pozorovací úhly 178°, odezvu 6 ms GtG s overdrive a vstupy DisplayPort a DVI-D SL/DL. Do výbavy patří také 1W reproduktory a dvojportový USB hub.

To jak si monitor vede se můžete dočíst v naší rozsáhlé recenzi.

S pětiletou zárukou na elektroniku a LCD panel nás má nový model přijít na 15650 Kč bez daně.

Zdroj: TZ EIZO
reklama
Nejnovější články
Windows 10 Xbox Game Bar konečně přidal čítač snímků za sekundu Windows 10 Xbox Game Bar konečně přidal čítač snímků za sekundu
Windows 10 Xbox Game Bar je již dávno nedílnou součástí daného operačního systému a má uživatelům nabízet užitečné funkce spojené s hrami. Nyní se konečně dostalo i na čítač snímků za sekundu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Analýza 5 let prodejů na MindFactory ukazuje mocný návrat AMD do DIY Analýza 5 let prodejů na MindFactory ukazuje mocný návrat AMD do DIY
Občas se podíváme na to, jak se procesory x86 prodávají u našich sousedů. Jde o jednoho z největších německých maloobchodních prodejců, a sice MindFactory, který si vede své statistiky. A právě o nich bude řeč. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Radeony s Navi 12 a Navi 14 možná už příští měsíc Radeony s Navi 12 a Navi 14 možná už příští měsíc
AMD má nepopiratelné problémy s uspokojením poptávky po nových 7nm procesorech, ovšem že by se to týkalo i grafických karet s čipy Navi, to nelze říci. Brzy by jejich řady přitom měly rozšířit nové modely s Navi 12 i Navi 14. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Call of Duty: Modern Warfare a požadavky na hardware Call of Duty: Modern Warfare a požadavky na hardware
Blíží se vypuštění "měkkého restartu" série Call of Duty: Modern Warfare, takže přesně takto pojmenovaná novinka přijde na trh ke konci října. Ovšem je tu také betatestování a zvláště toho se týkají zveřejněné hardwarové požadavky. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Vědci vyvinuli ovládání kolečkového křesla myšlenkami Vědci vyvinuli ovládání kolečkového křesla myšlenkami
Pacienti s výrazným ochrnutím celého těla potřebují komunikovat s vnějším světem, k čemuž jim má dopomoci nový systém od Georgia Institute of Technology. Ten umožní ovládání invalidního vozíku nebo počítače myšlenkami.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala